Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Evi wiem co czujesz ja broniłam się we wrześniu zeszłego roku magisterskie. Jest stres i to duży ale to byl mój najlepszy egzamin w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrajnosc
Witam serdecznie. Jestem tutaj nowa, ale chciałam się was poradzić. 18 grudnia miałam ostatnią miesiączkę. od 26 codziennie przytulałam się z moim facetem nawet po 2,3 razy dziennie... uroki urlopu 27 zaczęły mi się dni płodne. według kalendarza owulacje miałam 1 stycznia... nie zabezpieczaliśmy się, niby uważaliśmy ale ze stosunkami przerywanymi bywa różnie. jestem ostatnio bardzo słaba, bolą mnie piersi, głównie sutki, od 3 dni mam lekkie, brązowe plamienia. wczoraj byłam u ginekologa, zbadał mnie, zrobił Usg dopochwowe no i powiedział, że narazie nic nie widać, że za wcześnie i że mam poczekać co bedzie dalej... okres powinnam mieć za 6 dni... czuje silne bąbelkowanie w podbrzuszu po lewej stronie, ból jest leciutki i jakiś taki inny. endometrium linijne o średnicy 7 mm. co sądzicie? jest szansa, że bedę mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrajnosc
dziś z kolei spałam badzo dkugo, obudzilam sie, plamień brak, a jajnik boli intensywniej :| oczekiwanie mnie wykańcza, tak bym już chciała wiedzieć czy będę mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrajnosc
co sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrajnosc tak jak lekarz mówi, ciezko cokolwiek stwierdzic, brazowe plemienie moze byc oznaka implantacji, lub niskiego progesteronu, nie wiem czy te endometrium nie jest za cienkie bo gdzies czytalam ze powinno miec miedzy 8 a 12... wiec niestety ale musisz czekac do terminu @ ... u mnie dzisiaj jakies malutkie brązowe plamienie wystapilo, co chwile pojawia sie jakas kropka na wkładce;/ nie wiem co sie dzieje, mam nadzieje ze nic złego i ze to objaw ze skonczyly mi sie dni płodne :) albo mnie mąz M wczoraj uszkodził podczas wieczornego godzenia się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Oooo blondyneczko musiało być ciekawie :-) my Sie nadal wstrzymyjemy czekamy na najlepszy moment :-) powiem wam że nie wiem czym da mi coś na pęknięcie bo może będzie chciał zobaczyć czy samo pęknie no zobaczymy jutro co mi powie dam znać po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi jak LH mialas w normie,to powinien sam peknac :-) ja dostalam zastrzyk w tamtym cyklu tak chyba w razie W ale w tym to juz bylo za pozno bo sam zaczal pekac :-) Evi bedzie dobrze i pecherzyk pieknie bedzie rosl, nie ma innej opcji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam problem otóż tak staramy się od kilku cykli o dzieciątko. Ostatni okreś miałam 19 grudnia ( cykle 31 dniowe) w 11 dniu cyklu mieliśmy sex ( 15,16,17,19 dniach cyklu również) między 2 a 6 dniem stycznia miałam dni płodne a jajeczkowanie powinno odbyć się 5 stycznia. wszystko odbyło się bez problemów ( przynajmniej tak mi się wydaje ;)) we wtorek czyli 19 dzień cyklu przy porannej toalecie zauważyłam krew z wydzielina ( pomyślałam że owulacja dobrze poszła) ale już w czwartek rano czyli 21 dzień cyklu pojawiło się rano to samo z większą ilością wydzieliny. wg. Tego co czytałam w 21 dniu cyklu moze dojść do zagniezdzenia ( biorąc pod uwagę ze zagniezdzenie może się po około 10 dniach po stosunku stać, to by się zgadzało) teraz odczuwam ból podbrzusza i kręgosłupa i strasznie mi niedobrze ( ale nie wymiotuje) boje się zatestowac bo boje się rozczarowania ale nie wiem czy to wirus mnie złapała czy może chęć bycia mama tak działa na moje ciało Co myślicie? Dziękuję z góry za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola na dwoj***abka wrózyla, Twoje obajwy moga swiadczyc o tym ze jestes w ciazy ale wcale nie muszą... wiec niestety musisz czekac do terminu @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
A ja też dostaje schizy - 22 dc, wczoraj lekkie plamienie, później ból podbrzusza, kłujące jajniki, bóle krzyża, wzdęcia, odbijanie się, czuję się strasznie zmęczona... i nie wiem czy może się udało, czy nie... na test za wcześnie. Idzie oszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytakczynie, fakt , to najgorsze 2 tyg, i to czekanie jest mega wyczerpujace i denerwujace :-) szkoda ze nie ma metody ktora odrazu by mowila czy sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie te czekanie..... czytakczynie mam nadzieje ze jednak nam się udało. ;);) Poczekamy zobaczymy ;)ja za pięć dni zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
w sumie beta jeszcze jest jakims ratunkiem, ale i tak nie mam jej kiedy zrobić. Znowu będzie, że się nakręcę... i du.a... A jeszcze jedno. Wczoraj wieczorem zauważyłam niebieskie zyłki na piersiach i całej klatce piersiowej. Normlanie widziałam jak te żyłki sobie ida... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytakczynie juz nie jedna z nas miala podobne objawy, ale tak jak Blondyneczka pisze- poczekaj do dnia @ i wtedy testuj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja staram się z mężem po rodzeństwo dla naszego synka Jasia od już ładnych paru miesięcy. mamy trochę utrudnioną sytuację ponieważ mąż pracuje za granicą i nie każdy cykl możemy wykorzystać. jeśli chodzi o moje cykle to 30,31 dni. okres miałam 2 grudnia i 2 stycznia najpóźniej powinna dostać @. nie dostałam... koło 20 byłam przeziębiona i prawdopodobnie owulacja mi się przesunęła o tydzień. 7 ego stycznia poszłam na bete ogromne rozczarowanie kiedy zobaczyłam wynik negatywny. byłam pewna że jestem w ciąży bo od kilku dni odczuwałam nudności i parcie na pęcherz. 8 dostałam miesiączkę był to 37 dzień cyklu. moje miesiączki trwają zawsze 5 dni i pierwsze 2 dni to kran z ogromnymi bólami i rozdrażnieniem nooooo i oczywiście PMS. podczas tego okresu nie miałam ani PMS przed ani bólu podczas a okres już mi się skończył. trwał od 8 od godziny 13 do 10 do godziny może 15. teraz przy siusianiu tylko śluz brązowawy. intensywność krwawienia też inna niż wasze. pierwszy dzień jakieś 70% tego co zawsze a później to już prawie nic. jak myślicie co mam o tym myśleć. czy jest szansa że to było krwawienie z powodu implantacji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia poprostu mialas slabszy okres i moze to wina przeziebienia, a implantacja nie jest tak obfita , to jest delikatne brudzenie.... a na dodatek bete mialas negatywna, okres byl to czym Ty sie nakrecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej jestem po wizycie i jajo rośnie :-) dzisiaj 11 DC prawe jajo ma 16mm a lewe 15 mm en do podskoczyło do prawie 7 :-) trochę boje Sie ciąży mnogiej ale mój P mówi że będzie co będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi pieknie, mowilam ze pieknie urosna a dostaniesz zastrzyk? a z ta ciaza mnoga to sie nie stresuj, to nie takie proste :-) i lekarz ma racje, bedzie co ma byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Naradzie mam mieć monitoring. Jutro jade znowu .... we wtorek też pewnie. Chyba mój gin chce strzelić w ten moment :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Hej dziewczyny! Witam nowe forumowiczki. Tak czytając was przypomniało mi się jak sama się nakręcałam w każdym cyklu i szukałam objawów :) chyba każda z nas tak ma. Czekam jak zbawienia wtorku. Jadę na usg i dowiem się czy maluch rozwija się prawidłowo. Ehh... nie wiem jak wytrzymam to napięcie na fotelu,nie wiem czemu tak się nakręcam i boję. Po prostu chcę żeby wszystko było ok. Trzymam kciuki ciągle za was dziewczyny aby wreszcie się udało. Ja już marzę sobie o tych rzeczach dla dziecka, o łóżeczku, wózku,itp...wiem że za wcześnie na to ale jakoś tak mi się milutko robi Osoby z mojego otoczenia mówią że brzuszka dostałam. To raczej spowodowane jest przybraniem na wadze i częstymi wzdęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
chyba tak blondyneczka. Na pewno ten cykl z clo jest testowym żeby zobaczyć czy wszystko samo się zrobi tak jak powinno. Na razie ciesze się że w ogóle rosną :) Pełna nadziei jestem pewna że wszystko będzie dobrze i zaczniesz już pomału etap kupowania malutkich ciuszków :) Blondyneczka jak jakim jesteś teraz etapie ty? czekasz na testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi po clo to nawet musza rosnac :-) a ja jestem juz po owu, ale watpie w to zeby sie udalo... czekam tylko zeby moj M mogl zaczac kuracje ale najpjerw zeby wykupic recepte pani ginekolog kazala sie upewnic ze na 100% nie ma ciazy, aczykolwiek zyczyla zeby byla i zeby recepta sie nie przydala, a ja czuje ze nic z tego w tym cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka a ile zostało ci do @ ? Bo mi różnie ostatnio miałam późno ale teraz owulacje Miałam szybciej wiec myślę że do @ mam jakieś 6 lub 7 dni. Szkoda ze ten czas pomału leci :( i kurde nie wiem ale po ostatnim przytulaniu w pochwie mnie trochę swędzi i piecze nie wiem czy to infekcja jakas bo czasami tak miałam przed nie wiem może pH się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie jeszcze 12dni do @, a Ty moze wes cos na infekcje, ja jak mnie cos zaczyna swedziec to biore cos doustnego a jak nie pomaga to candi biotyx dopochwowo, taki ziolowy lek bez recepty, a jak juz nie dziala to lekarz:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytakczynie
A ja znowu mam plamienie (po nocy), sluz i krew. Brzuch mnie pobolewa i czuje sie taka opuchnieta, naciagana na dole. Aaaa...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×