Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!

MAM STRASZNIE DUŻE DŁUGI :-(

Polecane posty

Gość miuu
ja mam dzięki mojemu mężowi długi na kwotę 400.000 zł, nie ze swojej winy tylko ze swojej naiwności. mieliśmy rozdzielność majątkową ale ja idiotka pożyczyłam mu samochód który rozwalił po pijaku i bank nałożył na mnie weksel a małżonek utrzymuje swoją drugą rodzinę. Nie mam jak go zasądzić bo działa w szarej strefie..i co teraz musze płacić za coś czego nie zrobiłam...a nie mam z czego utrzymać dzieci, nie marząc już o dachu nad głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza teraz bedzie ucieczka so USA tam cie nikt nie znajdzie a pieniadze wez od np.sasiadow.Jak masz rodzine to moze ci dadza ta niewiadoma sume pieniedzy.Ale jezeli nie to stany zjednoczone,lub ewentualnie kraje w Ameryce chociaz radzilabym Australie bo wiekszosc ludzi lata do USA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdruzgotany
Witaj w klubie. Ja mam 24 lata i dlug siedem razy wiekszy niz Twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stowarzyszenie
Wszystko jest możliwe. Nawet wydostanie się z takich długów. Jest wiele możliwości. http://stowarzyszenieoz.manifo.com/ Powstało nowe stowarzyszenie które ma za cel pomoc osobom, które wpadły w pętlę zadłużenia, oraz osobom ubogim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatop
Już nie mówiąc że to nie są Twoje długo tylko męża ;/ Poczytaj tutaj, http://zeropozyczka.pl/oddluzanie prawnicy wiedza jak oddłużyć nie Twoje długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba sie starac
nie robic dlugow x w anglii poznalam taka jedna idiotke ktora chodzi pozycza kase od kogo sie da, malo tego zapozyczyla sie z jakiejs strony internetowej, jak nie odda na czas ten dlug rosnie !!! swojego faceta oszukuje jesli chodzi o kase i jeszcze go zdradza z jakims anglikiem... hahaha brawo kobiety :D D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko Ci cokolwiek powiedzieć w takiej sytuacji. Jedydnie co, to pociesz się, że ja też nie mam lekko. Mam do utrzymania rodzinę, dwójkę dzieci – nie mam za dużej pensji i spłacam po mężu kredyt. On nie płaci mi alimentów i poszedł do innej kobiety, Zycie. Nic, tylko dogadałam się z komornikiem http://www.jkrukkomornik.pl/ że będę płacić w ratach, innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielzon
Też mam podobnie, a raczej miałem bo już powoli wychodzę na prostą. Skontaktowałem się z doradcą finansowym, firma nazywa się Help-finanse. Pomogli mi wyjść z zadłużenia, przedstawili taką ofertę, która była do mnie dopasowana. Mam teraz i na spłatę długów i na normalnie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak wysokich długach każdy powinien skorzystać przynajmniej z porady prawnej. Sam może zwyczajnie w świecie tego nie ogarnąć, tym bardziej jeżeli popadł w pętle. Opiekę prawną z tego co wiem oferuje lexperto, może coh i ktoś jeszcze by się pewnie znalazł. Najlepiej zasięgnąć profesjonalnej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszeliście o upadłości konsumenckiej? teraz dużo prościej można ją ogłosić. Sa nawet firmy takie jak ta: http://www.antydlug.pl/ które zajmują się właśnie pomoca w ogłaszaniu upadłości konsumenckiej. Poczytajcie sami, być może to ostatnia deska ratunku w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci, szczerze. Ja, jak byłam w takiej sytuacji, miałam tel od GetBACK. Najpierw nie chciałam z nimi rozmawiać. ALe potem poszłam po rozum do głowy. Dogadałam się, podpisałam ugodę, mam to rozłożone i tak płacę, jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczujecie tym co pożyczyli i nie oddają??? współczujcie tym co im pożyczyli i nie mogą nic odzyskać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaczęła oddłużanie, restrukturyzacje długu. Może wakacje kredytowe lub jakieś inne metody działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamali
Oddłużanie kancelaria Lexperto- mogę powiedzieć ,że w mojej sprawie się udało coś zdziałać. Miałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Trzeba próbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restrukturyzacja zadłużenia myślę ,że to dobry jest plan działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda ta restrukturyzacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restrukturyzacja zadłużenia jest dopasowana indywidualnie dla każdej sprawy. Np. Wakacje kredytowe ( z zachowaniem dotychczasowego okresu kredytowania) lub umorzenie odsetek, wydłużony okres kredytowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikkkxx
Może i to dobre działanie ale nie wiadomo czy Bank sie zgodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba próbować a niby dlaczego ma się nie zgodzić jak klient chce współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewerynmarsz
Jesli chodzi o restrukturyzacje zadłużenia to jest najlepszym krokiem . Podstawowa sprawa to aby nie brać na siebie już innych zobowiązań pozyczkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocharess
Czytałam dobry temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaderda
Trzeba działać wychodzić z zadłuzenia a nie popadać w nowe . Jak dla mnie to restrukturyzować zadłużenie i utrzymywać regularność spłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Home Rentier Legal Advisors
Witam Państwa, jeśli ktoś z Państwa ma potężne problemy z zadłużeniem hipotecznym, mieszkaniowym etc, służymy pomocą. Jedno jest pewne dopieranie kolejnych kredytów i podpisywanie lichwiarskich umów, na pewno nie rozwiąże problemu - a raczej go pogorszy. Jeśli kogoś interesuje rozwiązanie problemu i godne życie, zapraszamy do nas: www.homerentier.net Nasi konsultanci są dostępni praktycznie 24h, można pytać o cokolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala 88
Ja unikałam spłacania jak tylko mogłam aż w końcu dostałam pismo od Get Back Sa, żebym zaczęła spłacać. Też nie byłam z tego powodu szczęśliwa, ale podjęłam się spłacania. Jak widzą że masz chęć spłacać to inaczej do Ciebie podejdą. Ja mam już połowę za sobą. Jeszcze ro kw ratach będę płacić i będę miała wreszcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Jeśli nie możesz pozbyć się długów na własną rękę to chyba najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z pomocy fachowców. O ile się nie mylę to firma https://wyjsczdlugow.pl/pomaga zabezpieczyć majątek i dogadać się z wierzycielami. W ten sposób szybko wszystko pospłacasz i zakończysz stres jaki powodują długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak w pl ale w anglli podobno mozesz oglosiac bankructwo na dlugi w pl nigdy nie dostaniesz juz nic na raty ale dlugu nie bedzie podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saliea
Tak, można ogłosić upadłość konsumencką w UK, ale wiadomo, że jest to ostateczność i sprawa trudna, więc o pomoc warto się zwrócić do kancelarii specjalizującej się w takich sprawach http://wyjsczdlugow.pl która pomoże w załatwieniu wszelkich formalności. Z tego co wiem, jeśli działać na własną rękę, to sprawa praktycznie nie jest do wygrania, a z pomocą profesjonalistów, jest zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszka
no ale mieszkamy w PL :) no długi czasem powstają nie z naszej woli, niestety...z różnych przyczyn. ale myślę ze takie Get Back z chęcią się dogada...zresztą inne firmy też w tv sie reklamują:) ale każdemu zalezy na spłacie...ja nie chciałabym być wpisana na czarną listę dłużników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dogada sie, dogada :) tez dlatego, że oni kupują ten dług i często zgadzają się na spłacenie np. części jego wartości. Warto tak spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×