Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamalejniuni

jestem zalamana

Polecane posty

Gość mamamalejniuni
dzieki dziewczyny moj kierunek to ped penitencjarno sadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrw
nie martw się, 2 tys to i tak nie jest mało; ile zostaje wam na życie po opłaceniu wszystkiego? większość rzeczy dla dziecka będziesz mieć po pierwszym więc nie bedzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejniuni
na zycie zostaje nam ok 1500- 1200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyrw
no to całkiem sporo, bynajmniej w moim przekonaniu nie martw sie dzieci rosną, a ty skończysz studia i pójdziesz do pracy; chwilowo zaciśniecie pasa i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejniuni
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejniuni
dziekuje za dobre slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyutu
na te drugie dziecko nie wydasz tyle ile na perwsze, o ile nie powyrzucalas ubranek niemowlecych, fakt trzeba bedzie rzucic groszem na wyprawke drugiego,lecz bedziesz miala sporo po pierwszym dziecku, i becikowe was podratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk kozicy na granicy.
Chciałabym, żeby po oplaceniu wszystkiego na życie zostało mi 1200 czy 1500 zł. Już chciałam Cię pochwalić autorko, ale jedyne co teraz powiem to to, że tak naprawdę masz całkiem dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk kozicy na granicy.
Chciałam Cię pożałować, a nie pochwalić. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitki
dacie rade...my kiedys w trójkie mielismy 700 na msc...i dalismy rade...terazmamy swój domek i jezdzimy mercedesem;)takze wszystko z czasem sie ułóży....życze szczescia i optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitki
ogólnie sa ciezkie czsy wiec sie człowiek skubie ale to tylko przejsciowe...ja w tej chwi tez niepracuje i mąż zarabia 1700 a rat mamy 800...sama pomysl kazdy ma jakies wydatki takie zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko zapraszam cię na stronę www.vitalia.pl tam przy najmniej dziewczyny nie obrażają się na wzajem no i jest też rozdział poświęcony mamą i kobietą w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk kozicy na granicy.
No to ja też nie pracuję (ale niebawem zacznę, więc mam nadzieję, że sytuacja się poprawi). Mąż zarabia ok. 1800 zł, a opłat mamy albo ok. 1650 zł albo 1900 zł, w zależności czy w danym miesiącu jest prąd. A gdzie jedzenie, paliwo, jakieś niespodziewane wydatki typu naprawa samochodu? Taką sytuację mam od ponad roku i powiem Wam, że sama jestem zdziwiona, że tak udaje mi się kombinować na wszelkie sposoby i, że nie popadliśmy w długi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitki
mam to samo od roku...cały czas sie kombinuje i dziekowac bogu ze długów w bankach niema;)mamy swój domek ale do remontu i patrzec juz niemoge na te sciany i podłogi no ale cóż trzeba doceniac co sie ma bo to bardzo wiele miec domek przed trzydziestka za który nietrzeba spłacac kredytu do końca życia co nie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty niedorajdo
Ja tez mam 9 miesięczne dziecko i jakoś mogę pracować i zarabiam 12 tys. W Warszawie to nie jest trudne, a ty jesteś leń śmierdzący i pasożyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234324234
Jakby miała 15 lat wszyscy by jej powiedzieli, że trzeba było sie nie pieprzyć... A ma 2o parę pewnie, i gadacie jej że będzie dobrze, w sumie obiad mozna dzielić na cztery, a ubranka jakby urodziło sie w lipcu nie trzeba w ogóle bo moze leżeć gołe... Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PowaznaNaPowaznie
Ja dostaje 67 miesięczne rodzinnego, dlaczego Ty 44zł? Ogólnie to to rodznne jest smieszne ale przynajmiej na pampersy jest raz w mesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja ci zazdroszczę
od lat mam problemy z zajściem w ciążę autorko,ciesz się,że będziesz miec dwójeczkę też bym tak chciała,marzę o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja ci zazdroszczę - tak to jest ze ludzie staraja sie od lat o dziecko a co druga 14latka pojdzie raz na impreze i juz.... takie to niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uwazalas jak robisz
to rob jak uwazasz :D:D:D:D Bedzie ci ciezko i wcale mi cie nie zal bo zaslugujesz na ciezki los jak glupia jestes. Dzieci tylko szkoda bo los im zgotowalas w bidzie z nedza. Mamusko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem załamana.........
naprawdę życzę ci dobrze autorko tematu. Będzie wszystko dobrze i na pewno się ułoży a dziecko to skarb. Teraz wszystko widzisz w czarnych barwach, a życie poukłada się samo. Za kilka lat będziesz miał odchowane dzieci, pewnie już stałą pracę i będzie ok. ale...:0 przepraszam, ale ja naprawdę nie rozumiem jak można wpaść w XXI wieku ??????chyba że załozyłaś z góry że długo się starałaś o dziecko więc tak szybko nie zajdziesz i np stosunek przerywany :o - największa głupota niestety dość powszechna w naszym karju, a potem płacz i lament, że jeszcze nie teraz. Znam przypadki że na świecie jest 5 miesięczne dziecko i mama w 3 miesiącu ciąży :O to brak świadomości niestety!!!! ludzie stosujcie antykoncepcje jeśli nie chcecie mieć dziecka !!!!!!!!mamy XXI wiek i te rzeczy są dostępne, na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejniuni
dla wszystkich ciekawskich tabletek i innych hormonow nie moge brac ze wzgledow medycznych zostaje nam prezerwatywa wiec lepiej zamknijcie mordy wszystkie niezyczliwe malpy i jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to nie piszcie nic a wszystkim zyczliwym dziekuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejniuni
wim jak to jest bo sama o druga ciaze staralam sie wg mnie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalejniuni
tu poza paroma wyjatkami nie mozna nic dobrego uslyszec bo zapraz pojawiaja sie wredne suk....i ktore wypisuja swoje madrosci i lecza swoje kompleksy obrazajac innych tylko dlatego ze sa anonimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będzie lepiej:)
Dziewczyno dacie rade...raz jest lepiej w życiu a raz gorzej....Trzymaj się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×