Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!

MAM STRASZNIE DUŻE DŁUGI :-(

Polecane posty

Gość Kornel2
Ciekawa sytuacja. Nie załamuj się tylko głowa do góry. Sprawdź w systemie czy jesteś w bazie dłużników i zobacz jak z niej wyjść ! https://narodowecentrumdlugow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam ogromne problemy finansowe, bardzo wysokie zadłużenie, nie widziałam już nadziei na lepsze jutro. W Dąbrowie Górniczej jest takie biuro AlfaOmega chyba, bardzo mili i kompetentni ludzie, pomogli mi z tego wyjść, teraz mam jeden kredyt z o połowę niższą ratą, bardzo polecam gdyby nie oni komornik już dawno zabrałby mi wszystko jednak wreszcie wyszłam na prostą. Mogę podać numer telefonu 790704230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktokolwiek z Was ma zadłużenia w postaci mandatów, to polecam powoli i regularnie je spłacać. Komornicy lubią wchodzić z tego tytułu na pensję. Żeby było wygodniej, możecie skorzystać ze strony https://zaplacmandat.pl/ , bo za jej pomocą opłacicie wszelkie mandaty drogą online. Nie musicie stać w kolejce na poczcie czy banku. Bardzo fajne narzedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icta
W odpowiedzi na powyższe posty, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę www.icta.pl. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Noalicja - nie wiem skad ty jestes ale moze wlasnie z Egidon. Ja mialem stycznosci z nimi, tzn. z EGIDON i kategorycznie odradzam. To cwaniacy i delikatnie mowiac zlodzieje. Biora przeszlo 2 tys.funtow za prowadzenie sprawy (nie wliczajac w to wniosku extra 680f) a po wplaceniu transz jestes dla nich niewazny. Owszem dadza ci zaszyfrowana strone na ktorej bedziesz sie logowac, zeby to wszystko wygladalo ladnie i kolorowo ale na pytania odpowiedzi sa spozniane i niedokladne czy tez nie odpowiadaja na wszystkie. Telefony sa nieodbierane a mlode dziewczyny ktore odbieraja telefony na podane numery, sa niekompetentne. Te wiadomosc ktore dostaniesz od tej firmy mozesz znalezc w internecie zupelnie za darmo. Pomoc w wypelnianiu wniosku rowniez jest bardzo slaba i bardzo stresujaca i niepewna. Po wplacenieu i rozmowie z szefem tej firmy wszystko wyglada pieknie tak jak przebiegajaca slodka rozmowa a pozniej wszystko robione z laski a tzw. dyrektor nie bedzie mial juz czasu dla ciebie. Na podanych numerach na umowie osoby nie istnieja lub sa zmieniane. Sprawa jest tylko zalatwiana po stronie polskiej mimo, ze w umowie podane jest ze tez po stronie angielskiej. Nie zalatwia jednak wiecej niz samemu tego nie mozna byloby zrobic. Firma nie istnieje pod podanym adresem fizycznie, tylko wirtualnie wiec ich pozniej juz nie zlapiesz. Spotykaja sie w wyjatkowych wypadkach i tylko jeden raz, kiedy wreczaja umowe i sposob prowadzenia sprawy. Prawie od razu musisz wplacic 1-sza transze a pozostale trzy co miesiac. O wiele taniej i lepiej mozna to zalatwic z kazda angielska firma prawnicza lub jakakolwiek a najlepiej samemu. Zlodziejstwo bazujace na niewiedzy i problemach ludzi. Najgorsze to to, ze dzialaja chyba legalnie i trudno byloby ich oskarzyc. Zwykla klika/grupa osob, ktora sie skrzyknela, zeby zarabiac latwe i duze pieniadze. Omijac szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henzyk
Są dwa długi z lat 1997 i 2003 r. Jeden to niezapłacone faktury za towar (kat. 4). Drugi to Fundusz Alimentacyjny, który nie ulega umorzeniu w procesie upadłości konsumenckiej. Który z nich i w jakiej wysokości w pierwszej kolejności będzie windykowany i przez syndyka? Obecnie jestem bezrobotnym bez prawa do zasiłku. Windykacja może być z przyszłej emerytury, na którą przejdę dopiero za 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Henzyk, jak dla mnie to lepiej sie dogadaj z windykacją, bo jak komornik ci wejdzie na konto, to już sie nie pozbierasz. Wiesz u której firmy masz dług? Jak u BESt, to spokojnie pojda ci na rękę, oni rozkładają na raty i tną odsetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upadłość? a wiecie jakie problemy się potem ma? już lepiej zrobić wszystko, zeby windykatorowi regularnie spłacać, bo można wyjść na prostą. Teraz takie firmy jak best na przykład działają tak, zeby mega ułatwić ludziom te spłaty, im tez na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola799
Jak się ma spore długi to trzeba zacząć je spłacać, ponieważ nie będzie nigdy lepiej tylko gorzej z miesiąca na miesiąc. Myślę, że oferta https://kredyt123.pl/rapida-money jest idealna dla Ciebie. Zerknij, może umów się na wizytę tam i poradzą Ci co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evve

Witaj ,

jesli temat nadal jest aktualny skontaktuj się ze mną ewasofficial@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast upadłości konsumenckiej polecam kontakt z firmą oddłużającą. splacamswojedlugi.pl  pomogą się oddłużyć. Wynegocjują z wierzycielami lepsze warunki spłaty takie jak umorzenie części długu... I zajmą się wszystkim, windykacja przestanie dzwonić bo będzie dzwonić do nich. A mniejsza kwota do spłaty chyba kusi każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×