Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość MamaOleńki
Moniq!!! gratuluję!!! w końcu doczekałaś się upragnionej drugiej kreseczki. Nawet nie umiem sobie wyobrazić jaką teraz musisz czuć radość. Cieszę się razem z Tobą!! Magda - ja robiłam usg genetyczne w 12 tyg i 22 i polecam. Mocno uspokaja bo wiesz, że dzidzius jest zdrowiutki, zrób je i sie nie zastanawiaj bo warto dla świetego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia2705
A ja mam problem z innej mańki:-( córka chyba załapała grzybice na prawej stopie. Tak na dużym palcu troszkę w dół i pomiędzy paluszkami. 6 dni temu kupiłam jej Lamisilatt krem ale níe widzę poprawy, jest wręcz gorzej, skóra w tych miejscach schodzi i popękała:-( biedulka moja. Dziś moj tata zrobił jej maść z propolisu i wosku pszczelego a w tygodniu raczej wybiore się z nią prywatnie do dermatologa, do pediatry to raczej nie ma sensu iść. . Zastanawia mnie od czego to załapała, na basen nie chodzimy ja i mąż tego nie mamy, w domu czyściutko. Myślałam,że może od psa,mamy berneńskiego psa pasterskiego,często lata w ogrodzie i potem do domu,a mała lubi tak sobie pokicać bez skarpet. Miałyśćie kiedyś doczynienia z grzybicą? Chyba,że to jest coś innego. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za gratulacje:) byłam na becie - 18 więc coś tam jest :) czekam teraz żeby mężowi obwieścić :) Blondyneczka, Aga, Evi i Oliwia - trzymam za Was mooocno kciuki ! dla mnie forum okazało się faktycznie szczęsliwe, dla Was już też niedługo będzie:) Evi też chcę iśc na 50 twarzy greya w walentynki :) Olivia grzybicy stóp nie miałam nigdy i nie wiem jak pomóc.. najlepiej do dermatologa się upewnić co to. Mam nadzieję, że szybko zejdzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Moniq ja jade do Gniezna do Heliosa planuje też kolacje ale jeszcze nie wiem gdzie :-) trochęrelaksu sSie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej laski! Dzieki za mile slowka :) postaram sie pisac czesciej,,,o czyms : p Wogole to ja jestem 5-ta...jakby nie patrzec wciaz bez ciazy ;) ale jeszcze troche...poza tym 26 dc ,cyc zaczyna o sobie dawac znac czyli zbliza sie okres...Gratuluje nowej ciazy i tym wczesniejszym tez...rosnijcieeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Moniq to lepiej zarezerwuj termin bo na 18 to sala już jest zajęta.. justynka zobaczysz jak wystartujemy to wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi dzięki! zagapiłabym się pewnie i bysmy nie poszli.. na 15.30 kupiłam już dwa bilety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
A ja szósta! Cześć dziewczynki, trochę mnie nie było, nie mam nic mądrego do powiedzenia to sie nie odzywam, ale czytam:) Witam nowe koleżanki:) Monika, Gunia GRATULUJE! Evi bardzo mocno Ci kibicuje! Mi mija dzis 48 dc, cyklu bez wspomagaczy, czekam na @ a moze to jeszcze potrwać:)następny cykl z clo! przytulanki trwają, jajniki ciagle czuje. Trzy razy juz w tym cyklu pojawiły mi sie jakieś nitki krwi na papierze, wiec nie wiem które to owulacja;) od wczoraj czuje sie dziwnie, jakiś dziwny brudny sluz, a dzis straszny rozstrój żołądka. Oby nie jelitówka:( Postaram sie cześciej pisać, ściskam Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka dziękuję ! moja przyjaciółka miała jelitówkę w cyklu jak zaszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No nitka nareszcie jesteś :-) już się zastanawiałam co jest z tobą :-) mnie znowu zaczęło coś pobolewać no i jak robiłam zakupy to znowu zaczął mnie kręgosłup pobolewać ehhh ciężkie to nasze życie.... jutro jade do babuni więc raczej się nie wyspie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama2015
hej dziewczyny. czy gęsta wydzielina biała w sporej ilości i pulsowanie w jajniku może dać nadzieje, że implantacja się powiodła?? napiszcie że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Mam do was pytanie. @ miałam od 01.01.15 r. Owulację powinnam mieć 14-15 stycznia.. No i tak. od 3 dni mam temperaturę (37.1-37.5), cały czas czuję się zmęczona + jestem senna.. Dziś rano leciała mi krew z nosa. Czy mogą to być początki ciąży? Test zrobiłam (wczoraj) i wyszedł negatywnie, ale w końcu to dopiero 7 dni od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Przyszła mama ja mam podobnie śluz taki szklisto białawy i dość go jest i bóle podbrzusza.... ale czy to coś znaczy nie wiem... test mam robić dopiero za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Oooo gość mamy tak samo :-) test gin kazał mi zrobić dopiero za tydzień w piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evi - super :) No ja dzisiaj nie dojechałam nawet do pracy - poprosiłam o wolne i od 0:00-7 spałam, zjadłam małe śniadanko (jakoś nie mam ochoty na jedzenie, ale wiadomo TRZEBA). później spałam znowu od 9-15... Masakra jakaś. Tylko narzeczony się bardzo przejmuje - podaje herbatki, termoforki, przynosi jedzonko do łóżka :D ze względu, iż mam temperaturę. ALe on już tak się przejmuje, że jak nie spałam to co godz. mierzył mi temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evi - a miałaś 2 dni temu pełniejsze i obolałe piersi .. ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja mam cały czas wrażliwsze sutki owu mam stwierdzone monitoringiem 15/16 DC ... ogólnie jestem osłabiona ale nie robię sobie nadziei bo za 1 razem miałam bardzo wrażliwe piersi a teraz tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja staram się o bobo od 4 mc.. Mam nadzieję, że to nie beda poczatki "ciazy urojonej":/ W pierwszej ciąży miałam trochę inaczej. dowiedziałam się o ciąży w 4 miesiącu. Normalnie miałam okres itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No ja 1 nie utrzymałam staram Sie już lata i może dlatego nie mam takiego optimizmu ... po prostu czekać i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie spadek temperatury z 36,7 na 36,3 :( chyba pozamiatane w tym cyklu :( A słuchajcie dziewczyny, jakimi termometrami mierzycie temp ? bo mój galowy pod pachę wydaje się mało precyzyjny, co rusz inna temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bezdotykowy - i dla pewności do uszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi jak tak Cie podczytuje to coraz bardziej wierze ze Ci sie udało:) o tym śluzie tez czytałam moze oznaczać ze cos jest na rzeczy;) Monikq nie robię sobie nadziei bo moje cykle to jedna wielka zagadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Ja mam elektroniczny, do mierzenia temperatury w ustach albo dopochwowo. Mierze w ustach ale chyba tez nie jest zbyt dokładny, trzeba bedzie zainwestować w lepszy:) ten kosztował cos ok 20 zł i na opakowaniu było napisane ze jest owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka no chyba raczej nie bo widzisz jak byłam w ciąży to nie mogłam piersi dotknąć tylko nie pamiętam kiedy to Sie zaczęło a teraz tak nie jest.... dzisiaj w ogóle słabiej Sie czuje ale to może być skutek beznadziejnej pogody... tak czy inaczej oczekiwanie szybciej mija na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak uważacie - lepiej zrobić test ciążowy, czy iść na badania do przychodni(krew itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi dziewczyny juz tu pisały ze każda ciaza jest inna i były przypadki ze w jednej ciazy miały tkliwe piersi i w ogóle masę rożnych objawów a druga była bezobjawowa. Wiec brakiem bolących piersi bym sie nie przejmowała:) Gościu jak chcesz być pewna to leć na betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Jak masz gdzie to lepiej krew ... ja spokojnie czekam z testem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości - chodzicie prywatnie do gin? Mój chce bym wykupiła pakiet medyczny w Lux Med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w pierwszej ciąży piersi zaczęły boleć gdzieś w 7-8 tyg dopiero także nie ma reguły i piersiami wcale bym się nie sugerowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×