Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Nie ma za co :) zobaczysz jak to wciąga!! Jak by coś to mam ten sam login co tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądne, ja jestem Annaanna84, mam tylko mały problem nie wiem jak wpisać dane bo mi tylko notatki wyskakują a nie tabelka z danymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, nie wiem czemu, jak się zakłada nowy wykres to przy kliknięciu na dany dzień wyskakuje takie okno i w nim są różne zakładki i w pierwszej wpisujesz temp. itd, potem są jeszcze objawy notatki i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam wpisać poprzednie cykle, ale chyba się nie da... Dzięki za wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie da się, można tylko wpisać ile trwały poprzednie kiedy się zaczeły itd. ale nie można wprowadzać temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziew czyny ja mierze temp:) na ovu i mam też aplikację na kom WomanLog bardzo poręczna, wpisuje się też wagę tu:) Mierzenie temp jest bardzo pomocne na tyle, że zna się fazę wyższych temp i można lepiej przybliżyć termin @ no i oszczędność na testach:) no ale też jest to mega mega stresujące nie ma co ukrywać ale ja już nie potrafię przestać:) Dziewczyny nie miałyście testować na weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja testuję dopiero za tydzień o ile wcześniej nie będzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum też mam na komórce WomenLog ale polecam jeszcze dokładniejszą OvuView na komórkę. Tantum jaki masz nick? Ja może od jutro rozpocznę działania na nowo - jeśli tylko beta wyjdzie 0. Liczę że owulacja powinna być na weekendzie więc razem z Wami będę się stresować, Wy kreseczkami ja owulacją :D Trzymam kciuki, mi powoli humor wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mam jakiegoś doła... Myślałam, że już się udało, że nie będzie żadnych problemów, a tu oo. Wiem, że jak bym mierzyła temperaturę to jeszcze bardziej bym się nakręcała, więc nie zacznę tego robić. Właśnie skończył mi się okres i będziemy próbować, ale szczerze mówiąc to mam kiepskie nastawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 trzeba mysleć pozytywnie, niestety nie każdy ma to szczęście i zachodzi od razu. Czasem trzeba powalczyć tochę. Także myśl pozytywnie i bez dołów prosze mi tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 wygląda na to że działamy równocześnie :) , będziemy słać pozytywne fluidy i się musi udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaAnna84 już Cię znalazłam na ovu :) Niepewna135 ja też miałam doła jak dostałam okres ale już mi się kończy więc znowu nowa energia na starania i nadzieję:) jestem ciekawa jaki będzie ten cykl, jak już pisałam odkąd obserwuję cykle są jakieś dziwne chyba od stresu:> Musimy być dobrej myśli po prostu trzeba mieć też trochę szczęścia i trzeba wierzyć jak nie w tym to w następnym cyklu musi się udać:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum i Lea81 dodałam Was do przyjaciół :) Czekam aż mąż wróci do domu z moimi wynikami mam nadzieje że beta 0 i zaczniemy staranka od nowa :) Tantum i Niepewna135 to my wszystkie w tym samym czasie zaczynamy od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę się Wam, pochwalić wynikami :) BETA 0!!! Więc działamy!!! do tego moje TSH z którym walczę od lutego (5,700), tydzień temu 3,400 dziś 0,800 :) Mam nadzieję że dawka leku nie jest za wysoka ale bardzo się cieszę że takie niskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być 1,800 więc i tak MEGA :) Przed samym zajściem w ciąże było 2,780 :D Jestem w bardzo pozytywnym szoku :) nie pozostaje nic tylko tak jak mówisz Lea81 DZIAŁAĆ :) Kupiłam na wszelki testy owulacyjne zobaczymy czy coś pokażą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super AnnaAnna84 :) Staramy się staramy:> Ja też myślałam o testach owulacyjnych ale po ostatnim cyklu gdzie 3 razy mi się wydawało, że to już owulacja to musiałabym tych testów nakupić i boję się troszkę tego kolejnego stresu. Zobaczymy jak nie będzie nadchodzić to też się pobawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostewcia
Witajcie. Anna84 ja jak poroniłam to zaczęłam liczyć swój cykl od dnia silnego krwawienia i dokładnie po 28 dniach dostałam okres. Wydaje mi się, że mój cykl po był bezowulacyjny. Anna jak wiesz, że masz owulację około 15 dnia to pierwszy test owulacyjny zrób w 13 dniu i zobacz czy coś pokaże. Ale tak naprawdę myślę, że najlepiej jest się kochać codziennie i powinno się udać. I najważniejsze nie stresować się na myśl o owulacji oraz lepiej nie mówić mężowi/partnerowi, że macie owulację bo mężczyźni też się stresują. Dziś ustaliłam pierwszą wizytę do ginekologa na 4 czerwca. Lekarz powiedział, że lepiej trochę później ponieważ często kobiety jak przyjdą na pierwszą wizytę za wcześnie i nie zobaczą nic to się potem strasznie stresują a efekt jest taki, że stres prowadzi do poronienia. Ja 4 czerwca będę kończyła 7 tydzień więc powinnam już coś zobaczyć, Pozdrawiam was i trzymam kciuki za nowe starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kostewica. Trzymam kciuki żeby maleństwo ładnie rosło! Pochwal się po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostewcia, te pierwsze 3 miesiące są najgorsze. Życzę Ci, żeby wszystko się dobrze ułożyło. Annaanna84, super, że możesz się od razu starać, ja po zabiegu musiałam odczekać, a po drodze pojawiło się jeszcze wiele innych problemów... Ja od wczoraj wznowiłam starania.. Ale jakoś jestem tym wszystkim zestresowana. Na facebooku jest teraz wysyp zdjęć brzdąców, które urodziły się w maju, Moje maleństwo też miało być majowe... W ogóle dziś jest jakiś taki ponury dzień, na dodatek mam urodziny i siedzę sama w domu, więc już w ogóle jestem przygnębiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 głowa do góry! Wszystkiego najlepszego i jak najszybszych 2 kreseczek Ci życzę!!! My też od wczoraj działamy (choć zdaję sobie sprawę że mogę nie mieć owulacji - choć liczę że będzie :) ). Dobrze trafiłyśmy bo długi weekend więc trochę spokoju po drodze :) MUSI SIĘ UDAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń, szczególnie tych dotyczących dzidziusia!! Widzę, że w podobnym czasie przechodziłyśmy przez ten koszmar, moje dzieciątko miało być czerwcowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×