Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Evi1705
To jaki był wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Zrobiłam w sumie dwa testy, bo byłam ciekawa czy ten był trefny czy drugi pokaże to samo. Na obu druga kreska pojawiła się gdzieś tak pewnie po 10 min około, nie sprawdzałam na zegarku, ale nie był to długi czas, że kilka godzin albo drugi dzień. Na pierwszym wyszła bledziuteńka kreska, ale znacznie oddalona od kreski testowej. Niemal przy samej folii (to testy paskowe). Dosłownie jakiś milimetr od niej, ale to nie jest ta kreska spod folii, bo ona jest swoją drogą. A na drugim kreseczka jest tam, gdzie być powinna, ale bardzo cieniutka, dosłownie jakby tam żyletką przejechał, też niemal niewidoczna, trzeba się naprawdę nieźle wpatrzeć. Także sama nie wiem. A tak ogólnie to ostatnio mam bardzo słabą koncentrację, boli mnie niemal bez przerwy bardzo mocno głowa. W ciągu dnia pojawiają mi się mdłości, a dziś już trzeci dzień pod rząd rano nie tyle wymiotowałam, co miałam takie "darcie" z charakterystycznym dzwiękiem jakbym żołądek miała wypluć. Dużo częściej chodzę siku, choć już nawet ograniczyłam picie płynów do minimum. Jestem senna i zmęczona, bolą mnie plecy i czasem podbrzusze. Co ciekawe, jakoś od owulacji mam cały czas taki wodnisty śluz, nawet zmieniam bieliznę po kilka razy, bo ciągle jest wilgotna. Jest on wodnisty, klarowny, choć jak się lepiej przyjrzeć, to wbrew pozorom jest lekko biały. Ale nic mnie nie piecze ani nie swędzi. Dziś zakuły mnie piersi w sposób, którego nigdy nie miałam. W pochwie temp dzisiaj 37,12. Wcześniej nie mierzyłam. Puls wysoki, czasem trzepotanie serca, ból żołądka. I pytanie - psychika czy ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Aha, i mam jeszcze niemal całe dnie taką leciutką, prawie nieodczuwalną zgagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Witaj Carrnosa :) życzę, żeby objawy o jakich piszesz jednak okazały się fasolką. jakie masz cykle? kiedy powinnaś @ dostać? ja dziś dziwnie się czuję bo bolą mnie jajniki jakby na owulację/jakby na okres dziwne bo do okresu jeszcze 10 dni. Już mi się nie wiadomo co wydaje a obiecałam sobie nie świrować już w tym cyklu :/ Blondyneczka jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Właściwie to nie wiem kiedy powinnam dostać okres, bo wcześniej miałam nieregularne cykle. Tabletki były na jego uregulowanie. Ale liczę, że mniej więcej 26.11 :) Ja bym straaasznie chciała, żeby to był dzidziuś :) No ale zobaczymy :) Kiedyś musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram ja ogolnie czuje sie okej, czasami czuje takie napiecie w podbrzuszu ale u mnie to raczej normalne, tylko od dzisiaj delikatnie czasami pobolewaja mnie piersi, i dzisiaj jestem strasznie nisko bo pozycja od tylu dzisiaj wogole nie wchodzila w gre bo mnie bolalo i nie wiem co sie dzieje :-/ atram a Ty jak sie czujesz? aga przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaAdelajda
Dziewczyny, co z tą Polską?! Też szukam pracy od kilku miesięcy...dokładnie od czerwca. Studia skończone, dyplom jest...a pracy nie ma. Załamka. W dzisiejszych czasach baaaardzo ciężko z pracą. I tak siedzę w domu i przeglądam ogłoszenia kilkanaście razy dziennie, wysyłam mnóstwo CV z nadzieją, że tego dnia ktoś do mnie zadzwoni...a telefon milczy :(. Jeszcze jak się okaże, że jestem w ciąży...cieszyłabym się, ale z drugiej strony skąd wezmę pieniądze na utrzymanie? ehhhh :( u mnie dalej skąpe krwawienie, a zawsze lało się jak z kranu. czytałam, że niektóre kobiety miesiączkują do 3 mca będąc w ciąży (skąpe krwawienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Carnosa na twoim miejscu kupiła bym jutro test płytkowy i zrobiła bym go w czwartek rano z porannego moczu Ja w czwartek rano też testuje ze względu na to że mam wizytę u Gina a nie mam @ ale przy pco tak miewam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei - dokładnie tak było :P Justyneczka a firme na męża można założyć i wtedy placi sie tylko skladki zdrowotne. Wtedy współmałżonek może pomagać w jej prowadzeniu. Jak jestes ksiegowa to pewnie bedziesz wiedziala gdzie poszperac w tym temacie :) I wtedy kom na firme mozna odliczyc, czesc paliwa, internet, moze to by wam sie oplacalo. Jako ksiegowa powinnas znaleźć zlecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Wiesz co? Właśnie zakupiłam testy płytkowe, te niby najbardziej czułe. Ale myślę zatestować pod koniec tygodnia najwcześniej, choć i tak jeszcze powinnam poczekać pewnie. Teraz na tym drugim teście ta cieniutka kreseczka już zniknęła, nic tam nie ma. Także sama nie wiem co to było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ale jak sie nie ma pracy i potrzebuje to 1500 zl to przeciez nie tak mało a miec 1500 a nie miec to już 3000 ;-) Justyneczka to może weź gdzieś chociazby na umowe zlecenie w kawiarni, praca spokojna, napiwki mozna dostac a przeciez w tym czasie mozesz szukac. Moja bratowa zaczynala w mcdonaldzie bo jest obcokrajowcem i slabo znala jezyk i tylko tam miala szanse. Wiadomo kasa nie najlepsza, ale była, wieksza niz zasilek, nie bylo problemu z wyplatami. Dzis jest kierownikiem restauracji w ktorej zaczynala a powiem ze awans wcale nie trwal tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Spokojnie poczekaj do piątku przecież albo będą 2 kreski albo @ Spokojnie :-) ja też często dopatrywałam się 2 kresek i wiele tutaj dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnosa
Dokładnie, nie ma co się nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Wiem wiem wszędzie są też inne zarobki ja akurat jestem z poznania robota tutaj jest tylko pracodawcy lubią gadać że kryzys jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tych racodawców to tyż prowda. Podobno pirwszy raz ma być teraz rynek pracownika a nie jak do tej pory pracodawcy. Do tej pory pracodawcy dydktowali warunki ale ludzie sa coraz bardziej swiadomi i nie chcą pracować w złych warunkach i za złe pieniądze i pracodawcy, cóż, muszą się z tym liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestescie !! Nie mam niestety żadnego zawodu...studia przerwałam na 2-gim roku(zaoczne) bo zamiast siedzieć na nich za ktore płaciłam prawie 400 zl/mies. to siedziałam w robocie...:\ potem juz zaliczenia w plecy i tyle z mojej naukowej kariery...tak więc z matura po liceum nie wiele mozna mi zaoferować .Ale sama sobie jestem winna,troche więcej samozaparcia i może byłby jakiś licencjat...trudno. A mój przyszły mąż to jeszcze nie maż...widocznie 9 lat to wciąż za mało :p Dziekuje Wam naprawde za dobre słówko,oczy widzą a usta się cieszą :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka mi jeszcze @ towarzyszy. Jutro wieczorem bede znala wyniki lh, fsh i estradiolu. Ten niby nowy cykl raczej nic nowego u mnie nie przyniesie bo maz wyjezdza na 2 tyg w delegacje:-( pojade do niego na jeden dzien zeby poprzytulac sie przed badaniem w klinice- takie zalecenie od lekarza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie trafi raczej bo to bedzie 12dc, a u mnie owulacja jest pozniej. Chyba ze bede tak spragniona to pojade jeszcze raz do niego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) dziewczyny, spałam od 19.30 do teraz... aż plecy od spania mnie bolą :-P Madzia trzymam kciuki, oby ten 1 raz był bardzo owocny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Jejku dziewczyny złapał mnie bardzo ostry ból w lewyj jajniku jakby. Trzymał kilka minut nie mogłam się wyprostować. Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dużo wczoraj wpisów ze nie na dazam. Tym co się udało gratulacje. Witam nowa Panią u nas jak w domu. Justyneczka rozumiem Cię doskonale dwa lata temu też szukałam pracy i wszędzie dawali umowy smieciowe powinni zmienić ustawę w Polsce która ich dotyczy. Ja jestem ze swoim 11 lat i w chwili obecnej czekam na pierścionek jakieś plany mamy ale kiedy one nastąpią eh :) miejmy nadzieje ze do tego roku się wyjaśni :) Madzia ale odzywaj się co u ciebie :) Ja juz się podniosłam po kolejnej porażce. Teraz żyje wyjazdem andrzejkowym w przyszłym tyg ale wypoczyne :) brakuje mi tego ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka!! ja wiem już wszystko ;P Musicie się zaręczyć, planować ślub...zajmiesz się ślubem, przestaniesz myślec o dzidziusiu i zaskoczysz w najmniej oczekiwanym momencie :) tadaaam!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Boże dziewczyny ja krwawie :(((( To taka jasnoczerwona krew z plynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Boje sie strasznie :( Pewnie sracilam fasolke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
pełna nadziei jedz do lekarza !!! i nie denerwuj się bądź spokojna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×