Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

No jakies,problemy chyba maja bo posty dochodzily dzien pozniej... moze teraz juz bedzie lepiej.... Aga to ladnie sie zapowiada u Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi działaj!:) nusia rób test! Proponuje wizaz, kiedyś tam działałam i było przyjemnie, żadnych problemów z czekającymi postami i tez takie fajne babki jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Głosowanie moze?:D jestem za wizażem, mamy parę przyszłych mamusiek, nie powinny sie denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka tylko kurde te owulacyjny są pozytywne ta druga kreska jest troszkę jaśniejsza ale tak też mam przy owulacji bo ja często siusiam i mam z tym problem. Nigdy nie miałam tak w 25 dc jak zawsze robiła to były ewidentnie negatywne żadnej drugiej kreski. Tylko test ciążowy negatywny czułość 10 wiec chyba nadzieji se nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga testy owu mi wychodzily pozytywne 2 dni przed @, ale to wcale nie oznacza ze nie jestes w ciazy :-D poki nie ma @ jest nadzieja, poczekaj do terminu i zatestuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziewczyny doradzi mi któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Pełna nadzieji ja bym zrobiła od razu-bedziesz widziała wynik jesli wyjdzie niepokojący skontaktuj sie ze swoim lekarzem od razu a jezeli bedzie w porzo idz na wizytę w wyznaczonym terminie :)) tzn ja bym tak zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga testy owulacyjne po owu, wychodza sobie jak chca, i ani pozytywny ani negatywny nie potwierdza ani nie zaprzecza ze jestes w ciazy... nie sugeruj sie tym i nie zadreczaj :-) czekaj do terminu :-) ja 3mam kciuki za 2kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Pełna nadziei, moją gin. też zaniepokoił wynik mojej glukozy na czczo (90) i zleciła mi zrobienie obciążenia glukozą 75 g. Ja to zrobiłam tydzień po wizycie u gin., bo byłam pewna, że moje cukry wyjdą ok. Niestety okazało się, że mam cukrzycę ciążową i konieczne było wprowadzenie diety i samokontrola glukometrem. Więc najlepiej zrobić to jak najszybciej, żeby w razie czego szybko zareagować. Oczywiście życzę Ci, żeby u Ciebie nie było takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Nadziejko ja tez bym robiła, po co masz sie zadręczać, jak bedzie ok to nie będziesz sie stresować a jak cos bedzie nie tajgi szybciej zaczniesz leczenie. Mi owulacyjne testy zawsze wychodzą pozytywne wiec w ogóle ich nie robię. Ale czytałam gdzież ze jak owulacyjne tak późno wychodzą pozytywne to mogą oznaczać fasolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Wiem Blondyneczka, sama sie nacięłam raz i robiłam sobie nadzieje... Cóż wszystkie jesteśmy inne:) A słuchajcie dziewczyny jak to jest, slyz jest przed czy po owulacji czy moze to zależy od organizmu? Ja to już zupełnie nie wiem kiedy ta owulacja bo przez dwa tygodnie czuje jajniki i kłują i bola, cuda i dziwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
A ja byłam dzisiaj znowu u Gina jajo ma prawie 23 mm zaczęły Sie już lekki bóle.... gin kazał starać Sie rano wiec na stawiamy budziki przed praca i działamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Blondyneczka a moze implantacja? Który to Twój dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w koryn dniu cyklu pojawia sie to plamienke implatacyjne? W terminie miesiacZki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w korym dniu cyklu pojawia sie to plamienie implatacyjne? W terminie miesiaczki? I czy to jak maly okres wyglada czy raczej brudzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniagość
My sie staramy obecnie o drugie dziecko. 1 stycznia mialam miec @ ale nie zamiast niej dostalam plamien jakis takich bracowych i tyle. Potem zrobilam test ale negatywny niestety. Minely 2 tyg a okresu brak za to od wczoraj znowu bardzo male brudzenia i stan podgoraczkowy. Moze zrobie jutro jeszcze 1 test dla pewnosci ale nadziei jakos brak:( pewnie jskies rozlegulowanie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Trochę Sie denerwuje że jajo nie Pekinie... jutro jade znowu na monitoring wiec mam nadzieje że już go nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniagość
Dla jasnosci dodam, ze nadziei mi brak bo o drugie dziecko starsmy die juz 2 lata porazka i szczerze to mam dosc wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ja mam dzis 20dc a owulka byla 13dc... Gosciu plamienie implantacyjne jesli wystepuje to ma miejsce miedzy 4 a 12dniem po owulce, i jest to raczej brudzenie, niektore mowily wlasnie o krwi a niektore o brazowych plamkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
śluz płodny powinien pojawić się przed owulacją i skończyć w jej dniu lub trochę po, ale różnie to bywa. Generalnie brak płodnego śluzu przed owulacją, nawet jego małych ilości praktycznie uniemożliwia zapłodnienie i świadczy o nieprawidłowości. Blondyneczko miałam płodny śluz przy implantacji w 1 ciąży :) Co do testów OVU wskazujących na ciążę to faktycznie, w ciąży wychodzą pozytywne ale to w takim etapie, że wszystkie ciążowe są już też bardzo pozytywne. SYtuacja kiedy owulacyjny wykrywa ciążę a ciążowy nie jest raczej niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi a sluz,plodny jest? Tonia,bardzo dzwina sprawa, zrob test napewno... a co do tych 2 lat to robilas jakies badania? Iczozord ja sama nie wiem co mam myslec bo sluz byl tylko godzine, teraz jest jakos tak sucho i tylko blady roz gdzieniegdzie na papierze ale nie wiem czy tak nie mialam juz kiedys, wiec ja sie nie nastawiam, zreszta od poczatku w ten cykl nie wierze wiec o czym ja tu gadam :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×