Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość angia
Blondyneczka a jaki ma kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Tak śluz, bo po owulacji po kilku dniach suchych może wystąpić śluz podobny do płodnego a miałaś dni suche ? Niekiedy taki śluz może wystąpić przed @ utrzymując się jeden do trzech dni ma to związek ze wzrostem estrogenów. Pytanie podstawowe jest zatem takie czy miałaś dni suche? PS przepisał am to z książki o naturalnych metodach planowania rodziny. A Od siebie dodam że właśnie przed spodziewaną @ i do teraz mam albo taki jakby płodny albo taki białawy . . . kiedy masz termin? Patrz kiedy brązowych plamienia juz nie będzie i potem zrób test jak się skończą po trzech dniach powinien już coś pokazać . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei ale mi stracha napedziłaś! :) Ehhh leż, oszczędzaj się, wstawaj tylko siku! Takie krwawienia też mogą się pojawiać w temrinie miesiączki. oby się już nie powtórzyło, ale gdyby to już będziesz wiedziała co robić. Daj się dzieciątku ładnie zagnieździć :) Trzymam mocno kciuki!!! x BEATRICE!!! Oh fantastycznie :) Jak już serduszka biją to pięknie :) Czyli bliźnięta będą jednojajowe skoro był jeden pęcherzyk :) Pięknie! Szczerze przyznam, że trochę CI zazdroszczę, bo ja moje bliźniaki (a w zasadzie trojaczki) straciłam i został jeden :( Ale Tobie życzę jak najlepiej i widać że masz te bliźnięta i ich utrzymanie zapisane w genach! :) Dbaj o siebie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angia wlasnie mialam suche dni po teoretycznej owulce, jeszcze wczoraj sucho bylo a termin @ mam na 28listopad, dzisiaj mam 20dc... a te plamienia to sa malutkie, w ciagu calego dnia 3 kropki wielkosci jednego grosza, zobaczymy jak bedzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka ja nie chce nic mówić... :) ale jak doszło u mnie do zapłodnienia to w okolicach implantacji miałam rozciągliwy śluz :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord bo sie zaczne nekrecac :-P ale nie dam sobie reki obciac ze nigdy tak nie mialam ale tez w poprzedbich cyklach chyba owu byla pozno... a teraz mniej wiecej wiem kiedy byla... zastanawily mnie te skurcze w nocy ktorych lacznie moze z 8 bylo, a ten sluz to sie pojawia na chwile bo tak to sucho jest... dziwne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Blondyneczka ale ja też miałam takie małe jedna dwie kropki na dzień to może być dobry znak to właśnie nieudolnie próbuje ci przekazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe skurcze też miałam :) Nie no nie nakręcamy się, ale życzę CI jak najlepiej!!!!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Dziewczyny, serio? ale nie bede sie nakrecac ale mam taka cichutka nadzieje ze skoro u Was tak bylo to moze i mi sie udalo :-D :-D :-D :-D ale fakt dziwne ze az tyle objawow sie zgadza :-P :-P ale te skurcze to mam 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Iczozord- a widzisz...to nawet nie wiedzialam:) w tej euforii nie pomyslalam ze moga byc jednojajowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice przyjrzyj sie na nastepnym usg czy są w jednym bomblu czy każdy w osobnym. Są też takie bliżniaki, jedno jajowe albo dwujajowe :P Czyli komorka jajowa dzieli sie na pół i dopiero te dwie połowy sa zapladniane przez 2 plemniki i rozwijaja sie w jednym worku owodniowym. Zatem dzieci mają identyczne geny po mamie i rozne po tacie i wtedy moga byc roznej plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Iczozord tyle szczescia za jednym zamachem...jeszcze to do mnie nie dociera:) A Ty w ktorym tygodniu dowiedzialas sie o blizniakach? Ps. Wiem ze w rezultacie zostal tylko jeden babelek...Ale w jakich tygodniach sie dowiedzialas o a) blizniakach b) o tym ze jednak zostal tylko zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
czesc kobietki :) mój mąż właśnie odebrał mi dzisiaj wyniki z bety wyszło 407 , kurcze trochę się nie znam ale chyba ok jak na 5 tydz?? jutro ide rano do gina, trochę mam cykora:) gratuluje Beatrice!! i wszystkim innym kolezanka :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola chyba każda z nas ma cykora przed pierwszym usg :) Beatrice pierwsze usg miałam w 6 tyg i chyba 3 dniu i widziałam dwa pęcherzyki, bez zarodków i bez pęch. żółtkowych. Później, w około 8 tyg i kilka dni widziałam 3 pęcherzyki a tylko w jednym zarodek z pęch żółtkowym i bijącym serduszkiem. Na 3cim usg w około 11 tyg widziałam już całego dzidziusia a pęcherzyki duże ale puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
jejciu ale super :) ja się boje bo chciałabym żeby wszystko było ok, no ale zobaczymy jutro tlyko się zastanawiam czy brac męża czy dopiero na następnej wizycie? bo z moich obliczen jestem przy końcu 5 tyg od piątku zacznie się 6-ty... a wynik bety myślicie ze ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Palola, pierwsze badania na pewno bedzie waginalne, takze jesli bedziesz czula sie pewniej i nie bedziesz sie"krepowala" przy mezu to wez go ze soba:) Iczozord, u mnie doktor juz mowil o zarodkach, wiec to chyba pewne na chwile obecna:) Czekam z niecierpliwoscka na kolejna wizyte, a mam ja 3 grudnia...:) Eh, az mnie glowa rozbolala z emocjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palola86
wezme go bo mega się boje :) martwię się strasznie ta beta, bo od jakiegoś czasu nie mam zadnych objawow tzn piersi bola, tylko nudności minely ::) a wydaje mi się mam za niska ta bete :( pamiętacie jakies mialyscie pod koniec 5-tego tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Paola betę musisz powtórzyć po 48 hej lub później żeby wynik był wiarygodny chodzi o przyrost tak wygląda dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
U mnie w 5 tyg.widac tylko pecherzyk ciazowy z zoltkowym a u Baletki juz zarodek? O kurcze szybciutko jakos mi sie wydaje :) zazdroszcze ze moglas juz go zobaczyc :) Ja chyba pojade jednak do gina w ten piatek bo sam do mnie powiedzial do zobaczenia w piatek. Moze mi karte zalozy. Nie wiem. Umowie sie wtedy na kolejna wizyte. Sprawdzi pewnie jak ta wydzielina brunatna czy jest jej nadal tyle co wczoraj. Na kartce z badania bylo napisane ze srednia ilosc wydzieliny brunatnej. Brzuch mnie boli nadal to takie uklucia i bol jak na @ Blondi ja tez mialam takie dziwne skurcze przed @ nie wiedzialam o co chodzi. Czulam sie jakbym przesadzila z cwixzeniem brzucha i jakby trzymal mnie caly czas skurcz. Dziwnie mi na zwolnieniu. Nie moge sie przestawic ze caly dzien mam nic do robienia heh :) pewnie zaraz wymysle jakies ciasto czy ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka życzę Ci żeby się udało. Co do śluzu go nie mam opinii miałam czasem różny a w ciąży nie byłam. Sucha cie mam pyt czy ja prolaktyne mogę powtórzyć po @? Bo moja gin mówiła ze jak ma być podwyższona to będę w każdej fazie. Bo musze powtórzyć bo kurde zrobiłam ja po śniadaniu a nie chce mi się czekać tyle dni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palola ja w 5 tyg. miałam 204,6 ;) później podskoczyła na ponad 2000 w 5 dni więc luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Kafeteria wrrrrr Wcięło mój post!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
A ja nie mialam jeszcze zadnych badan z krwi robionych. Moze da mi na piatkowej wizycie skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka na pewno jak widać już serduszka to jesteś na dobrej drodze. Faktycznie lekarz mnie uczulił, że z bliźniętami różnie może być, niestety (dlatego czasem żałuję, że widziałam te pęcherzyki a później takie zaskoczenie) ale jednak jak widać rodzą się zdrowe dzieciątka :) A że jesteś genetycznie "obciążona" to myślę, że masz dużą szansę na powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Ja też jestem "obciążona" bliźniakami. Mojego ojca brat ma bliźniaczki i z męża strony też były bliźniaki. Także kto wie... Priorytetem jest dla mnie aby moja fasolinka zagnieździła się dibrze i rosła zdrowo. Tak sobie myślę że może trafiła zagnieżdżając się na jakieś duże naczynie krwionośne i stąd to krwawienie. Tak sobie to tłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord, nie serduszka jeszcze nie widać - nadal czekamy. Ale za tydzien idę na szybkie usg. Mam teraz urlop. Pełna nadziei, nie stresuj się - ja teoretycznie mam prawie 7 tydzień a okazało się, że ciąża jest młodsza :) Moja dr mówiła, że czasem zarodek może być później, więc nie ma się co przejmować. A w becie liczy się przyrost mierzony w odstępach 2-3 dni, więc głowa do góry :) Czy wy też tak średnio miałyście dzisiaj z zaśnięciem? Aaaa!Mówiłam Wam, że rozmawiałam z szefem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak sobie patrzę na te moje wyniki i jest to zastanawiające bo beta z 10.11.2014 to 2720 co wskazuje na 6 tydzień ciąży, a zarodek jest teraz dopiero w 5tyg.... Zastanawiam się w kontekście tych bliźniaków - czy od razu widać 2 zarodki? :) Wiecie co to jest ten zaśniad groniasty czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×