Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggggggggggggr

obojętność

Polecane posty

Gość ggggggggggggr

Jestem w dwuletnim związku i problem który mnie dręczy to wzajemna obojętność, która dręczy nas od dłuższego czasu. Czuję się jakbyśmy coś w swoim towarzystwie udawali, czujemy się niepewnie. W każdym razie ja się tak czuję. Nie ma radości ze wspólnie spędzonych chwil, nie ma takiego pragnienia żeby spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Ale tak trwamy w tym bo pasujemy do siebie pod wieloma względami Jak ruszyć coś w tym związku żeby wreszcie zaczeło dziać się dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodkaamozenie
Oral z połykiem powinien być idealnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z DEDYKACJA DO KOBIET
:):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):):):) :):) ::):) :):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_s
hmmm...ciezka sprawa....tez mialam taki okres ze swoim chlopakiem,ale unormowalo sie,czesciej wychodzilismy razem na zakupy,zaczelismy wiecej rozmawiac...nie umiem zbytnio doradzic bo sa rozne zwiazki i charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggr
i co ja mam zrobić? :( ja na prawde mam dobrą wolę i mi zależy na tym związku i jemu też, świadczy o tym to że od dłuższego czasu się psuje a my dalej jesteśmy ze sobą. Niby wszystko ok ale czegoś tu brakuje. Bardzo bym chciała żeby to się jakoś ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3244fdsfgdsfdsf
srdgfdsgrsdtgestesrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×