Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość rim_cim
Madzialenka, to wlasnie bylo dość dziwne, bo nigdy wczesniej tak nie miałam...boję się tylko, że to był dosc niekorzystny czas bo bylam chora, z antybiotykiem i wieloma innymi lekami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenka87
rim_cim Nie denerwuj się, organizm wie jak sobie radzić w takich chwilach, często kobiety nie będąc świadome ciąży robią różne rzeczy, np napiją się alkoholu czy mocno poimprezują, ale dzieciom nic nie jest. Trzymam kciuki za 2 kreski na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenka87
Oczywiście miałam na myśli początek ciąży, bo tak to ani leki ani używki nie są wskazane podczas ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia15
Witam. W styczniu tego roku mialam robione lyzeczkowanie moj gin powiedzial ze po 3cyklach moge z narzeczonym starac sie znowu staram sie drugi miesiac i od wczoraj w ustach mam smak metalu do tego dzis strasznie boli mnie pod brzuchem prosze powiedzcie mi czy to jest jakis objaw bo z pierwsza dzidzia tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia15
Prosze powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia15
Biore kwas foliowy raz dziennie poronilam w 7tygodniu ciazy bo serduszko nie zabilo bardzo bysmy chcieli miec naszego bobasa prosze kogos kto sie zna niech doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola777
Cześć Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola777
Cześć Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola777
Cześć Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale mam do Was, bardziej doświadczonych Kobietek pytanko odnośnie zagnieżdżania zarodka.. Jestem obecnie w 26dc (cykle 32-34) i mniej więcej 7-8 dpo ovu. Wczoraj i przedwczoraj wchodząc po schodach dostałam takiego kilkusekundowego silnego zaklucia w dole brzucha/jajnikach i po chwili puścilo... Dodatkowo czuje taka "ciężkości" w dole brzucha..jak myślicie czy to może być związane z implantacja? Aaa i ostatnio pojawił mi się śluz typu plodnego, lekko rozciagliwy, a teraz odczuwam wilgotność w pochwie..Czy ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam identycznie. Jeszcze 8 dni do miesiączki. I to klucie... nigdy wcześniej czegoś takiego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
Hej, ja również mam pytanko... Kilka dni spóźnił mi się @ a kiedy już przyszła to była taka dzaiwna... jakby same takie małe skrzepy krwi, na podpasce od 2 dni nic, może jedna kropelka. A kiedy ide siku to ewidentnie widze na dnie toalety, że jest krew a raczej jakaś galareta w kolorze krwi... miałyście coś takiego? Staram się o dzisię od kilku mieisęcy i pierwszsy raz mam taki @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Gość 1111111 i co udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 8888
Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy jest szansa ze plamienie w 15 dc (plamienie brunatno różowe ) trwające 3 dni moglo być plamieniem implantacyjnym? Moje cykle wynoszą 29-30 dni. Kochałam się bez zabezpieczenia w 7,9 i 11 dc. Czy mogło tak być ze 9 czy 11 była owulacja, a tego 15 implantacja? Dzisiaj jestem w 24 dc i zawsze od 20 dc bolaly mnie piersi, a teraz nic...jedyne co to pobolewa mnie delikatnie jakby lewy jajnik i mam więcej śluzu. ..jest taki mleczny , momentami gesty. ... na papierze wygląda na delikatnie żółty, a wewnatrz biały i jest go sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattty
Cześć dziewczyny. Cała noc mam bol w podbrzuszu, jest 29 dc, cykle ok 30 dniowe. Normalnie nie mam takiego bólu przed miesiączka tylko w trakcie i jest znacznie silniejszy. Krwawienia nie mam żadnego. Łudzę się trochę ze to implantacja ale pewnie tylko urojenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia123
Cześć dziewczyny. Cała noc mam bol w podbrzuszu, jest 29 dc, cykle ok 30 dniowe. Normalnie nie mam takiego bólu przed miesiączka tylko w trakcie i jest znacznie silniejszy. Krwawienia nie mam żadnego. Łudzę się trochę ze to implantacja ale pewnie tylko urojenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę bo całe forum bardzo mi pomogło i chciałabym się odwdzięczyć. Nie wiem jakie były objawy implantacji ale wiem że od samej owulki miałam bóle najpierw jajników, później bóle podbrzusza jak na @, szybko się meczylam mimo że czynnie uprawiam sport, latalam do kibelka co 5 minut, po kawie robiło mi się niedobrze, pobolewania piersi i w końcu zauważyłam kropkelke mlecznej wydzieliny po naciśnięciu sutka, zrobiłam test 10 dwa dni przed planowaną @ i pojawiły się dw ie upragnione kreseczki :) muszę dodać że staraliśmy się 3 cykle, mojemu m wyszły nieciekawe wyniki z badania nasienia, miał bardzo gęste i mało *****iwe, byłam pewna że się za szybko nie uda a tu jednak... :) ale co ciekawe w pierwszej ciąży pierwsze objawy ciąży pojawiły się w 7,8 tygogniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie w trzecim mies.starań udało się Oczywiście bardzo słuchałam wszelkich sygnałów swojego ciała w każdym cyklu. W mies. w którym zaszłam objawy były zupełnie inne. Jestem na 100% pewna że czułam implantacje zarodka. Leżałam z książką na leżaku i co jakąś chwilkę czułam takie pulsowanie w dole brzucha, mimowolne ruchy takie jakieś małe skurczyki Czasami miałam wrażenie jakby coś się wgryzało, takie kąski jeśli wiecie co mam na myśli Tak jakby mały kotek próbował cię gryźć ale nie ma jeszcze siły. POtem jeszcze tego samego dnia i na drugi czułam takie lekkie ciągnięcie w dole brzucha - tak po obu stronach pępka tylko niżej. Wieczorem drugiego dnia miałam już silniejsze skurcze macicy - takie niespodziewane zakłucia. Leżałam już w łóżku i pamiętam, że przy jednym aż podskoczyłam. Dlatego mówię że było inaczej niż w poprzednich cyklach bo wcześnie też oczywiście miałam wszystkie objawy ciąży ale różnica jest taka że wcześnie nie ciągnęło mnie podbrzusze tylko bardziej jajniki, ból schodził do pachwin, a przy właściwym cyklu nie bolały jajniki tylko właśnie ciągnęło leciutko podbrzusze i lekkie skurczyki. Kochaliśmy się 3 lipca był to mój 13 dzień cyklu Skok tem. miałam 6 lipca a objawy implantacji miałam od 9 lipca do 11 lipca czy 6 dni po przytulanku. Wklejam tą odpowiedź już na któreś z kolei forum - dlatego że sama wcześniej doszukując się wszelkich objawów ciąży wertowałam takie fora aby jak najwięcej się dowiedzieć. Pomyślałam że może moje objawy nakierują na wykrycie u siebie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maLakania88
Hej. Zastanawiam się czy to sygnały zagnieżdżenia czy tylko skutki uboczne brania progesteronu... mianowicie bóle jajników i taki dyskomfort w dole brzucha tak od około 20 dnia cyklu (cykle 26 dniowe) Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ! Stosunek był w dniu owulacji i nie jestem pewna i on też,czy to zrobił... po 3 dniach miałam dosłownie 2 kropelki brązowego sluzu. Jak myślicie czy mogę być w ciąży? Czy doszło do zagniezdzenia zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy my tu wygladamy na wrozki? Po co te pytania?poczytaj se kilka stron i sobie wywnioskuj czy mozesz byc czy nie. Temat forum jest jasny i irytuja mnie pytania typu czy to ciaza czy nie bo nikt tu magicznej kuli nie ma !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, od jakiegoś czasu śledzę Wasz wątek. Sama jestem w podobnej sytuacji. Dziś powinnam dostać @ czuje się zupełnie jak na @ pobolewanie delikatne w okolicach podbrzusza z chwilowymi czasami takimi skurczami w okolicach lędźwi (tego nie czułam nigdy). Czy to mogą być pierwsze objawy ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×