Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość magdaa88
Blondyneczka mi clo w ostatnim cyklu przyspieszyło owulkę o 2 dni, ale też mój cykl był krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
Kobietki, Wszystko jest do pokonania, i tarczyca i pcos i każda inna dolegliwość... Utuliłam moją niunię i czytam teraz sobie moje ulubione forum...i tak patrzę że dużo tu nas, kobietek z problemami... fajnie że żadna z nas nie jest z tym sama. Takie wsparcie jest bezcenne... Ja dziś w 17 dc i zaczyna mnie mdlić... to są na bank urojenia jakieś...eh... nie wytrzymam chyba do 31.10... Kochane, ponawiam pytanie, czy jest jakaś osóbka która dostała/dostaje pregnyl na pęknięcie pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
blondyneczko, clo to ogólnie daje wspaniałomyślnie owulkę, a nie tylko ją przyspiesza :) bez clo owulki u mnie ani widu ani słychu (pcos i cykle bezowulacyjne). Myślę, ze termin owulacji zależy bardziej od długości cykli, a nie od clo, bo clo wspomaga dojrzewanie pęcherzyków (ale i tak u każdej kobity inaczej organizm to odbiera) . Ja w poprzednim cyklu w 11 dniu miałam pęcherzyk 19 mm, a w obecnym cyklu w tym samym dniu cyklu już 24mm ( oba cykle stymulowane taką samą dawką clo) więc i każdy cykl jest inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
MałaMi ja w 1 ciążę zaszlam z wynikiem tsh 4,7. wtedy zaczęłam się leczyć....dziecko piękne i zdrowe. W drugiej w 10 tygodniu miałam 4,9 Ale skończyła się wiesz jak :'( ta nędza tarczyca odbiera nam szczęście :-( Poza tym też mam dziś 19dc hehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Iczozord dzięki za info, jakoś teraz mi lepiej :-) ja to w ogóle czytałam, że po poronieniu 3 cykle mogą być bezowulacyjne ale nie wiem ile w tym prawdy. Mam takie myśli że przez tarczyce strata ciąży, przez stratę dziwne cykle A przez to ja dziwna. Moja forma relaksu to siłownia. Dziś się wyszalałam na maxa :-) tylko mąż ma żal bo mnie nie ma w domu przez półtorej godziny i zamiast to powiedzieć to strzela fochy jak..... baba :-) Ehhhhh idę spać :-) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, jak mąż strzela fochy, to niech też się odda swoim przyjemnościom - każdemu należy się chwila dla siebie :-) Raz Ty wychodzisz, raz on. Może teraz ma trudne dni ;-) Mojemu też się zdarzają, a wtedy normalnie jak baba przed @ :D Co do tarczycy to dziewczyny skutecznie mnie pocieszyły i wierzę, że jeszcze w tym roku ujrzę dwie kreseczki :-) Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Małami to ja zaczęłam WRESZCIE robić coś dla siebie bo siedziałam w domu z córką i tylko praca dom praca dom a mąż praca rybki praca piwko praca rybki praca piwko....więc wdrożyłam w życie plan dla NAS ;P ja się relaksuję a dla męża poprawiam ciałko ;P co do tarczycy do dodam Ci jeszcze, że wyniki jakei Ci podałam są to te z czasu ciąży. Mój gin prowadzący i endokrynolog mówili mi, że w ciąży poziom TSH samoistnie SPADA!!! Możemy więc wywnioskować , że przed zajściem poziom miałam większy. Wiesz, po porodzie przestałam na chwilę się leczyć bo zbolała nie dawałam rady pojechać di gina, tak mnie córcia zmaltretowała. 6 tyg w domu na tyłku i ani rusz. Jak już w końcu się ruszyłam i zrobiłam badania to TSH miałam.....12!!!! także tego... ;) miłęgo dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chwilke mnie nie było a tu tyyyyle do czytania. Cammmeleon ja mam cykle stymulowane CLO, właśnie ten miałam. Juz od 3 cykli to biore ale z miesieczna przerwa. U mnie starania 18 mcy ale z leczeniem od maja br. lekarz nie stwierdził pcos ale ostatni cykl z CLO miała baaaardzo duze pecherzyki i mówił ze to jest taki objaw pcos. Stwierdził ze nawet gdybym miała pcos to schemat lekczenia byłby taki sam. ja miała monitoring owulacji bez leków tylko z luteina i miała potwierdzona owulację , cykle reguralne. Przy ostatniej owulacji, która miała w 15 dc bolały mnie jajniki okrutnie, a teraz pojawiło sie duuuuzo sluzu poowulacyjnego. Tak wiec cammeleon mysle przynajmniej tak jest u mnie ze po owulacji jest płyn w zatoce daglasa i to on sie "wypływa. Ja dzisiaj mam 20dc i od jakichs 3 dni mam ten sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cammeleon ja oprócz clo i luteiny nie biore nic, ponieważ mój gin mówi ze jeszcze jest czas, troche mnie to irytuje, ale chyba zna sie na rzeczy. Cammeleon ile cykli jest z CLO? blondyneczka87 u mnie clo nie przyspiesza owulki mam raczej regularną 15 - 16 dc. Gabi musze Ci powiedzieć ze ja od roku też zabrałam sie za siebie, w sensie fitnessu:) nawet mój mąż stwierdził ze moje posladki i piersi sie "ujędrniły":) oczywiście go ochrzaniłam, że przed tym jak zaczęłam ćwiczyć to nie były jędrne?:) Już nawet mój szwagier mówi: Iwona może troche przystopuj z tymi ćwiczeniami bo to moze mnieć negatywny skutek na to o co sie starszasz, ale gin rozwiał te watpliwości i stwierdził ze wrecz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka,chcialabym tylko pod wzgledem szybkosci latwosci zachodzenia w ciaze;) tarczyce mam zdrowa,chcialabym przytyc wiec ja zbadalam i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja po poronieniu to chyba miałąm tak, że mi pęcherzyk nie pękał ale sie luteinizował czyli temp wzrastała (powoli) ale owulacji tak naprawde nie było :P No musi organizm dojść do siebie. Ale polecam castagnus, myślę, że to dzięki niemu wszystko wróciło u mnie na swoje miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisalam sie do innego ginekologa na 30 listopada wiec to bedzie 12dc jestem ciekawa co mi powie i czy zobaczy czy jest owulka przed czy po. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba zrobie dzis dwa zlecone badania- AMH i CA 125, wole finansowo sobie je podzielic, bo za wszystkie musze zaplacic kolo 400zl:-( takze trzymajcie kciuki za to i za monitoring:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeloen
magdaa, trzymamy mocno, daj znac jak będziesz po wizycie! Ifka, u mnie dziś 18dc, kiedy test robisz? ja postanowiłam, że 31.10 (jak wytrzymam :) . U mnie to 4 cykl z clo,ale ja do tego jeszcze estrofem, pregnyl no i sławetna luteina, ale to dopiero od 20dc.. ...oprócz dziwnego śluzu, dzisiaj doszedł jeszcze ból jajnika i jakby skurcze czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Ja juz nawet nie licze dni cyklu...teraz juz nie potrzebuje...:( z dobrze zapowiadajaca oferta pracy cisza...eh...oby u gina bylo wporzo i byle do przodu,,.a ja Wasze samopoczucia??to kiedy jakies testy??dawno nie bylo tu zadnego napiecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
justyneczko, ja testuję 31.10 także jeszcze parę dni :) a Ty kiedy do gina idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Justyneczka dostałaś @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Jestem po wizycie u gina... z 3 poniedziałkowych pęcherzyków został 1 i to marnej wielkości bo jakieś 10mm, także powiedział że w tym cyklu raczej się nie uda :( przypisał znowu clo- tym razem 2 tabletki dziennie i jeszcze jakiś suplement diety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie mam @...46 dc,..w poniedzialek wizyta wrrr...mam nadzieje,ze tez uzna te cykle za "lekko nienormalne",moze tym razem zamiast any dostane jakies przychylne tabsiki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Justyna faktycznie zbyt długo trwa ten cykl byc moze zapisze ci tabsy na wywołanie @. Ja za to niemoge sie doczekać tej wizyty co mi powie. Blondyneczka co u ciebie czy ty czasem nie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie martw sie pewnie wieksza dawka pomoze byc moze tamta byla za słaba. Tylko szkoda ze znowu cykl w plecy dla lekarzy zasze jest czas " proszę spokojnie nie myslec i dzialac to napewno sie uda" a nam czas leci niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Czesc Dziewczyny....ja tak na szybko.. Staram sie wracac do normalnosci, ale latwe to nie jest ani troche:( Mam cholerny jadlowstret, ale jest on zapewne wywolany ogromnym stresem,a pozatym boli mnie kregoslup i persi.Tu winowajca jest pewnie zblizajaca sie miesiaczka ( ma sie pojawic za 4 dni) :( Niewiele sobie obiecuje po tym cyklu...same wiecie dlaczego.. Ponadto znalazlam u siebie jeszcze cala mase siniakow...na nogach, na nadgarstkach...wyszly po czasie a nabil mi je ten gnojek co sie z nim szarpalam... Iczozord, skorzystalam z Twojej rady i zadzwonilam do przyjaciolki -psychologa- nawet nie mialam pojecia jak bardzo potrzebna mi byla ta wizyta..mnie i mezowi.. Cammeleon, witam Cie w gronie staraczek...Mam nadzieje ze znajdziesz w nas oparcie i wsparcie w ciezkich dniach, a uwierz mi - na kazda z kobitek mozna tu liczyc:) Noooo, to tym akcentem konczac chcialabym jeszcze dodac ze trzymam kciuki za testujace w najblizszych dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam wczoraj na monitoringu owulacji 20dc i lekarz widział 2 torbiele kwiotoczne i w drugim jajniku ciałko żółte powiedział zebym nie wspołżyła az do miesiączki bo to moze byc ciaza!!na podstawie ciałka żółtego stwierdza sie ze to moze byc ciąża?? Przecież ciałko zółte powstaje z resztek peknietego pecherzyka i pozwala zarodkowi sie zagnieździć. Po co mi to mówi i robi nadzieje? Macie jakies doświadczenia z ciałkiem zółtym?:) Cammeleon ja narazie nie mam parcia na testowanie, nie wiem jakoś tak..... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice trzymaj sie cieplo,zle wspomnienia niebawem odejda w niepamiec zobaczysz. Ifka mysle,ze lekarz wie co mowi...a mialas juz owulke ?moze cos sie tam zagniezdza????? Powstrzymaj wspolzycie jesli i tak juz nie musisz...a noz,widelec ;) trzymam kciuki!!za Wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Agnieszka ja czekam na @ dzisiaj termin i jak narazie to tylko brzuch mnie boli, a nie testuje bo w tym cyklu nie bylo owulki, bo w 13dc pecjerzyki 7i9mm wiec nie bylo szansy w tym cyklu... Beatrice 3maj sie i dobrze ze sie przelamalas i zadzwonilas do przyjaciolki, teraz bedzie juz tylko lepiej :-) Madziu szkoda :-( ale w nast cyklu napewno sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus narazie mam przerwe w staraniach,wiec mam nadzieje,ze przez ten czas moje cykle sie unormuja,chociazby przy pomocy jakis lekow,byleby tylko nie bylo ze bedzie jeszcze gorzej....pozyjemy zobaczymy.Ale powiem Wam,ze wciaz mam ' inny ' biust...chyba hormony szaleja....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka owulke miałam i jest potwierdzone ultrasonograficznie. Nie wiem co co chodzi;/ niepotrzebnie mi to mówił:/ w szczytnym celu nawet przez pół roku mogę zawiesić współżycie ( żarcik:D) A czy któraś z was miała sytuacje ze lekarz widział ciałko zółte? juz czytała ze sa dwa rodzaje ciałek żółyttych: ciałko żółte i ciążowe ciałko żółte. wrrrrrrr jak sie nie chce to dni leca jak szalone, a jak sie chce to sie wlecze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×