Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieluchazbiedronki

Jakie pieluchy najlepsze?

Polecane posty

Gość Marelka
Dnia 21.11.2019 o 11:22, Gość Grelka napisał:

Tez używamy Huggies, dobra cena i dobra jakość, byłam też na promocji, obkupiłam się i mam zapas na pewno do końca roku ;D 

Dziewczyny a do kiedy ta promocja? Obowiązuje na wszystkie rozmiary? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytka

Byłam dziś w Carrefourze i swoje Huggies złapałam, bo promocja chyba tylko do jutra. Wydaje mi się, ze chyba wszystkie rozmiary były na promocji. Huggies są jak dla mnie the best a młodemu nigdy nie udało się tak w nich wiercić żeby przepuściły, a komfort trzymają cały czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używamy dada od początku dokładnie teraz pampersy dada 6. Ostatnio przypadkowo kupione jakieś pampersy, po pierwszej nocy był przemoczony. Te z rossmana też zużyliśmy paczkę, były w miarę ale Dada wygrywa jak dla mnie.
Polecam ogolnie trwajaca promocje oraz w której możesz wygrać nawet 1000 pampersów, wystarczy jedno kliknięcie. mytraffic.pl/p/7sIz/OjrL/pJbH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda pupa jest inna. Mojej córce pieluchy dada nie przypasowaly,bo zrobiły się odparzenia. Za to happy Pampers się sprawdziły:) A ja mam teraz zapasik 1500 pampersików,udało mi się wygrać w loterii. Spróbowałam i nie żałuje. Jak zostanie będę mogła oddać komuś za darmo. A tutaj link do konkursu w którym wygrałam https://gonow24.pl/272823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×