Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlondinkaPaulinka

muzyka z lat 80 to stary badziew

Polecane posty

Gość BlondinkaPaulinka

Hejo, babka moja mowi zebym posluchala sobie muzy z lat 80 i 90 ale to kit normalnie sluchalam jakies ganzy rolzy jakies arosmify, dzowi jakies, jakies red pepers no i to kit jak mogliscie tego sluchac? dobrze ze mam 14 lat i nie zylam w tamtych czasach jakies wystajace wlosy ZAL.PL!!!! prawdziwa muzyka to Lady Gaga, Nicki Minaj, Usher,Kayne West,Chris Brown,Selena Gomez, Alexandra Burke, Beyonce, Leona Lewis, Justin Bieber (niektore) no i tyle mojei wypowiedzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XVZW
Co ty mowisz ty glupi bachorze!!!! muzyka w latach 80 to byla muzyka a nie jakies biebery czy gagi i inne hu*e muje posluchaj se Livin on a prayer- Bon Jovi Knockin on Heavens Door- Guns n Roses Stairway to Heaven-Led Zeppelin Welcome to the jungle-Guns N Roses Dont Cry-Guns n Roses November Rain-Guns n' Roses Estranged-Guns N' Roses Cryin-Areosmith Snow(Hey Oh)-Red Hot Chilli Peppers Under the Bridge-Red Hot Chilli Peppers itp (Guns N Roses rocks! wsyztskie piosenki sa super!) Jestem uzaleziona ja chce 80 lata spowrotem!!!!!! fuck 2010 music!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondinkaPaulinka
Juz sie dosc nasluchalam ;/ teraz uszy mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modern Talking posłuchaj
Brother Louie, Atlantis Is Calling, Cheri, Cheri Lady Przeboje Italo Disco Troll - Jimmy Dean Lucia - Marinero Savage - Only You Bad Boys Blue, Sandra, C.C. Catch - polecam, spodobają się!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondinkaPaulinka
tylko nie disco uff wiocha zalecialo prosze cie jeszce obrzygam caly pokoj disco mnie nie kreci kuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Lady Gaga to Disco
Lady Gaga to właśnie jest Disco :) W ogóle i tak wyglądasz na spoko osobę, bo znam takich popaprańców co lubią jazz i żałosną Dorotę Miśkiewicz co w dodatku śpiewać nie umie, albo Marię Menę :( Ty jednak jesteś z tych lepszych, bo Lady Gaga jest bardzo fajna!! A z lat 80-tych też sporo nienawidzę, np nienawidzę Tanity Tikaram - "Twist in my sobriety", nienawidzę A-Ha - "Take on me", nienawidzę Bonnie Tyler - "If you were a woman", czyli nawet w latach 80-tych sporo ścierw można znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serafina_90
Ja mam 20 lat i kiedyś też słuchałam różnego komercyjnego badziewia, twierdząc, że starsze onacza gorsze, a teraz doceniam muzykę z lat 80-tych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest coorwa pśp
kolejnie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondinkaPaulinka
zgadłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sołsad!
jasne bo On pewnie woli Lady gage i swoje techniawki. wypiertalaj technozjebie.Jak nie znasz sie na muzyce to chociaż se wiochy nie rób :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgsdf
rozumiem ze to prowo:)! muzyka teraz a w latach 80 ehh.. to musi byc prowo bo chyba nie ma az tak glupich ludz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×