Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieluchazbiedronki

Jakie pieluchy najlepsze?

Polecane posty

Ją polecam dada. Odradzam pampers sleep and play są beznajdziejne i mało chlonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie można kupić te bambino?? Spróbowałabym, ale nigdzie się nie spotkałam z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dada niestety moje dziecko uczulały. Jeśli chodzi o Bambino to możesz je spokojnie w Tesco kupić. A jeśli chcesz najpierw spróbować - może sięgnij lepiej po dwupak, który dostaniesz w każdej Żabce i przetestuj, jak na niego zareaguje maleństwo? Ja tak zrobiłam a potem kupowałam już normalne paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam pampers baby active .uzywamy na noc.i na wyjscia.a w dzien z tesco baby essentials,sa niezle.kupilam tez raz nowe bambino.mi nie spodobaly sie.niby pupka sucha ale jakby taka bardzo zimna,cala pielucha po zdjeciu wlasnie zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też najpierw kupiłam dwupak w żabce, a potem zamawiałam w sklepie internetowym, taniej wychodzi i od 150 zł chyba mają darmową dostawę, wiec raz na 2-3 miesiące robiłam zapas i podwożono mi dostawę pod drzwi, więc nie musiałam nic dźwigać na 4 piętro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest ta strona? ja szczerze kupuję w tesco ale faktycznie może w takim sklepie internetowym lepiej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula2402
ja uzywam sleep&play jak dla mnie rewelacja i kosztuja ok 25-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie pampers active baby, te sleep&play nie wytrzymywały 6h(tyle mi przesypia a nie będę budzić, żeby zmienić pampersa....) więc PAMPERS a PAMPERS to różnica, szczerze mówiąc DADY jak dla mnie mocno się różniły od PAMPERS-niektórzy mówią, że nie ma różnicy, zużyłam 2 paczki DADY i jednak różnice poczułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam tetrowe :)
Na noc najlepiej w pieluchę jednorazową złożyć jedną pieluchę tetrową lub...ścierkę z mikrofibry... wtedy pielucha wytrzyma do rana :) Takie idealne połączenie. Co do pieluch jednorazowych,to wypróbowałam praktycznie wszystkie i ŻADNE nie wytrzymywały nocy odkąd syn skończył rok. Jak zrobił siku nad ranem to była powódź. Wynikało to z tego,że prawie całą noc już wytrzymywał i dopiero koło 4 puszczał wszystko i żadna pielucha nie nadążała wchłaniać-wyglądało to tak że pielucha prawie sucha a dziecko pływało. Stąd pomysł na wspomagacz :) A w ciągu dnia najlepiej się sprawdzały pampers active baby toujours-lidl happy bella dada biedronka baby dream fit&fun rossman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuję w żłobku
i jestem pewna, że żadna z was nie zmieniła takiej ilości pieluch co ja:) bez żadnego wahania mogę powiedzieć że pieluszki pampers są najlepsze. Jeśli komuś przecieka to albo pieluszka jest źle założona, rozmiar źle dopasowany albo za rzadko zmieniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieluszki czy pampersy
sleep&play to chyba najgorsze pampersy jakie mogła wyprodukować firma "Pampers" kiedyś kupiłam z promocji i mało co o nich wiedziałam,ale jak je zobaczyłam to g*** warte.Co chwilę synowi zmieniałam.Sztywne.A co do pamersów to powiem jedno.Każda za przeproszeniem pupcia jest inna.Jeden nic po tańszych nie ma a drugi odparzeń ma co nie miara.Od początku kupuję firmy Pampers ale tylko po promocjach i zawsze na nie natrawie jak nie w jednym to w drugim sklepie.No nie ma co się oszukiwać całą noc i śniadanie do 10 rano wytrzymuje w pampersie a zakładany ma o 20.to chyba sporo co?a każde dziecko jest inne w ciągu dnia może wypić więcej lub mniej.Nie patrzmy na ceny tylko na to również ile musimy razem w ciągu dnia zmieniać pieluchy.Np. dady zmienimy 6 razy a z pampersa 4 razy w ciagu dnia to cenowo inaczej wyjdzie.Ja potrawiłam w ciagu dnia synowi 3-4 razy zmianiac zależy czy była kupka.Zadnych odparzeń.Pampers wisiał po kolana a on nie stękał,że ma mokrą pieluszkę lub czy coś przesiękło.Taka jest moja rada a każdy zrobi i tak o swojemu.Pozdrawiam wszystkie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchy tetrowe to bardzo ergonomiczne rozwiązanie, są też moim zdaniem dużo zdrowsze dla malucha niż te jendorazówki... ja pieluszki i kosmetyki dla dzieciaczka kupiłam w sklepie ekomaluch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna234
Wszystkie wymienione pieluch są wykonane ze sztucznych tworzyw nie przepuszczających powietrza!!! Są bielone chlorem (a to styka się z delikatną skórą noworodka), powinny być tlenem! W składzie mają metale ciężkie i ftalany. Nie przepuszczają powietrza co powoduje, że skóra dziecka nie oddycha i podnosi się temperatura w okolicy krocza co jest szczególnie niebezpieczne u chłopczyków gdyż może to prowadzić do późniejszej bezpłodności, nie mówiąc oczywiście pieluszkowym zapaleniu skóry. Jest alternatywa - albo pieluchy wielorazowe, ewentualnie jednorazowe które są oddychające i nie mają w składzie tych wszystkich świństw. Zazwyczaj są to droższe pieluszki, ale np. pieluszki Bambo Nature są w bardzo przystępnej cenie na www.ecoswiat.pl . Cena porównywalna z pampersami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam pieluszek wielorazowych, które są oddychające i wykonane z dobrej jakości materiałów - http://www.simed.pl/produkty/pieluszki-wielorazowe/ Zanim dokona się zakupu warto zapytać sprzedawcy o skład materiału. Niektóre modele faktycznie są do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam dada. Są tańsze i porównywalne do pampersów. Polecam mojego bloga: www.szczesliwamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam ostatnio na probe pieluszki BabyStill, bo mialam juz dosc pieluch dady ktore ciagle przeciekaly i odparzaly moje dziecko. Jestem zadowolona i to bardzo, duzo nie placilam bo za rozmiar 3, ktory mial 68 sztuk zaplacilam 30zl. Niby malo znane te pieluszki na razie, bo widzialam je w 1 sklepie, ale tez widzialam je na allegro. Na pewno sa duzo lepsze od dady, zaluje ze wczesniej sie nie skusilam. Warto bylo sprobowac bo pieluszka trzyma sie super, nie przecieka i dzieciatko ma sucha zdrowa skore. POLECAM BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaciula
Ostatnio miałam szanse wyprobowania Pampersów Baby Active Dry. Moge je polecic kazdej matce, są mega chłonne a jednoczesnie super cienkie, co jest dobra sprawa zwłaszcza latem, W dotyku barzo delikatne, mają przyjemny niedrażniacy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? To chyba zależy od człowieka. My zawsze bierzemy te, które są na promocji. Np. teraz zamówiliśmy cały zapas na http://babymama.pl/ - bo są kody rabatowe i jest o wiele taniej :) Po wpisaniu: dlamamy w koszyku jest niższa cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma najlepszych pieluch, zalezy co dla kogo jest wazne wiec to indywidualna kwestia Fajnie poczytac wasze różne podejscia, tutaj macie http://dumnamama.pl/jakie-pieluchy-wybrac/ też artukuł gdzie są zebrane wady jednorazówek i tetrowych pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry przykład - http://www.empik.com/dziecko/pampers-promocja Oryginalne pampersy też można tanio zamawiać i to z netu. Kwestia taka, jak szukacie tych pieluch, gdzie ich szukacie, bo prawda jest taka, że naprawdę porządne promocje pojawiają się raz na kiedy. A tutaj to się rzeczywiście opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są pampersy w promocji, bez płacenia za dostawę, w Empiku Online. Cena również jest niższa niż standardowo. Generalnie my robimy tak, że składamy jedno duże zamówienie, kiedy jest promocja i po prostu mamy dzięki temu wszystko po najniższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkaLoka

U nas to najlepiej sprawdzają się Huggies, teraz jeszcze taka super promocja w Carrefourze, można dorwać w bardzo dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My używamy tylko pampers premium care. Dziwię się, że w tym wątku jeszcze nikt o nich nie wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grelka

Tez używamy Huggies, dobra cena i dobra jakość, byłam też na promocji, obkupiłam się i mam zapas na pewno do końca roku ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×