Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość maerija tereska
moj gin na ostatniej wizycie tez stwierdzil ,ze mam delikatna grzybice, powiedzial ,zeby sie nie martwic, bo to nie szkodzi dziecku, ani ni wstydzic bo co 2 kobieta ciazy ma ten problem.Zapisal mi globulki na recepte raz dziennie do wziecia, przez 6 dni i zobaczymy na nastepnej wizycie, co powie ,dodam ,ze mialam niewielkie zoltawe uplawy. Mam termin na 5 lipcam, bedzie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabell81
Też macie problem z zaśnięciem? Jak kładę się spać ok. 23, to nawet jestem śpiąca, ale jak się wygodnie ułoże to od razu maluch się uaktywnia i tak leżę godzinę lub dwie z ręką na brzuchu i wczuwam się w te ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka27
Ja nie mam problemów ze spaniem choć bywało ze miałam małe problemy na początku.Teraz już jest ok . bardziej się martwie o tą grzybicę czy któras stosowała metode czosnkową ?A odnośnie płuci dziecka to jeszcze nie wiem czy synek czy córka co bedzie to bedzie .jak wogóle znosicie ciąże ?wspierają was partnerzy , bo ja ciagle mam niedosyt jestem grymasna i mysle ze nieznośna /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
Ja nie mam problemow z zasypianiem,tylko sie poloze i zara spie;) grzybicy nie mam i nie mialam wiec niewiem co ci doradzic;( i takze jeszcze nie znam plci.Jestem bardzo płaczliwa i kaprysna jesli chodzi o jedzenie,nie zjem byle czego toteż ciezko mnie zadowolic heheeh Partner mnie wspiera i stara zrozumiec:) ale wyjezdza za granice i łapie mnie chandra.....:( a wybrałas juz imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa imienia okazała się w moim przypadku trudna. Mam kilka opcji, ale żadna z nich mnie na 100% nie przekonuje. Co go grzybicy to ja również nic nie poradzę. Nastrój mam ogólnie dobry. Zdarza się że jestem placzliwa, albo nerwowa. Na szczęście mąż mnie wspiera, tylko nie chce cały czas rozmawiać o ciąży, dlatego tu zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zauważyłam nowy wątek z terminem lipiec i postanowiłam się do was dołączyć. Tak jak pare z was probowała się wkręcić w inne wątki ale było cieżko:) Ja mam termin na 16 lipca jak narazie:) 2 marca będę mieć usg 3d te połówkowe i może wtedy dowiem się czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Mam nadzieje że reszte ciąży przebiegnie pomyślnie bo pierwsza moja ciąża obumarła w 10 tyg i z tą też były problemy bo długo się nie pojawiał zarodek, jak sie pojawił to była róznica 2 tyg pomiędzy OM a usg. Teraz na ostaniej wizycie została różnica 1 tygodnia. 15 lutego mam nastepną wizyte i kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja tez mam problemy ze spaniem, mimo tego ze biorę tabletki dipergan one sa też nasenne, ale to nic nie daje. Co do imienia to jeśli będzie dziewczynka to będzie Zuzanna a jak chłopczyk to Filip:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynki może Emilia. Moja bardzo dobra koleżanka ma tak na inię, i dobrze mi się ono kojarzy. Filip- podoba mi sie, dobry wybór. Oboje z mężem mamy imiona na "A" i kiedyś sobie wymyśliłam że dziecku też damy imię na "A". Ale dla chłopca nie mam dobrego imienia na tą literę. Jutro mam usg, jak dowiem się jaka płeć to połowa problemu z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne imie dla chlopca na A jakie mi sie teraz kojarzy to Adaś. My wybraliśmy Filip bo mój kuzyn ma własnie synka o imieniu Filio jest poprostu przesłodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
A u mnie Gabryś albo Oliwia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że macie wybrane imiona. Ja bym chciała żeby imię mojego dziecka było w miarę możliwości niepowtarzalne, tzn. żeby nie miało na imię tak samo jak dzieci znajomych. To będzie trudne, bo mam 29l. i większość znojomych ma kilkuletnie już dzieci o bardzo ładnych imionach. Do lipca jeszcze trochę czasu, na pewno coś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka27
Witacie Mamuski Ja o imieniu dla córeczki postanowilam - MALWINKA A dla synka KAMILEK CO SĄDZICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka90 Z Tym jedzeniem masz tak samo jak ja :D mój M ze mną czasem moze na głowe dostać np. kupi mi płatki jeden dzień zjem a potem leżą bo już mi nie smakują i tak mam ze wszystkim no oprócz coli i jak narazie żółtego sera hihi :P agabell81 Ja mam Synka Arka :P u mnie mój problem z kolei że przeglądam imienniki i zadne imię dla chłopca mi nie pasi......totalna załamka :P a Dla dziewczynki w co nie chce mi się wierzyć aby była to bedzie Victoria albo Nicola ale bardziej jestem za Victorią bo to oznacza zwycięstwo :P A tak ogółem dziewczyny ja nie mam problemów ze spaniem za to lubie długo siedzieć np do 2 lub 3 w nocy i w pierwszej ciazy tez tak miałam :P ale to że jestem nocnym markiem mam po Tacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zakładamy Tabelkę a Wy się dopisujcie :P NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Daria poznań....21...........07.07............?..............Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezka27 Ładne imiona ale najważniejsze żebyś Ty była pewna swojego Wyboru :P i jak Ci się podoba nie sugerowała się zdaniem innych oprócz swojego Mężusia Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka27
NICK sniezka27.WIEK 27 TERMIN 12-07-2011 PŁEĆ...SKĄD JESTEM -NOWY SĄCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Daria poznań....21...........07.07............?..............Wiel kopolska agabell81.........29...........01.07............?..............Zach-pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka27
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Daria poznań....21...........07.07............?..............Wiel kopolska agabell81.........29...........01.07............?........ ......Zach-pom. sniezka27..........27..........12..07............?.............malopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka widze, ze spimy tak samo ;) ja tez na prawym boku a nalewym to na Mezu jako poduszce ale racja malo miejsca bo i brzuch rosnie ;) no i podobnie jak modliszka i Daria Poznan jestem wybredna co do jedzenia...no chyba, ze lody w kazdej ilosci byle nie czekoladowe ;) Kasia Filipek to bardzo ladne imie, agabell a Emilia tez mi sie dobrze kojarzy bo to fajne dziewczyny sa z tych Emilek Sniezka bardzo fajne imiona NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Daria poznań....21...........07.07............?..............Wiel kopolska sniezka27........27...........12.07............?..............Nowy Sącz 321Mysza........25...........16.07............?..............Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabell ja tez mam taki sam problem ale znalazlam na niego sposob :) moj Mąz kladzie mi reke na brzuchu i male sie uspokaja ;) chyba ma przed nim respekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM kate1238........25............03.07...........?............... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............?..............Wiel kopolska sniezka27........27...........12.07............?......... .....Nowy Sącz 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy Co do imion to ja wybrałam: Lena lub Igor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........?.................Zach-pom. kate1238........25............03.07...........?.......... ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............?..............Wiel kopolska sniezka27........27...........12.07............?......... .....Nowy Sącz 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy Dziewczyny agabell81 zgubiłyście dopisałam nasza zgube :) Ja już uciekam Buziaki Dla wszystkich lipcowych mamusiek i Dobrej Nocy do Juterka :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze chciałam Powiedzieć dziewczyny co macie pomarańczowe nicki zróbcie sobie stałe żeby żaden troll się pod was nie podszywał :* Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion to dzewczynka bedzie Lilliana a chlopiec Nathan (chyba bo z imieniem dla chlopca mamy problem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........?........ .........Zach-pom. kate1238........25............03.07...........?.......... ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............?..............Wiel kopolska sniezka27........27...........12.07............?......... .....Nowy Sącz 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy modliszka 90.....21............09.07...........?................Dolnyśląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria Poznań Hehe no identycznie mamy,z tym ze ja teraz jem praktycznie kanapki z pomidorem bo nawet ser mi nie odpowiada,i szczerze mówiąc to juz zaczyna byc męczące;) Nawet najlepsze szynki mi nie odpowiadają hehehehe 321 Mysza jesli chodzi o miejsce na łózku to juz w poniedziałek bede spała na nim sama,bo mój M wyjezdza za granice,i juz nie bedzie robił za poduszke;( ale cale wyrko moje hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a duże już macie brzuszki??? Bo ja to zalezy od tego w jakim stopniu mam wypełniony żołądek,i niektórzy twierdza ze jak na prawie 19 tydzień to duży on nie jest,chociaz ja mam problem z zapinaniem płaszcza i najlepiej by bylo gdybym juz chodziła w dresach bo ubrania mnie "uwierają".A u Was jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Dopisuję się do tabelki :) NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........?........ .........Zach-pom. kate1238........25............03.07...........?.......... ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............?..............Wiel kopolska sniezka27........27...........12.07............?......... .....Nowy Sącz 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy modliszka 90.....21............09.07...........?................Dolny ląsk Dotek.............26.............07.07..........?.................Tarnów Co do spania to u mnie poza wstawaniem na siku nie ma problemów i też na lewym boku śpię na mężu ;) U nas jeśli będzie chłopiec a tak podejrzewa pani gin to będzie Staś, a jeśli dziewczynka to Lena lub Lidka :) Modliszka: U mnie brzuszek już ruszył to przodu, także kupiłam sobie już te spodnie z golfem i jest mi o wiele wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka27
Witajcie Moje Drogie Ja jak na 18 tydzień ciąży myśle ze mam duzy brzuszek ale moi bliscy twierdzą ze nic po mnie nie widac .Moze tak jestbo mialam swira na punkcie figury kiedys wazyłam 96 kg a potem schudłam do 56 kg i trzymałam ta wage przez 6 lat.i teraz mi sie wydaje ze gruba jestem.Czuje sie dobrze choć to wstawanie nocne do siku mnie doprowadza do szału ciągle mam uczucie pełnego pęcherza a tak naprawde nie chce mi sie siku .hahahaha.A co chodzi o spanie to spie na brzuszku tak mi łatwieji wygodniej. a co do ciuszków to mi sie nie da skoczyc w dres ponieważ pracuje w biurze i strój wizytowy buuuuuu jak wracam do domu to dres juz czeka na mnie przy drzwiach heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc i ja się dopisuje do tabelki:) NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........?........ .........Zach-pom. kate1238........25............03.07...........?.......... ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............?..............Wiel kopolska sniezka27........27...........12.07............?......... .....Nowy Sącz 321Mysza........25...........16.07............?.......... ....Niemcy modliszka 90.....21............09.07...........?................Dolny ląsk Dotek.............26.............07.07..........?........ .........Tarnów kasia_k26........27............16.07...........?...............Śląsk Moja siostra będzie rodzić w marcu i będzie mieć dziewczynke o imieniu Gabrysia, strasznie mi sie podoba. z tym sikaniem to faktycznie jest problem w nocy chodze ze 2-3 niby nie duzo ale jak zasypiam dopiero kolo 2 i wstaje o 6 bo mąż do pracy i sie budze to mały odstep czasowy jest jednak:) Ja jestem w 17 tyg i jak znajomi byli u nas to stwierdzili ze mam juz ladny brzuszek. Mi tez sie wydaje ze urusł. W sumie zaczełam się mierzyć. narazie mam wstepny pomiar zobaczymy za kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×