Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość atram86
Blondyneczka ja tez wczoraj jakos dziwne bole mialam jakby na okres/jakby na owulacje. Dzis juz ok. Piersi na razie bez zmian. U ciebie Blondyneczka to juz kolejny raz z tym brazowym sluzem, mialas tak w innych cyklach? Oby to byla implantacja u ciebie :) Pelna_nadziei trzymam za ciebie i fasolke kciuki, musisz byc dobrej mysli ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
baletka, dziekuje na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo ale bylo ciezko na poczatku mały miał tylko 1500 g do domu wyszłam z 2kg szczesciem taki malutki ze w jednej dłoni sie miescił ale jakos przetrwalismy teraz sie staram o drugie dziecko i modle sie zeby historia sie nie powtórzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Gotka086 witaj, ale mialas przezycia z ciaza. Teraz dlugo juz sie starsz? Ktory jestes dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
atram, to dopiero 1 cykl starań dziś jest 16 dc chcialam miec małą różnice wieku miedzy dziecmi ale po 1 ciazy odkładaliśmy decyzje ze strachu ale pewnego dnia postanowilam ze juz czas co ma byc to bedzie gdyby sie udalo w tym cyklu to termin mialabym na sierpien i miedzy rodzenstwem było by równo 3 lata róznicy a to najdłuższy odstep jaki chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gotka heheh :) no to witam podwujnie ;) pełna nadziei, bądź spokojna i dawaj znać jak się macie! krwawisz jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w tamtym cyklu bylo plamienie przed owulacja i to bylo ponieszane z bardzo duza iloscia sluzu i trwalo to jakies4dni... w tym cyklu owulka byla wczesniej niz ostatnio... chyba ze organizm swoje , jajeczka swoje :-P teraz jakos tak sie sucho zrobilo, ale podbrzusze cmi, moze to brudzenie to wywolaly skurcze nocne... pozyjemy , zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
3 dzien bolą mnie jajniki i dół brzucha tak jak na okres nigdy tak nie było coś jest grane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Nie krwawie puki co. Chodze pomału boje sie g***townych ruchow. Zbieram sie dziewczyny. Odezwe sie po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
teraz wszyscy trzymaja kciuki za pełnąnadzei :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja co chwile sprawdzam forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
kurcze przypomnialam sobie jak ja drżałam przy każdym krwawieniu ,ukłuciu, nawet lekkim bólu, nikomu tego nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotka, nie tylko Ty :( wiele z nas to przechodziło... dziecko, nawet na tak wczesnym etapie, staje się dla nas całym światem i strach przed jego utratą, czasem robi z nas aż wariatki! Ja przynajmniej tak się ostatnio czułam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotka086
pamietam ze jak za 1 razem krwawiłam to robiłam pierogi na obiad a mąż szykował koszule bo wieczorem (to była sobota) mieliśmy iśc na ostatki no i mieliśmy ostatki w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Dziewczyny jak piszecie takie historie to az sie boje. Mam nadzieje ze ani ja ano zadna z nas nie bedzie musiala tego przechodzic.wspolczuje wam strasznie ze macie takie wspomnienia bo to jest straszne. ten strach czzy wszystko bedzie ok. Oby pelna_nadziei idezwala sie z pozytywnymi wiesciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
pełna nadzieji musi być dobrze daj znać co u ciebie witam nową kolezankę :) blondyneczka ja miałam jasnobrązowe plamienie od owulacji i to w tym cyklu gdzie okazało się że jest fasolka przestałam plamić na dzień dwa przed spodziewanym terminem miesiaczki... a dodatkowo ćmienie w jajnikach takie kłucie i ból piersi który nie zniknął tak jak zawsze na 2-3 dni przed miesiączką, plamienie minimale, potem tydzień po owulacji zobaczyłam jasnoczerwoną krew na papierze ale tylko raz a dwa dni później znów ta krew też tylko raz, przestałam plamić na dzień dwa przed spodziewanym terminem miesiaczki..... i jest fasolka :) ale miesiąc wcześniej tydzień po owulacji też miałam jasnobrązowe plamienia i po paru dniach (może 5) się rozkręciło w ciemnobrazowe i miesiaczkę. W tym cyklu też byłam chora i po antybiotyku więc nie wiem czy nie była to ciąża biochemiczna bo się staraliśmy.... Podsumowując obserwuj się i analizuj czy we wcześniejszych cyklach też tak było i czy piersi cię zawsze wcześniej bolały i przestawały przed @? A zapomniałam ja miałam spadek temperatury wyraźny na jakieś dwa dni przed testem potwierdzjącym i byłam pewna że na @ a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja też jak miałam plemienia to świrowałam na szczęście mój lekarz kazał przyjechać mi natychmiast.... plemienia wynikały z rozrastania się ale okazało Sie wtedy że zarodek nie rośnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Na pewno będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angia wlasnie u mnie plamienie bylo owulacyjne zawsze i wyglada inaczej niz to teraz , a co do piersi to ja nigdy nie mialam problemu z ich bolem, jeden raz mnie bolaly przy braniu costagnusa, a tak to miewam wrazliwe sutki ale nie bolaly cale, moze to przez clo... a brudzenie wyglada tak ze co 3-4godziny pojawia sie kropka jasno brazowa na wkladce, papier raczej czysty... biore duphaston wiec to raczej nie przez za niski progesteron... a temperatury nie mierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Ja mierzył am na czole orientacyjnie i nie zawsze może tez sprawdzaj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedynie co wiem to przed owulka mam temp 36,1-36,2 a po owulce to min 36,6 a teraz mierzylam i mam 36,7 ale to tak czysto orientacyjnie i wogole nie biore tego pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×