Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!

MAM STRASZNIE DUŻE DŁUGI :-(

Polecane posty

Gość gość
Zawsze możesz zacząć nowe życie zagranicą i to chyba byłoby najprostsze wyjście z sytuacji tyle że musiałbyś wszystko w PL sprzedać co tam masz. Ale szansa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100.000 to dziś nawet na porządne auto nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia pisze
Nie radze uciekac od dlugow do UK czy Irlandi!!!! Pracuje w sadzie irlandzkim, jest maseeeeee ale to maseeee spraw codziennie w sadzie ekstradycyjnym wlasnie o dlugi. Niestety tyczylo sie tez kobiet, mezczyzn, ojcow, wyobrazacie sobie jak ktos jest tu kilka lat, ma zone, dzieci i nagle pojawia sie policjant i aresztuje Ciebie? Dla sadu irlandzkiego (ktory tutaj w Irlandii musi tylko zobaczyc czy spelnione sa warunki ekstradycyjne, oraz czy sa jakies wyjatkowe okolicznosci) nie ma znaczenia kim jestes. Polska cie sciga, warunki sa spelnione, wracasz do Polski, musisz odsiedziec wyrok (ale oczywiscie sprawa jest wczesniej jesli jej wczesniej nie bylo)> .Nie polecam ucieczki, za duzo lez i zniszczonych na nowo budowanych rodzin.Pozdrawiam i zycze dobrych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i prawidlowo robia w tej Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skóra i kość
znasz kogos kto za długi poszedł siedzieć ? koleś z tą irlandią trochę przesadził i tymi ekstradycjami po prostu pie...doli albo windykatorem jest w w jakiejś agencji ratuj sie kto może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murphy 2
a w jakim mieście mieszkasz? Też mam problemy z chwilówkami ale skorzystałem z pomocy kancelarii p. Mackiewicz w Warszawie i myślę ,że sprawę wygram. http://kmm-law.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris79
Witam wszystkim Pomagam w rozwiązywaniu problemów z długami Wystarczy że masz mieszkanie w trójmieście a rozwiąże twoje problemy kontakt hudy136@poczta.fm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do mnie wydzwaniał windykator to ustaliłem jego adres i kilku znajomych zza wschodniej granicy złożyło mu wizyte wieczorową porą podobno gosc był blady jak ptasie g****o ale telefony sie skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noalicja
A może upadłość konsumencka? Jest to jakieś rozwiązanie. Jasne, że trzeba się przygotować na to, że nie jest to łatwy proces, ale przecież można wygrać:) Kancelaria Egidon http://egidon.pl zajmuje się takimi sprawami i wiem, że jest w tym bardzo skuteczna. Podchodzą do każdego indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Łodzi i wybrałam komornika http://www.jkrukkomornik.pl/. Pomimo dużych długów związanych z upadłością firmy zdołałam wszystko spłacić i wyjść na czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu2017
Ta historia pokazuje, że warto zgłębiać wiedzę o oszczędzaniu, finansach, aby uniknąć takich sytuacji. Dla Ciebie i dla osób z podobnymi problemami zalecam zaglądanie na portal http://upadlosc-kancelaria.pl/ , na którym znajduje się wiele artykuł na temat długów i jak sobie z nimi poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam strasznie duże długi :-( x to sie ku/rwo wez do roboty w uk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona303
mam pytanie niedawno przyleciałam do Anglii, zaczynam tutaj pracę, w Polsce mam ok30 000 zł długu, pożyczki, chwilówki, raty, (wiem głupota, było już za późno jak zapożyczyłam się dla "przyjaciół" z nożem na gardle) pracujac w Polsce starałam sie spalacac wszystko w miarę regularnie, jeśli bede tutaj pracowac i splacac długi w Polsce chyba nie powinnam miec problemow, jak to wyglada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaMalak
Długi, długami, niestety jest to przykra sprawa, nikt nam ich nie odpuści, a jeszcze obciążą kosztami windykacji, jeżeli mamy je niewysokie to jeszcze da się z nich wyjść, ale kwoty typu 100 000 zł to już prawie niewykonalne. Proszę na ten temat przeczytać artykuł http://www.explicite-bcc.pl/2015/09/02/dlugi-i-koszta-ich-ponoszenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dłużników należy eksterminować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie unieważnić otrzymany nakaz zapłaty to dzwońcie do beznakazu, mnie za każdym razem unieważniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retiore
Bywają tak trudne sytuacje, że jedynym rozwiązaniem okazuje się upadłość konsumencka. Jeśli ktoś z Was się nad tym zastanawia, warto też pomyśleć, aby w pierwszej kolejności skonsultować się z kancelarią Egidon https://egidon.pl oni doradzą, w razie czego na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz udać się do kancelarii komorniczej i skonsultować się co w takiej sytuacji możesz zrobić. Ja współpracowałam w zeszłym roku z kancelarią www.jkrukkomornik.pl i jak najbardziej mogę ich polecić ze względu na ogromną wiedze i profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisiał nade mną komornik i nie mogłem nigdzie uzyskać pożyczki na poprawienie efektywności biznesu, żeby zrealizować plan naprawczy. Zanim dostałem pożyczkę rozpatrzono mój plan naprawczy indywidualnie z uwzględnieniem szczególnych uwarunkowań mojej branży. Ogólnie trudno znaleźć uczciwych fachowców z branży oddłużeniowej, więc zostawiam kontakt, bo wiem co to za uczucie. Ja korzystalem z pomocy www.fundacjaquovadis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebixx
Ja już miałem egzekucję komorniczą i bankową w zasadzie prowadzoną jak się zgłosiłem po pomoc do kancelarii Lexa. Początkowo nie ukrywam że nie liczyłem że dużo pomogą, ale nic nie szkodziło spróbować. Nie wiem jak to oni to zrobili tak do końca, ale banki zaczęły ze mną negocjować warunki i przestały egzekwować dług, ostatecznie stanęło na tym, że mam 25 lat na spłacenie głównego zobowiązania. Polecam prawników! Prowadzą swój portal – kancelarialexa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw powiedz ile i z jakiego tytulu, trudno cos poradzic jesli nie ujawniasz natury swoich problemow finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzenie swojego biznesu to często droga przez mękę. nie ma lekko, szczególnie jak jest się zmuszonym wystawiać faktury z długim terminem płatności. ale jest na to rozwiązanie. nie trzeba brać kredytu by ratować swoją firmę: http://mlodzinadorobku.pl/co-to-jest-mikrofak toring/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze strone www.nastepnapozyczka.pl szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×