Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gabi GjeBe
a moze jutro owulka a nie dziś? anyway, lada chwila. Justynko ... nie mysl o tym teraz. Cierpliwie poczekaj a jak tylko przyjdzie @ to zaraz po jej zakonczeniu leć do gina! Jakos musi Ci to unormować... miłago dnia kochana i nie smuc sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to dzialajcie widze ze w czasie owulacji wszystko sie chce i ma się duzo sily i człowiek jest bardziej szczesliwy :) niestety przed @ sie nic nie chce zadnej werwy nic tylko spac nie lubie tej 2 fazy :/ Justynka a moze udaj się na wizytę do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka no własnie moze nie czekaj do 27.10 na wizyte tylko idz juz teraz. Ja tez mam dobry humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobietki.Pani ginekolog do ktorej chodze przyjmuje na zapisy ,na nfz ale co najwazniejsze ma sprzet do usg i nie trzeba isc robic prywatnie.Juz te 10 dni przeczekam...milego dnia dziewczynki,bierzcie swoich facetow w obroty !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa, nie przeczytałam jeszcze wszystkich Waszych wpisów ;) trochę się tego nazbierało :) staramy się z mężem o dzidziusia, to nasz pierwszy cykl starań i mam kilka pytań i wątpliwości, mam nadzieję, że w miarę swoich możliwości coś mi poradzicie i podpowiecie :) 14dc miałam śluz płodny, wtedy też przytulaliśmy się z M., 20dc wieczorem miałam dość mocno odczuwalny ból brzucha, pod pępkiem.. czy to mógł być objaw implantacji? Między 14 a 20 dniem pobolewała mnie głowa i odczuwałam naprzemienne kłucie w jajnikach. Od dwóch dni bolą mnie plecy, czego nigdy wcześniej nie miałam przed @ (ma się pojawić 23.10). Do tego wieczorami jestem bardzo zmęczona, o 21:30 leżę już w łóżku gotowa do spania, wcześniej chodziłam spać ok. 24 Co Wy sądzicie o moich objawach? Czy któraś z Was miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj PaulinaAnna...a cykle masz regularne?jeśli 14 dc miałaś owulkę to koło 20 mogłoby dojść do implantacji...ale nie wiem czy tak szybko by występowały objawy...a może te kłucie to własnie była dopiero wtedy owulacja?myślę,że powinnaś poczekać jeszcze parę dni i wykonać test gdyby @ się nie pojawiła w terminie...widzisz u mnie jest 40 dc objawy ciążowe niby są a test negatywny...więc spokojnie narazie :) cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cykle z reguły są regularne 28-29 dni :) czekam spokojnie, na nic się nie nastawiam :) kurczę, u Ciebie trochę to trwa.. A robiłaś może betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie lepiej byc milo zaskoczonym niz rozczarowanym,.. Nie robilam bety.Wczorajszy test negatywny...ide na krew w piniedzialek jesli @ nie przyjdzie...trwa u mnie to dlugo...w maju odstawilam anty i chyba id tego takie roznice...badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wczoraj pisalam ze mam zupelnie sucho a dzis powiem dosłownie ze mnie cieknie stasznie taki wodnisty śluz masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Crunczips ależ mnie miło zaskoczylaś swoim wpisem!!! Ja też płakałam jak dowiedziałam się, że będą bliźniaki :) Oczywiście z radości. Choć pierwsza moja myśl: ale będę miała rozstępy :P Ale postaram się ich uniknąć :) Do lekarza miałam iść we wtorek ale idę w pon bo nie wytrzymam :P Trzymajcie kciuki :) Muliło mnie ponad tydzień a wczoraj przeszło jak ręką odjął. Oczywiście się zmartwiłam tym. Ale temperatura OK i piersi bez zmian. Poczytałam też w internecie i zanotowałam kilka podobnych przypadków więc trochę się uspokoiłam. Oczywiście bardziej się uspokoję jeśli w [pon zobaczę dwa bijące serducha :) Módlcie się za nasz, bardzo proszę, bardzo tego potrzebujemy!!! x Crunczips przykro mi z powodu Twojego okresu... wszystkie tu znamy doskonale te uczucie - wielkie nadzieje, objawy, które podpowiadają ci, że to już jest to a tu plama... Dosłownie ;-) Sama przez to przechodziłam i odechciewało mi się wszystkiego! Nie czułam się w pełni kobietą :/ No to jest po prostu bardzo ciężkie doświadczenie, wymaga wiele siły i wsparcia ze strony naszych mężczyzn. Nie łam się. Minie dzień lub dwa i nabierzesz napędu na kolejny cykl :) Może to będzie ten? Jedz zdrowo, relaksuj się. Uda się w najlepszym dla Was momencie :) x Z ciekawości zrobiłam sobie test owulacyjny i kreska testowa wyszła prawie czarna a kontrolna przy niej wygląda blado. Stąd wniosek, że faktycznie testy owulacyjne wykrywają ciążę ale nie w pierwszych dniach, bo pamiętam że robiłam ten test też około 1 tydz po terminie miesiączki i wyszedł negatywny, z kreską testową bladą, ledwo widoczną. x Justyneczka póki nie ma okresu jest nadzieja. Jesli owulację miałaś późno to test może nic jeszcze nie wykazać. Choć też objawy o których piszesz mogą być wynikiem regulowania się poziomu hormonów, sama takiego czegoś doświadczyłam po poronieniu. Nie pozostaje nic poza czekaniem, eh... A śluz rozciagliwy może być przed okresem - wtedy tez spada progesteron i jest go mało w stosunku do estrogenów - stąd taki płodny śluz. A może to u Ciebie przesunięta owulacja? x Agnieszka może być za wcześnie :) Mi w terminie miesiączki wyszła baaardzo blada krecha a czasami i wtedy nie wychodzi. x Blondyneczka Ty to masz przejścia dziewczyno. Ale naprawdę, myślę, że owocnie się to zakończy. To taki trening cierpliwości przed dzieckiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord też mam nadzieje,ze moze jednak...Boze to bylby prawdziwy cud !a jak nie to myslisz ze sa takie przypadki ze ma sie owukle 40 dc ??...sluzu na prawde mam sporo przezroczystego a moze jednak @... Trzymam mocno za Was kciuki!! Niech Twoje fasolki dzielnie sie maja i rosna a jestem pewna ze nawet ewentualne rozstepy beda najpiekniejszymi a przy tym bardzo oczekiwanymi zmianami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka owulację możesz mieć nawet w 100 dniu cyklu i to będzie prawidłowe. Organizm przed wypuszczeniem jajeczka kontroluje stan rzeczy i jeśli uzna z jakiegoś powodu, że warunki nie sprzyjają to do owulacji nie dopuści. Czasami takich podejśc do owulacji może być 2,3 lubw ięcej (i za każdym razem możesz obserwować płodny ślusz) Prawdą jest też to, że taki śluz może pojawić sie przed okresem, ja tak miewałam. Nie zawsze, ale czasami. Co ciekawe rozciagliwy sluz zaobserowałamw ciąży, 2 tyg po terminie miesiączki ;-) Musisz czekać :( Czekamy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord dziekuje za obszerne wyjasnienie,nigdy bym nie przypuszczala,ze tak moze byc...czlowiek uczy sie cale zycie...powiem szczerze iz mimo,ze to byloby niebywale to jakas tam mala iskierka nadzieki sie we mnie tli...jesli w weekend @ nie przyjdzie to ide na bete, Naprawde dziekuje za wiare !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord a no mam przejscia, ale okazalo sie ze moj m prawdopodobnie wroci na ten nastepny cykl, wynegocjowal z szefem :D potem ewentulanie miesiac przerwy i potem bedzie cykl swiateczny wiec napewo bedzie... jestem ciekawa jak ja na te clo zareaguje... iczozord informuj nas jak sytuacja u Ciebie, a w zasadzie u Was :D Justyneczka kurcze wspołczuje CI tego czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Co to jest to CLO i co to daje? :-D Pierwszy raz przeczytałam o tym tutaj... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Dziewczyny trzymajcie kciuki, jadę zaraz do kliniki i nie powiem ale lekkiego cykora mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
magda trzymam kciuki :) a ja mam dziś spadek tempki, o co chodzi, któraś wie? miałam cały czas 36,6-36,63 wczoraj skok na 36,97 a dziś znowu 36,6 równo :\ dziś 15dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
mierzę pierwszy cykl więc nie wiem jaka jest norma dla mnie, natomiast śluz jest i skok wczorajszy to myślałam, że to już :/ poza tym czas czyli wczoraj 14dc to tak jakby już czas.. jeju a co jak nie :| chyba wolałam nie mierzyć jednak... i bez tego zachodziłam w ciąże a tak tylko sie zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle,ze wszystko co sie dzieje w naszym ciele to i tak sprawa indywidualna...zawsze cos bedzie odbiegac od przyjetych norm,moze rzeczywiscie zbyt przejmujemy sie tym czy to juz czy jeszcze nie..Gabi przy Twoich cyklach to chyba wystarczy sie czesto przytulac :) ja nie obliczam jakos specjalnie,po @ czesto oddajemy sie przyjemnoscia i tak przez wiekszosc cyklu a nie tylko w domiemane dni plodne.Jak narazie co prawa efektow brak ale co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mierze temp chociaz mam taki zamiar w następnym cyklu o ile bedzie ale wydaje mi sie ze taki skok swiadczy o owulacji jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi. dzis 28dc i dalej sucho nie mam zadnych plamien a zawsze przed plamnie lekko na rozowo. Brzuch czasem pobolewa. Za to piersi coraz mniej wiec pewnie wredna @ idzie :( Magda czekamy na info jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mimo,ze ostatni test wyszedl negatywnie to wciaz jednak mam nadzieje...ona umiera ostatnia. Znajoma zrobila bete 4 dni po terminie @ wyszla jej wartosc 6,dwa dni pozniej 24...tydzien po becie testy z moczu,ktore robila byly negatywne.Wiec jest jakas szansa,ze moj tez byl robiony na wczesnie...dzis 41 dc...@ brak.Milego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie w klinice i powiem Wam że mam mieszane uczucia... dr bardzo miły, nie mydlił nam oczu tekstami typu "starajcie się a może się w końcu uda", jak sam stwierdził dwa lata bezowocnych starań to dużo i jego zadanie polega na tym, żeby teraz wszystko dokładnie posprawdzać :) no niby ok, ale mam już dość badań :( zrobił monitoring i dwa pęcherzyki w lewym jajniku mają około 14mm, powiedział że clo w moim przypadku to nie jest chyba dobre rozwiązanie, bo ja owulacje mam, a tabletki mogły mi tylko rozregulować wzrost pęcherzyków- ciekawe co na to mój gin prowadzący, ale to zobaczymy w poniedziałek :) na chwilę obecną czekają mnie badania: AMH, CA 125, FSH, LH, Estradiol. Kolejna wizyta w 12-15 dniu cyklu i wówczas zrobi PCT... jak same widzicie czeka mnie znowu długa droga :( z jednej strony dobrze, że coś się dzieje z tymi badaniami, ale z drugiej znowu czekanie na wyniki, kolejną wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Magda - do bojuuuuu!!!!! Nie marudź :) Nic to w obliczu dorodnego bobasa jakiego się doczekacie :)))) x Gjebe - no z tą temperaturą to jest kapryśnie :) Po pierwsze musisz mierzyć odpowiednim termometrem. Jakim mierzysz? Znajdź model w internecie i wyślij mi link. Po drugie powinnaś szczególnie w pierszych 3 cyklach mierzenia mierzyć o tej samej porze; w ustach, pochwie lub odbycie (...:P) - zawsze w tym samy miejscu a jeśli pod jęzkiem to zawsze po tej samejs tronie wędzidełka podjęzykowego. Jeśli mierzysz pod językiem to warto wcześniej trochę ogrzać termometr np w dłoni. Mierzenie pod pachą jest bez sensu :) Mierzyć trzeba PRZED jakąkolwiek aktywnością - piciem, mówieniem, wstawaniem. Notuj wyniki i będziemy obserwować :) Z tego co widać to owulacji jeszcze nie miałaś ale to może być jakiś błąd w dokonywaniu pomiaru. UWAGA - przy owulacji temp nie zawsze (a nawet rzadko) skacze powyżej 37 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda88 dlaczego sie zdecydowałaś na pojscie do kliniki? Nie jestes zadowolona z lekarza prowadzacego? Mój gin stwierdził ze CLO to nawet przez 6 mcy niektóre pacjetki biora. Tak CLO ma troche pomóc pecherzykom urosnąc i to chyba tyle jego zadania.. Byłas w prywatnej klinice? Ile taka wizyta kosztowała? Ja dzsiaj mam owulacje, bolą mnie jajniki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×