Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Madziu musisz byc twarda i dzielnie robic zalecane badania...wszystko po to bys w koncu zostala mama !! Powodzenia i wytrwalosci. Ifka atakuj dzisiaj !! Och nawet nie wiesz jaka bym byla szczesliwa gdyby Twoje przeczucia byly rzeczywiste !! Czuje dziwny wewnetrzny spokoj...nie stres jak przed poprzednim testem ,ze spac nie moglam...moze jutro pojawia sie nerwy ale chyba co moglam to juz zrobilam w tym cyklu. :) dzieki za mysli :).,, Trzymam kciuki za Twoja owulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord staram się nie marudzić, ale wiesz jak to z nami babami bywa :) lfka jestem zadowolona ze swojego gina, ale te ciągłe nieudane próby zajścia w ciąże spowodowały, że zaczęłam szukać innych specjalistów poza moim miastem. Wizyta kosztowała 150zł i była w prywatnej klinice Invimed (mają klika klinik na terenie całej Polski). Justyneczka dzięki za słowa otuchy i wsparcia :) lfka a Ty tam działaj dzisiaj :) polecam lampkę wina przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - wiem :) Każda z nas wie :) Ale z nami dasz radę :) Przetrwamy wszystkie te ciężkie chwile i za jakiś czas będziemy z tego wszystkiego żartować :) x Justyneczka - no to czekamy czekamy :) Masz dalej ten rozciągliwy śluz? Jak długo go już masz? Spróbuj zmierzyć temp pod językiem, tak z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord od wczoraj popoludniu jest bialy ale rozciagliwy ,przezroczysty byl ok.3 dni ...36,7...to chyba nie temperatura ciazy...aczkolwiej nie wiem jaka mam temperature na codzien...chyba najlepiej mierzyc caly cykl by cos ewentualnie podejrzewac...ulecialo mu troche nadzieji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu Kochana moja, razem walczymy ! ja wiem co czujesz i wiem ze mimo iz ruszysz z badaniami i zacznie sie cos naprawde dziac to czujesz rozczarowanie... ja czulam to samo tydzien temu na wizycie... ale los nam wynagrodzi tą walke cudownymi dziecmi :D dobrze ze lekarz zajal sie badaniami a nie próbowal cos wymyslac... informuj nas na bierzaco jak wyniki... a co do clo to ja sie wogole nie znam,bo dopiero zaczynam u mnie średnio rosna pecherzyki mimo ze moja gin powiedziala ze dwa cykle temu mial 4mm a teraz 9mm, czyli jest lepiej ale dla mnie to zadna pociecha:/ a ktory jestes dc? justynka u Ciebie to wogole dziwna sprawa... az jestem ciekawa jak to sie skonczy, oczywiscie 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
magda do boju kochana, dacie radę na pewno! Iczozord, ja myslałam, że można każdym termometrem :) nie znajdę za żadne skarby go na necie, nie jest to specjalnie do planowania rodziny przeznaczony. Elektroniczny takie normalny... pomiar robię przed wstaniem ale fakt, dziś później niż zawsze bo jest weekend a w dni powszednie wstaję o 5.00 :| dziś mam 15dc , dużo śluzu ale jajników nie czuję ale nigdy nei czułam wiec to dla mnie nie argument :) wszystko skrupulatnie notuję! Justyneczko, a może miałaś owulkę później przez co i później test by wyszedł pozytywny... hmm, ja jednak póki @ nie masz wierzę, że mogło się udać! Miłej nocki kochane IFKAAA ATAKUJEMYYYYY!!!! :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko dziekuje.Znowu bede zaraz plakac,,,temperatura tez juz nie nastraja pozytywnie,,,matko marudze jak "baba w ciazy "z ta roznica ze jej brak...raczej... Podziwiam Was na prawde !! Juz tyle sie staracie....wierze,ze niebawem sie Wam w koncu uda !!!Uda sie i juz !Nam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka, Gabi dzięki :) właśnie siedzę i wertuję cenniki laboratoriów, w których będę mogła zrobić badania. Wiem, że nie ma co się rozczulać nad sobą, ale czasami to takie trudne :) ja mam dziś 9dc i moje pęcherzyki mają po 14mm, a dwa cykle temu w 18dc miałam pęcherzyk wielkości 16mm, także widać różnicę. Ciekawa jestem co mi powie gin na poniedziałkowej wizycie, czy zasugeruje jakieś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi GjeBe dziekuje za wiare. Swoja droga ja tez sie mierzylam mormalnym termometrem domowym.Ale temperatura i tak nie jest znaczaco wyzsza...Atakuj kochana...czekam na efekty !! Milej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka no jak jest biały to raczej mało płodny. Rozciągliwośc jest cechą płodną ale taki naprawde płodny to jest przezroczysty :) Także może, może :))) COś z tego będzie. Kiedy beta? w pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu czyli ten clo pomaga, bo widac ze jest roznica, wlasnie ciekawe co Twoj lekarz powie... Madziu pewnie ze to wszystko jest trudne, tym bardziej kiedy sie wie ze czeka cala lista badan do zrobienia... a z tej listy Twojej to ja robilam 3, estradiol, fsh, lh- i plus jeszcze inne, troszke poszlo kasy ale jak mus to mus... takze Madziu głowa do góry, jestesmy z Tobą :) a tak wogole to u Ciebie niedlugo staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord a co myślisz o mojej temperaturze ? Nie znam swojej podstawowej,więc nie wiem czy ta jest za niska,za wysoka czy jeszcze jaka... A jesli owulka była dopiero pare dni temu to frytki...kilka dni abstynencji juz było Tak,beta w poniedziałek ale teraz to już nie wiem...jakie to męczace,przy regularnej @ miałwbym już dni płodne a tak to ani w tą ani w tamtą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja też już miałam robione FSH i LH, ale to było jakiś czas temu, dlatego teraz powtarzam :) a co do kasy to przeraża mnie to, niby mam u nas w przychodni kartę stałego klienta a i tak całkiem niezłą sumkę już zostawiłam, ale jak już nam się w końcu uda to ta kasa włożona we wszystkie badania nie będzie się liczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Madziu zgadza sie, jak to mowia : cel uswieca srodki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka - wg temperatury nie było owulacji... CHoć mogła być a Ty np mogłaś zacząć mierzyć dopiero PO dlatego nie widać. :/ Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym cyklu dzidzi nie bedzie :( dostalam @ porażka jestem smutna i chce mi sie plakac :-(((( i na dodatek dowiedzialam sie ze dwie kolejne znajome sa w ciazy. Juz mam tego serdecznie dosyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, te informacje o ciąży innych są dobijające... Albo jeszcze lepiej, jak osoby, które wiedzą, że się nieskutecznie starasz CI mówią o tym, że ktoś zaciążył z komentarzem " tak sobie pomyślałąm, że się ucieszysz". A ja się tylko uśmiechałam a w duchu wyłam z rozpaczy :/ Płacz Aga. Płacz, nie duś tego w sobie, zrób sobie drina, pokrzycz w poduszkę. Każdej z nas czasem tego trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ...coz powiedziec,wiem co czujesz.bedzie dobrze,u mnie wciaz sucho...mnie dobija bardziej jak slysze,ze w ciaze zachodza te,ktore nie chca...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Aga kochana <3 Zaraz kolejna szansa :-* Ja dziś temp 36.5 A śluz się rozkręca. Tyko nie wiem czy moje mierzenie ma sens jak w nocy ok 3 wstaje do dziecka A o 5 do pracy.... A o 3 nie powiem placzacej córce że przyjdę za 2 minuty bo leżę z termometrem między nogami i nie mogę wstać :-P Martwi mnie jednak to że już chyba 17dc A ja dalej bez owu :-\ tzn że jednak po poronieniu się coś rozjechało... Justyneczka z niecierpliwością czekam nd info od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja wczoraj miałam od popołudnia owulacje. czułam sie fatalnie, brzuch mnie bolał okropnie. Ale rano zdązylismy z mezem sie przytulić, bo w czasie owulacji nie było szans tak mnie tez jajniki bolały. Dzisiaj mam chyba ciag dalszy chociaż juz słabszy. Mam duzo sluzu ale to chyba po peknieciu pecherzyków jest taki sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi dzieki za zainteresowanie ;) dzis 42 dc,sluz czysty,sutki i otoczki wyraźnie większe...co mi daje złudna nadzieje,pobolewa mnie znowu podbrzusze ale tym razem tak miesiączkowo,zobaczymy co jutro pokaze badanie,oby nie bylo tak,że zaplace a w toalecie ujrze @...:p kobietko działaj już,pamiętaj,że pare milionów plemników gotów poczekać kilka dni na jajeczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Powinno się mierzyć zawsze rano o tej samej porze zanim wstaniesz :-) ja w różnych porach dnia też mam różne temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh jakos zlecial mi ten koszmarny dzien! Bylam w kawiarnii na dobrej kawce o cieście odrazu mi sie humor poprawił i postanowilam dzialac najpier udam sie na konsultacje do innego gina o powiem co i jak jak skonczy mi sie @ i mam zamiar chodzic na rolletic plus dieta jakas zeby zgubic pare kilo. Trochę zajac sobie czyms czas. Oczywiście bede mierzyc temp kiedy zacząć po @? Testy owukacyjne gotowe do boju i oczywiscie duzo przytulanek!! Taki jest moj plan na ten miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wspaniały plan...tylko tak dalej. Dziewczynki oczywiscie podziele sie z Wami wynikiem bety...jaki by nie był.Prosze trzymajcie kciuki !!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje starania w tym cyklu sa fatalne. Mamy kiepski miesiąc, ze to cholera przypadło akurat na owulacje:/ szlak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×