Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Nitka_25
Magda nie martw sie! Igg masz dodatnie to znaczy ze zakażenie było, ale jest poniżej 300 wiec jest dość stare i nie musisz robić awidnosci, najważniejsze ze igm masz ujemne( ujemne jest do 0,9) to znaczy ze nic ci teraz nie jest. A ze byłaś chora to nie tak łatwo jest sie teraz zarazić:) poniżej trochę lektury:) Interpretacja wyników Toxo IgG ilościowo 0 - 6,4 IU/ml - wynik ujemny (negativ) 6,5 - 8 IU/ml - wynik wątpliwy (greyscale) powyżej 8 IU/ml (do 300 jednostek przeciwciał w surowicy) - wynik dodatni (positiv) Bardziej rygorystyczna interpretacja wyników: 0 - 4 IU/ml - wynik ujemny 4 - 8 IU/ml - wynik wątpliwy powyżej 8 IU/ml - wynik dodatni Wynik powyżej 300 jednostek przeciwciał IgG może oznaczać niedawne lub trwające zakażenie. Interpretacja wyników Toxo IgM ilościowo 0 - 6 AU/ml - wynik ujemny (negatywny) 6- 10 AU/ml - wynik wątpliwy powyżej 10 AU/ml - wynik dodatni (pozytywny) Badania w aparacie Immulite 2000 - interpretacja wyników: 0 - 0,9 S/CO - wynik negatywny (ujemny) 0,91 - 1,09 S/CO - wynik wątpliwy powyżej 1,1 S/CO - wynik pozytywny (dodatni) Wyniki badania Toxoplazmoza IgM w jednostce "index" 0 - 0,55 - wynik negatywny (ujemny) 0,55 - 0,65 - wynik wątpliwy powyżej 0,65 - wynik pozytywny (dodatni) Jeśli masz wynik IgM dodatni (pozytywny) to oznacza, że możesz być chora na toksoplazmozę. Wówczas nie jest wskazane, abyś w tym momencie starała się o dziecko. Jeśli jesteś już w ciąży to jak najszybciej skontaktuj się ze swoim lekarzem! W obu przypadkach lekarz zleci powtórzenie badania za jakiś czas. Przy wyniku IgM wątpliwym nie ma pewności, że nie jesteś chora na toksoplazmozę. Stąd też lekarz może zalecić Ci powtórzenie badań. Jeśli masz wynik IgM ujemny (negatywny) wówczas jesteś zdrowa - nie jesteś chora na toksoplazmozę. Jeśli jednak nigdy nie chorowałaś na tę chorobę i jesteś w ciąży, wówczas wskazane jest, abyś powtarzała te badania co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Byłam dzisiaj w aptece i nieodwazylam się kupic testu... Ale przed weekendem chyba go zrobię... to będzie 36-37dc. Nawet zerknelam dzisiaj do kalendarza jak to wyglądało przed poronieniem i wtedy miałam cykle 26-27 dni...owu miałam na 100% bo wyraznie czułam uklucia po prawej stronie a potem zalała mnie fala pięknego owulacyjnego śluzu (nigdy tak nie mialam). A że był to świąteczny czas to nastrój sprzyjał do przytulania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Nitka dzięki za ratunek w kwestii interpretacji wyników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Może zrobimy wątek nr 2, myślicie, że pomoże? Gabi, dzięki. Z tym, że po łyżeczkowaniu to też jest chyba inksza inkszość. Ja właśnie też chciałabym chyba zacząć już po 1@, pod warunkiem ze będę miała badania i hormony ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Evi superrr, teraz tylko czekac az peknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zalozyc,nowy temat ktory,tak samo sie nazywa,i tam sie przeniesiemy moze bedzie lepiej, ja to moge zrobic ale jutro czyli w srode :-) Wiec jak cos to szukajcie takiego samego tematu z dopiskiem cz2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Chyba a się odwiesilo cud jakiś. Ja chyba jutro zatestuje dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
baletka ja sie już zaczęłam starać i nic się nie stało tym bardziej że byłam po kontroli i wiedziałam że jest ok. Dziewczyny ja dzisiaj dostałam zielone światło żeby się stara:) jajo ma 20 mm endo wskoczyło do 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Baletko ja zaszlam w ciąże w pierwszym cyklu po poronieniu. Tzn po pierwszej miesiaczce. A bylam lyzeczkowana a teraz ciąża rozwija się prawidłowo. U nas 33 tc i synek waży 2 kg. Także trzymam kciuki za Ciebie i cała resztę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
to kafe mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Zakichane Kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Np Kurde teraz to już przesada z tym zacinaniem nic nie można napisać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
nie wiem jak wy ale mi się nic tutaj nie wyświetla.... stoję na stronie 403 i koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Kafe znowu wisi czy mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny. Bylam na badaniu wczoraj i wszystko z moim maluchem w porzadku. Jest zdrowiutki :D Niepokoi mnie moj wynik glukozy. Na 99 mam 96. Lekarz kazal mi wypic glukoze i sprawdzic co sie bedzie dzialo. I teraz moje pytanie. Czy musze zrobic to jak najszybciej czy moge poczekac i zrobic razem z innymi wynikami przed kolejna wizyta. Lekarz nie mowil mi ze mam jak najszybciej tylko ze mam to do zrobienia. I nie wiem. Doradźcie doświadczone babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Wrrrrr!!!!! Wisiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
nie wiem jak wy ale już mam dosyć tego że kafe ciągle wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
No dalej...czemu to cholerstwo wisi....Dziewczyny, chyba trzeba zmienic miejsce do wspolnych rozmow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Evi do dziela :-D Macie pomysl na jaki inny portal,mozemy przejsc bo tak sie nie da pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Dziewczyny wczoraj zrobiłam test owulacyjny i był pozytywny gdzie nigdy nie zdążyło mi się przed okresem. Dziś ciazowy negatywny nie wiem co jest grane 25 dc dziś. 12 dzień wyższych temp wie okres powinien chyba by lada chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×