Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Czytalam tu kiedys podobny watek i gdyby babki mogly to pewnie by sie pobily. Mnie osobiscie ubawil argument , ze ciuszki z lumpka mogl nosic trup i narkoman ;) :D. Gdybym tylko mogla to z pewnoscia pojechalabym do Polski na lumpkowe zakupy dla maluszka i wiem, ze naprawde przez jakies 2-3 lata nie musialabym kupowac nic prucz bucikow i kosmetykow :) . Macie kobietki dobrze bo zawsze dla siebie tez czlowiek cos znalazl ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka do niedawna pracowała w ciuchlandzie. Ta to się obłowiła, od strojów na karnawał dla dzieci, po kreację sylwestrową. Fajną pracę miała, ale kiepsko płacili i odeszła. A teraz by mogła niemowlęce ubranka dla mnie odkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy am inny poglad na ten temat. Ja tam nie widze roznicy. przeciez te ciuszka i tak sie pierze wiec co za roznica. Ja mam ten konfort ze bede miec cisuzki po siostrze. Ona tez troche kupowała szmateksach ale jakie cuda po znajdowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to ja jakos dla siebie nie umie kupowac. Moze dlatego ze w tym szmateksie gdzie chodze jest tego mnustwo i nie umie szukac. Ostatnio wyslalam meza bo umyslal sobie marynarke taka ze sztruksu a w sklepie kosztuje okolo 300zl i przyszedl keidys z pracy i mowi ze kumpel sobie kupil w szmateksie i zebym poszla mu poszukac, a ze nie moglam chodzic to wyslalam go samego i kupil taka super za 8 zl bo bylo akurat na wage. Dal do czyszczenia i w sumie go wyniosla marynarka jakies 30zl a z dobrej firmy bo z H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia w niektorych trzeba miec silne rece, zeby te wszystkie wieszaki przeleciec. Ja poczatkowo tez nie umialam ale ciotka mi pokazala. I powiem wam na chandre nie bylo nic leprzego czlowiek sie nameczyl humor sie poleprzyl a i cos ciekawego mozna bylo znalezc. Kochalam to polowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z szukaniem zawsze mam problem, bo niecierpliwa jestem, ale jak znajdę coś ekstra za grosze to motywacja do szperania rośnie. Kiedyś kupiłam firmową sukienkę na lato. Była na wagę, leciutka jak piórko, zaplaciłam coś poniżej 1zł. A tego lata tylko na nią popatrze! Dobra ja zmykam bo znowu się zasiedziałam. Weszłam na chwilę, a tu już 13 godz. Idę obiadek robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pochwalic bo zdaje sie , ze wkoncu znalazlam taki wozek o jaki mi chodzilo...wiem ma skretne kola ale jakos sobie dam rade jak je zablokuje ;) http://cgi.ebay.de/FENIX-AIR-Kombi-Kinderwagen-Schwenkrader-BABYSCHALE-/270657750903?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item3f04758777 teraz tylko proble koloru ale to sie powinn rozwiazac za 2 tygodnie po usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza: przypomnialo mi sie ze pisalas ze pijesz jedynie wode gazowana. ja chyba tez sie na nią przezuce bo ta normalna mi jakos nie wchodzi. Jak już pilam to zawsze cos gazowanego wiec moze to jakos przjedzie. Myslisz ze to nie bedzie az nato szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza wozek wyglada ladnie, nic inengo nie umeim napisac bo opis nei po polsku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Mysza:widzialam ten wozek u nas na allegro,u mnie z kupnem bedzie problem bo jak gondola ladna to znowusz spacerówka do bani heheeh Wtrące jeszcze co do spozywania napojów to meliske na uspokojenie zaczne pic hehe ale zadnych innych nie mam zamiaru,wody nie znosze jedynie co to gazowana ale po tej znowu brzuch jak balon;) I dobry pomysł zeby odwiedzic ciucholand,kiedys bylam tylko brak mi nerwów na przebieranie heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja pije taka medium w polsce tez taka srednio gazowana widzialam i nie mam problemow...tak wiem, ze to nienajzdrowsze ale co zrobic inna nie przejdzie ;) Modliszka pociesze cie, ze dzieciece ciuszki latwiej wyszukac bo male i nie tak trudno znalezc cos naprawde ekstra, a co do wozka to nie wiem czy ten zostanie ;) mam duuuuzo czasu na szukanie i do tego wybredna jestem. No i trudno mi tez wybrac bo nie wiem czy bardziej dziewczecy czy chlopiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ten kolor zielony to taki hmm jak dla mnie taki uniwersalny w sumie i dla dziewczynki i dla chlopaczka,mi sie podobał taki czarny tylko niewiem ktora dala na niego link,jak dla mnie idealny;) zaraz poszukam to wkleje.No i co do tych ciuszkow dla maluszkow to racja,cos dzisiaj ciezko mysle;-P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka, ja dałam do niego link :) Bo właśnie ten wózek wybrałam, mam nadzieję że jeszcze będzie dostępny w czerwcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka wlasnie dlatego, ze zobaczylam ten wozek od Kate zaczelam podobnego szukac u mnie. Co do koloru to jest tam wybor i Maz sie uparl na czekoladowo-pomaranczowy, ja wole poczekac i moze jak bedzie dziewczynka to przegadam ten zielony ;) Kate dzieki za inspiracje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja tez mam taka nadzieje ale mysle ze tak bo jak ostatnio ogladalam wózki na allegro to tam znowu go wystawili;) Mysza co do koloru to ja zostane przy czarnym niezależnie od tego co sie urodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie temat wózka jest tak odległy jakbym termin dopiero za rok miała a nie za 4 mc. Trochę oglądam, ale na razie nic nie wybrałam. Ja jednak poczekam do wiosny, dostanę nowej energii to i zakupy się zaczną. Co te xlandery w sobie mają, że tylko o nich piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wybrałam czarny :) Zawsze marzyłam o czarnym wózku dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czarny kolor wózka może wydawać się kontrowersyjny, ale powiem wam że mi bardzo odpowiada ten kolor, też o czarnym myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :P a ja Kupiłam już wózek mam go od wczoraj :P Był używany 6 miesięcy i wygląda jak nowiutki ma duże pompowane koła i się nie skręcają hura :D:D:D Mój starszy już go wczoraj testował hihi :P jest koloru lekko połyskującego szarego z wstawkami z kółkami jest uniwersalny jak dla chłopca i dziewczynki :P bo na 100% bede wiedziec jak się urodzi :) do wózka mam torbe ,parasolke, pokrowce ,gondole chociaż pewnie jak urodze latem to gondola się nie zda :P bo tu można robić pozycje dla noworodka również bez gondoli ,jest dodatkowo materacyk który używa się zamiast gondoli a dałam za niego 180 zł bo po co mi droższy i tak długo go nie będe Pewnie używać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zaraz kontrowersyjny ;) czarny to klasyka :D mi sie podoba ale, ze dziecko nie tylko moje to i Maz w gre wchodzi ;) Daria fajnie miec juz cos takiego w domu :) Agabell pewnie nazwa firmy dla wielu znaczy prestiz... a sa tez gusta i gusciki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podobal kolor czarny, ale pozniej pomyślałam że troche jest za smutny i ostatnio chodzi mi po glowie taki zielony pistacja: Daria fajnie ze ci sie udalo kupić taki tani wozek:) Ja już nie moge sie doczekac wiosny. Moja siostra ma termin na 12 marca ale po ostatnich wizytach chyba urodzi na dniach. Szyjka sie skróciła, rozwarcie ma na 1 cm. Wiec już nie bawem sie zacznie:D ciekawe czy ja tez urodze przed czasem, podono osoby szczuple tak maja. Ale to tylko takie gadanie osob starszych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to Takie gadanie ja byłam szczupła a urodziłam w 42 tygodniu pierworodnego :P A co do Wózków jak Dla mnie jaki jest sens kupować nowy skoro praktycznie i tak długo się go nie używa :P A ja szukałam w internecie ;P w sumie nie patrzałam specjalnie za wózkiem ale ten tak mi wpadł w oko że musiałam go mieć :D bo To taka miłosc od Pierwszego Wejrzenia hahaha :P a już wiedziałam czego oczekuje od wózka więc nie miałam co się długo zastanawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gratuluję zakupu. Ja też będę się rozglądała za czymś używanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria to moze pochwalisz sie tym sprzętem przed nami bo ja jestem ciekawa jak wygląda ta Twoja "miłość";) wklej link z tej stronki czy cuś,jesli mozesz oczywiscie;-P Agabell ja z pewnoscia jestem kontrowersyjna wiec mój wozek tez może być he he;) i chyba nie czesto widuje sie mamusie z czarnymi wózkami,przewaznie sa kolorowe lub fikuśne,a ja lubie mieć cos oryginalnego i niepowtarzalnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka90 niestety nie dam linka bo już usunięte ogłoszenie :( ale jak bede miała jakieś zdjęcie lub znajde taki sam lub podobny na allegro to napewno pochwale się moją "miłością "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem ze własnie takie duze mi sie nie podobaja bo sa duze;) heheeh ale kazdy ma inny gust i inne widzimisie,ale jak za taka cene to Ci sie niezle trafiło,mi kumpela proponowała po swojej dziecinie za 400 zl i tak po głębszym zastanowieniu to po cholere kupować nowy i wydac kupe kasy jak moge miec niezniszczony,w idealnym stanie i tez zgrabny wózeczek heh;) Daria a Tobie po poprzednim szkrabie nie ostał sie wózek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka90 Ten wózek może wygląda na taki wielki ale jest bardzo lekki a powiem Ci że ja mieszkam na Wsi więc ten jest dla mnie idealny :) po pierwszym wózek nie przetrzymał kosztował 1000 zł firmy graco kupili nam moi rodzice :) a prowadziło się go tragicznie małe koła z przodu skrętne nawet jak się zblokowało to ta blokada wyskakiwała i się skręcały może ładnie wyglądał ale to wszystko a jak gwarancja się skończyła stelaż nad przednim kołem się ułamał I CHWAŁA PANU ZA TO :D:D:D bo już nie musze go znosić:) A pozatym ten wózek ma taką funkcje że jak z gondoli dziecko wyrośnie to mam materacyk i dalej jest jak głęboki i dziecko dużo dłużej może jezdzić a nie odrazu w spacerówke a takie miałe zgrabne z kolei musisz się liczyć z Tym że z takiej gondoli bardzo szybko Ci dziecko wyrośnie a wiem to po moim pierworodnym ;P potem w taką gondole na siłę upychamy kombinezon i spiworki :P Ale każdemu ma prawo podobać się co innego :P bo mój wózek napewno nie nadaję się dla kogoś kto mieszka w bloku na 3 pietrze :P i w dodatku bez windy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria wozek fajny a i dobre jest to, ze kazdemu podoba sie co innego bo tak to wszystkie mialybysmy jednakowe ;) A to straszna monotonnia by byla :D A ja mam do was pytanie z innej beczki macie juz skurcze braxtona-hicksa ? wiem wiem to jest normalne i nie ma co sie bac ale jestem ciekawa czy wam juz tez sie zaczely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×