Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 45eftrgvu

Czy znacie firmę Ravanson?

Polecane posty

Gość 45eftrgvu

Znalazłam na allegro blender tej firmy i zastanawiam się nad jakością. Ktoś zna tę firmę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45eftrgvu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omijaj ten tandetny, bazarowy syf szerokim łukiem. Te produkty śmierdzą, są byle jakie i zwierają substancje szkodliwe dla zdrowia. Kupiłem tanio ekspres ciśnieniowy do kawy tej firmy. Sama woda lejaca się z tej maszyny strasznie cuchnie smarem maszynowym i gumowym wężem. W dodatku jak stoi w pojemniku na wodę z tyłu ekspresu, to przechodzi tym smrodem z tego plastykowego pojemnika. Kawa z tego jest niesmaczna i dużo gorsza niż zwykła sypana. W dodatku, słabo zaparza kawę/ To naprawdę taki bubel jak sprzedają domokrążcy. Zainwestuj w znaną markę, poważnie. Te byle co zaraz się psują i tracisz pieniądze, nie oszczędzisz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.........
a ja mam tej firmy grilla elektrycznego i jestem zadowolona...kupilam w mega avans nie za male pieniadze wcale i nic nie smierdzi nic sie nie psuje a mam to juz jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Właśnie poznałam tzw. Cyrkulator Powietrza Ravanson Perfect WT-7046. Produkt z wadami fabrycznymi, lakier z bąbelkami powietrza, obudowa bezpieczeństwa żle dopasowana, nawet na siłę nie dało się jej złożyć. Po kilkudziesięciu minutach dzwonienia i rozmów z przedstawicielami firmy RAVANSON osobiście otrzymałam informację iż na terenie Polski dla firmy RAVANSON pracuje jedynie jeden kontroler jakości i nie jest sam jeden przeprowadzić kontroli produktów które kupujemy. Więc logicznie myśląc cokolwiek kupimy z firmy RAVANSON nie daje nam pewności iż produkt fabrycznie pakowany jest sprawny i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkownik kuchni ravanson
Tak Znam kuchnie Ravanson kwge-k90 cheff -dysze za małe do wielkośc***alników ( sprzedawca mówi że takie muszą być -przepalone grzałki piekarnika ( serwis oświadczył że nie ma czasu i żebym zadzwonił w następnym miesiącu może znajdą czas . ) - w serwisie głównym dostałem informację że serwis po gwarancyjny tylko we własnym zakresie i nie mogą mi pomóc Mam kuchnie Ravanson TRAGRDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam firmę - dwa reklamowane czajniki. Okres oczekiwania na reklamacaję długi. Jakość sprzętu mizerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgummissBMW
Witam. Nie polecam, dołóż 20% wartości i kup coś innego. W kuchni gazowej po 4 latach użytkowania spaliły sie obydwie grzałki, dodam że używane głównie do odgrzewania pizzy, a nie pieczenia co tydzień ciasta na wesele dla całej wsi. Chciałem zobaczyć co się stało, bo moze coś z włącznikiem albo bezpiecznik. Okazało się że chyba prolektował ją francuz od renault bo do zdjęcia jednej części obudowy trzeba odkręcić inna bo zasłania sróbki SAMOGWUNTUJĄCE(oszczędność nawet na gwintach mocujących obudowę z blaszki od puszki po piwie). Ogólnie ukręciłem śrubki grubości połowy zapałki mocujące dwa palniki. Po dobraniu się do wnęczności okazało się że włącznik działa, brak jakichkolwiek bezpieczników i są spalone obie grzałko, górna i dolna..... Dodatkowo kuchena się grzała cała po włączeniu piekarnika, okazało się ze izolacja jest marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat, ale ja mam wentylator duży, stojący z tej firmy. Kosztował 170 zł, wydaje odgłosy jak traktor, ale dotychczas się nie zepsuł. Taki stary jak temat o firmie Ravanson. Więcej graciarstwa z tej firmy nie mam, tylko ten wentylator :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tę firmę tylko od strony wentylatorów stojących i pod tym względem się sprawdza :D Jeden wiatrak stary i nadal działa, drugi nowszy (i cichszy) - swoje zadania wykonują, a na najwyższych obrotach powiew zamienia się nawet w spore wietrzysko, więc w sumie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Witam

Jest to firma made in China !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×