Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tina1992

Gdzie na studia? Jakie miasto?

Polecane posty

Gość JowitaV
Wsb Bydgoszcz studia II stopnia, zamierzam złożyć papiery nie wiecie jak długo się czeka na wyniki rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam Gdańsk podoba mi się te miasto do tego na mojej magisterce na WSB jest mój kierunek Logistyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JowitaV wyniki rekrutacji możesz na bieżąco śledzić na naszej stronie https://www.wsb.pl/rekrutacja/stan_rekrutacji korzystając z okazji dodam, że do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 235zł miesięcznie w zależności od wybranego oddziału. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiuję w Warszawie, ogólnie to nie jestem z tych okolic, bo pochodzę z Małopolski, ale zawsze chciałam studiować w stolicy no i mam :D Jestem teraz po pierwszym roku logistyki transportu na UTH Chodkowskiej. Co do uczelni to nie mam się o co przyczepić, jest sporo nauki, szczególnie w sesji, ale da radę ogarnąć :P Poza tym wszystko wynagradzają mi zajęcia praktyczne, których na szczęście jest sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Ola
Teraz przyszedł czas na magistra mieszkam jakiś czas w Gdańsku więc postawiłam na wsb, kierunek jeszcze rozmyślam, bo mam licencjat z zarządzania i się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy wyjeżdżają do dużych miast na studia a ja pojechałam do Suchej Beskidzkiej na Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii, no i bardzo dobrze trafiłam, uczelnia jest świetna, dobry poziom, fajni ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin lubię te miasto dlatego wybieram się tam na magisterkę na WSB do tego do załapałam się na promocje cenową zaoszczędzając kilkaset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że zainteresowanie studiami magisterskimi II stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej jest duże. Dlatego też zachęcam do sprawdzenia naszej oferty na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-online Studia można podjąć w normalnym systemie dwu semestralnym, online oraz w połączeniu ze studiami podyplomowymi. Korzystając z okazji pragnę przekazać, że do 10 sierpnia można zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam Wrocław, a ogólnie pochodzę z Podkarpacia. Decyzja o wyjeździe tak daleko nie była łatwa, na początku było ciężko, bo trzeba się było dostosować do nowej sytuacji i nowego miejsca, ale się udało :D. Teraz jestem na trzecim roku prawa na WSP Chodkowskiej, to 5-letnie jednolite studia magisterskie, więc jeszcze trochę tutaj zostanę. A co później to zobaczymy, na pewno będę chciała robić aplikację radcowską i może zostanę już tutaj na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina61
Zawsze chciałam studiować w Gdańsku więc się tam przeniosłam z koleżankami z roku, aktualnie będę zaczynała magisterkę na wsb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majula8
A jak kadra wykładowcza na wsb na magisterce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majula8 na naszych uczelniach zajęcia prowadzone są przed wykładowców praktyków. Dodam też, że do 19 września przedłużeniu uległa nasza promocja zniżkowa. Nadal zatem można zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awara
Zdecydowałam się na wsb w Poznaniu, zawsze chciałam tam mieszkać, licencjat kończyłam gdzie indziej. Mam nadzieję że uda się znaleźć jakąś fajną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminaJ
Miasto nie ma aż takie go wielkiego znaczenia, mieszkam w Gdańsku więc wiadomo że tu pójdę dalej, aktualnie magisterkę na wsb zaczynam a nawet już zaczęłam, kierunek rachunkowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Gdańska i studiuję w Gdańskiej Szkole Wyższej administrację http://www.gsw.gda.pl/ Bardzo dobra uczelnia, w większości dobrzy i ciekawie prowadzący zajęcia wykładowcy, jestem zadowolona, drugi raz wybrałabym tą samą uczelnię. A nasze miasto jest piękne, oferuje dobre uczelnie, nie miałam potrzeby szukania innego na czas studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nim dokonasz ostatecznego wyboru, polecam zaznajomić się jeszcze z ich ofertą www.wsge.edu.pl nie wiem jaki kierunek Cię interesuje, dlatego musisz sobie zerknąć sama na ich ofertę : ) Ze swojej strony jedynie mogę dodać, że miło mnie zaskoczyli. W dodatku znalazłam po tych studiach szybko prace, posiadłam należyta wiedzę i jak na razie wszystko zmierza ku dobremu dlatego polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Kraków i moją ulubioną Wyższą Szkołę Ubezpieczeń http://www.wsu.pl/ - skończyłam, mam pracę i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do www.wsge.edu.pl możesz sobie zobaczyć co oferują, maja wiele różnych kierunków, do tego kursy, jak najbardziej polecam, bardzo w porządku szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że za daleko mieszkam od uczelni WSB bo z chęcią skorzystałabym z ich kierunku na magisterce Menedżer procesów produkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Studia na tym kierunku można podjąć w naszym toruńskim oddziale. Podobne studia II stopnia na kierunku Zarządzanie procesami produkcyjnymi z kolei można podjąć w bydgoskim oddziale Wyższej Szkoły Bankowej. Osoby, które są zainteresowane studiami II stopnia: w normalnym trybie, online oraz połączonymi z podyplomowymi zachęcam do zapoznania się z ich ofertą http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Aplikując na studia II stopnia w terminie do 31 maja można zaoszczędzić dzięki promocji 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Czesne od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promocja na studia magisterskie na WSB z tego co czytałam została przesunięta do do 15 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję jako technik dentystyczny, protetyk. Skończyłam szkołę medyczną https://medica.edu.pl/ i od roku pracuję w zawodzie. Lubię to co robię, zarobki są ok, ogólnie wiadomo, w stomatologii zarabia się dobrze :) Nauka trwała 2,5 roku. Samą szkołę – Medyczną Szkołę Policealną w Szczecinie oceniam jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo atrakcyjnym miastem dla studentów jest Toruń – miasto bardzo ładne, przyjazne studentom, ceny przystępne… Sama niedawno skończyłam studia na UMK i jestem bardzo zadowolona. Z pracą dla studenta w Toruniu https://torun-praca.pl/student-na-rynku-pracy-w-toruniu/ też nie ma większych problemów, ale trzeba przygotować się na to, ze np. w gastronomii to nie będą to takie stawki jak w stolicy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×