Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość _Pełna nadziei_
Agnieszka5g będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie możecie się tak bać :( przecież to nie jest dobrze dla malucha. Powtarzajcie sobie jak najczęściej że się dobrze czujecie i że wszystko będzie dobrze tym razem! Niepokoje po stracie są normalne no ale jednak wiele kobiet później rodzi bez problemów zdrowe dzieci. Gabi tylko sie potem nie zamartwiaj ze dzidziuś mniejszy albo że jeszcze nie widać dokładnie :) Bo jak sama piszesz ciąża może być trochę młodsza. Koniecznie powiedz to lekarzowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord tak wiem, licze się z tym, że np serduszka może nie być widać. Lekarzowi już mówiłam i ma odnotowane, że owulacja mogła być prawie tydzień później, przypomnę mu o tym jeszcze. dobrze,że mam dziś zajęcia po pracy to szybciej czas zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei mam to samo z obawą i też mam 6 tygodni i 1 dzień :) Ale Iczozord ma rację, nie możemy tak sobie pozwalać na czarnowidztwo. Gabi daj znać jak po wizycie, bo mnie aż skręca z ciekawości co Ci lekarz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziołszki, że po wcześniejszych stratach ten niepokój chyba ciągle bedzie gdzieś z tyłu głowy ale widzę po sobie ze z czasem jest lepiej. Przed każdą wizytą się stresuję, mąż jak na szpilkach ale później przychodzi taki luz.... :) I teraz już jest łatwiej. Kolejna wizyta pod koniec listopada i jakoś już mniej jej wyczekuję niż wcześniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwę się ale późno bo późno jest wizyta i nim wrócę to chwilę potrwa ale postaram się od razu z telefonu zdać relacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atram86
Gabi trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo ok. Blondyneczka a ty jaak tam? Ja jestem przeziebiona i mam straszny katar :/ U ciebie nie ma zadnych plamien mam nadzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atram mnie pytasz o plamienia? U mnie superowo, sielanka trwa :-D plodne dni to chyba juz sie skonczyly bo to juz 18dc, ale chec na przytulanie nam nie przeszla :-) a nawet przybrala na sile :-P atram a Ty sie kuruj, leki i do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi koniecznie daj znac :) Ja juz jutro w koncu ide na ta rozmowe... Dzisiaj chcialam sie zobaczyc z moja pania gin.ale jej nie bylo.Wiec mam pytanie do Was.Jak wiecie mam okropnie nieregularne cykle i tak...ostatni trwal 50 dni,doktor zalecila szybko baaldania i tabletki,ale na drugi dzien dostalam ten okres i tabletki musialy poczekac,zrobilam tsh,ft3,ft4,prolaktyne i estradiol.W 22 dc mialam zrobic progesteron a tabletki zaczac przyjmowac od pojawienia sie nastepnej miesiaczki ale...od wczoraj miesiaczkuje... cykl trwal 18 dni,,,czyli progesteronu narazie tez nie zrobie i tabletek nie zaczne przyjmowac.Powiedzcie mi czy moje wyniki sa ok.Niby w normie ale nie wiem jak mam odczytywac estradiol,wyniki byly robione w 2 dc. TSH-0,900 min.0,350 max.4,940 FT3-3,04 norm brak FT4-1,16 min.0,70 max.1,48 Prolaktyna-4,33 min.1,20 max.29,93 Estradiol-12,00 ( faza folikularna 21-251,srodek cyklu 38-649,faza lutealna 21-312,po menopauzie 10-28). W jakiej fazie jest 2 dc? Bo mieszcze sie tylko w menopauzie...:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,ze przy badaniu wyszlo ze mam endometrium cienkie ja gazeta a na drugi dzien i tak dostalam okres,,,:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka jeśli nie miałaś owulacji w danym cyklu to endometrium mogło być takie cienkie. Za głównego sprawcę narastającego endometrium mamy rosnący estrogen (a jak nie ma owulacji to może nie wzrosnąć) i później po owulacji progesteron, dzięki któremu endometrium się rozrasta a jego komórki różnicują. Ja też tak miałam kiedyś a w kolejnym cyklu piękna trójdzielna śluzówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2dc to faza folikularna czy jakos tak :-P wyniki wporzadku tylko fakt ten estradiol za niski ale to moze faktycznie tak jak iczozord mowi moze w tym cyklu tak tylko wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Iczozord,a czy moj estradiol w 2 dc nie jest za niski?...wyczytalam ze powinien byc wyzszy...a co to ta trojdzielna sluzowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko tak tamten cykl byl dziwny i trwal az 50 dni...a ten tylko 18 i nie widzialam sluzu na owulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nawet jesli nie ma owulki to estradiol powinien byc chyba w normie czy nie? bo jak na ta 1faze to masz za niski ale za co on odpowiada to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny jade prywatnie bo nie moglam wytrzymac. Trzymajcie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estradiol to estrogen, nie wiem jaki powinien byc :/ trójdzielna to prawidłowa, taka powinna byc mniej wiecej w srodku cyklu przed owulacja. 2dc to okres Blondyneczka :) moze chodzilo CI o faze druga cyklu? To faza filikularna, inaczej lutealna czyli progesteronowa. I wystepuje tylko jak doszlo do owulacji. Inaczej cykl jest jednofazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord a to okres nie wlicza sie do 1fazycyklu? wkoncu cykl zaczynamy liczyc od 1dnia okresu i wyniki ktore robilam w 2dc zawsze sprawdzalam z normami 1fazy cyklu i wszystko sie zgadzalo a przeciez po cos te normy tak podali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was w ciąży miała kłopoty tzn infekcje grzybicza bądź bakteryjne? Kurcze bo dostałam globulki na 6 dni ale nie przyniosły żadnego efektu a nastepna wizytę prywatna i na NFZ mam dopiero na początku grudnia. Stąd moje pytanie czy może któraś z Was próbowała sama na własną rękę leczyć bez recepty. Jak tak to czym.? Teraz miałam Pimafucin i bez rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline chyba na wlasna reke to nie bardzo...lekarz powinien wiedziec co tam masz i jaki skladnik powinien przyniesc efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka wlicza sie :) ale napisałaś że 2 dc to faza folikularna a ja wyjaśniam, że faza folikularna (progesteronowa, lutealna, poowulacyjna) to druga faza, od owulacji do ostatniego dnia przed kolejnym okresem :) Caroline ja miałam. Globulki tez nie bardzo pomogły (brałam lactovaginal) pomogło jedzenie codziennie jogurtow danona i lacibios femina doustnie :) + jednoczesnie na wszelki wypadek globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caarolinee88 na grzybice polecam LaciBios femina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 2 dc to jaka faza ? Moj wynik i tak sie w zadnej nie miesci...no chyba,ze menopauza...ale na to za wczesnie....chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord to mnie chodzilo o ta druga faze, widzisz jaki głąb ze mnie :-P wyszlo ze sie zgadzamy we wszystkim tylko ja pomylilam nazwy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord wlasnie w necie szukalam ze faza przedowulacyjna nazywa sie folikularna... ja juz nie wiem ktora jak sie nazywa, bo pisze ze poowulacyjna to lutealna... A normy Justyneczne tez podali w kolejnosci tak jak ja mowie, jestes iczozord pewna ze sie nie pomylilas? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i wyszczególnili jako dwie różne fazy tą folikularną i lutealną...badany estradiol we wczesnej fazie cyklu pozwala na określenie rezerwy jajnikowej...ni cholerki nie wiem co to oznacza...bo i tak mam ten wynik za niski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten lacibios femina doustnie faktycznie działa? I co najważniejsze nie jest szkodliwy w ciąży? Kurcze teraz to nawet szans nie ma bym się do gina dostała i aby coś przepisał a musze posiew zrobić po leczeniu. Wolę doustnie brać bo globulki w życiu u mnie nie zdadzą rezultatu bo w ciąży co 40min latam siusiu a wiec jak to ma działać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka, no wlasnie wyszczegolnili jako dwie inne fazy wiec idac za tym co Ci napisali to 2dc to faza folikularna i fakt za niski jest estradiol ale czy on mowi o rezerwie to nie wiem bo tutaj ktoras z dziewczyn robila badanie rezerwy i to jakos inaczej sie nazywalo... ja przeczytalam gdzies ze estradiol odpowiada miedzy innymi za regulacje cyklu czy cos... poczytaj w necie tak dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×