Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Sorki , za duzo mi sie skopiowalo, jeszcze raz :) NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............07.08.11(jak os tak).....Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......37..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......37... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Was dziewczynki!!!no wiec jak zawsze u mnie nic sie nie dzieje co by wskazywalo na ciaze ;-). cycki male jak rodzynki :;) hyhyhyhy. Ale przynajmniej juz we wtorek ma 1 spotkanie na IVF. Caly dzien bede miala badania z mezem ;), a na koniec powiedza mi jaki plan ustala dla nas. Ciekawe czy bede musila czekac jeszcze czy juz w nmastepnym cyklu bedzie plan realizowany. Podobvno juz na 1 spotkaniu dostane leki... Anita!!!!teraz sobie poodpoczywaj zaim sie wszytsko zacznie i koniecznie zdawaj relacjeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limehouse trzymam kciuki zeby wszystko szybko sie rozstrzygnelo. U mnie tez dupa jak narazie. Na nic sie nie nastawiam, jeszcze dzisiaj zadzialam z mezem a pozniej wrzucam na luz. Do wtorku mam brac progesteron a w srode test. Napisz co ci powiedziali po tych badaniach, kiedy wyniki i kiedy mozecie zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pisze Wam, ze przed chwilka zrobiłam test ciążowy i jest druga blada jak diabli kreska, ale mąż też widzi (wiec raczej nic się nie pomyliło). Jestem jeszcze przed okresem wiec sie nie nastawiam zbytnio. Wczoraj wypiłam butelkę wina ;-/. na razi tylko Wam powiedziałam, tym razem zatrzymam ta info dla siebie ;-) O ILE COŚ Z TEGO WYJDZIE. wiec może dlatego mam zgadze, piecze mnie jak cholera gardło od kilku dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMEHOUSEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sciskam moooooooooocnnnnnnoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiesz jak sie ciesze! moja rada: biegnij po clearblue digital, ten da ci pewna odpowiedz tak lub nie! i napisz od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limehouse byloby super, poczekaj kochana jeszcze z dzien i powtorz testa. Mi tez wyszedl bladzioch dzien lub dwa przed okresem, wiec badz dobrej mysli, jeszcze raz gratulacje kochana, to musi byc to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dwa dzis, oba mialy kreski slabe. Jutro powtorze, ale okres i tak mam dopiero na wtorek. Biore duphaston od owulacjim, wiem wiem na wlasna reke, ale co tam. Zobacze w poniedzialek zadzwonie do mojej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............07.08.11(jak os tak).....Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......38..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......37... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Cześć dziewczyny:) ja już przygotowuje sie do porodu, w środę 10 sierpnia mam planową cesarkę. Już mi 2 dni temu czop odszedł, wiec i tak nie dotrwałabym do swojego terminu wiec ciesze się ze to juz tylko 5 dni. Skurcze mam regularne od zeszłego tygodnia, teraz juz bolesne, ale dopoki wody nie odejda ratuje sie nospa i paracetamolem, prawie nie wstaje bo co wstane, od razu sluz, ból i parcie na odbyt. Miałam dac na imię Alexander ale mąz chce zmienić na Adam Krystian i chyba ulegnę:)jestem ciekawa ile wazy i jaki był margones bledu na usg:) w 34 tyg miał 3100, teraz po tym jak sie rusza az nie moge się doczekać, dam znać jak wrócę ze szpitala.Mam nadzieje, że już w piatek wyjdę, mówią ze po cc tylko 48 h, a ja tez w Polsce po cc z drugim dzieckiem wyszłam po 2 dniach, doszłam do siebie błyskawicznie. Jestem tez ciekawa jak zniose spinal, miałam epidural przy założeniu szwu a teraz przy spinalu mam nadzieje, nie bedzie bólu głowy po. limehouse, oby to było to!!:) przed terminem okresu testy owulacyjne przy ciązy tez wychodzą pozytywne, mnie oulacyjny pozytywny wyszedł 10 dni po owulce. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili29
Też staramy się o dziecko więc mam pytanie czy trzeba robić jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie starasz o dziecko, mozesz zrobic jakies badania, hormony itd. Poprawiam tabelke NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn Limehouse......1..............30.............07.08.11(jak os tak).....Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......38..... . ....Grays/Chafford Hundred anitia............11.........29........26.08.......38... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liemohuse
kupialm porzadny test w Boots i wyszlo jak byk dwie kreski...ja mialam te testy z amazon i rano zrobilam i nic nie widzialam, a teraz bardzo wyraznie. OK juz nie robie wiecej widze ze to ciaza, tylko zeby sie utrzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limehouse, super!!!! zeskakuj do nas pietro nizej w tabelce, moze dziecku spodoba sie towarzystwo innych bobasow i szkodamu bedzie je opuszczac (odpukac!!!). na kiedy mialabys termin porodu (bo nie wierze ze nie sprawdzalas juz na kalkulatorach internetowych!:)); okres mialas jakos 30 czerwca? ten cykl mialas dlugi, 40 dni? to wychodziloby 17 kwietnia? kwas foliowy bierzesz? Grays, szybko to minelo, prawda? 3 dni i bedziesz miec malego po tej stronie... imie Adam bardzo ladne. o ktorej masz cesarke? bede trzymac kciuki zeby wszystko poszlo dobrze. Anitia, u Ciebie tez juz koncowka. co ile masz teraz spotkania z polozna? ja pod sam koniec mialam chyba co tydzien. denerwujesz sie? ;) pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limehouse GRATULACJE !!!!! teraz dbaj o siebie :) A zaszlas naturalnie czy mialas wczesniej jakies IUI? Jakie leki bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz koncoweczka, narazie spotkania z polozna mam jeszcze co 2 tyg, ale teraz ide we wtorek i bede miala juz co tydzien. Niby jeszcze 2.5 tygodnia, ale w sumie to moze byc w kazdej chwili ;) nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszlam bo mialam laparoskopie, w styczniu. W lutym od razu zaszlam w ciaze ale ciaza obumarla. Teraz zaszlam naturalnie ale w duzej mierze dzieki laparo. Ale od 2 miesicy bvralam castagnus i kupilam sobie w tym miesiacu zel pre seed, bo nawet wiesiolek mi nie pomogl, ani siemie lniane. Ale moja historia jest zagmatwana , staram sie od wielu lat... ps..tak oczywiscie ze sprawdzam kalkulatory hahahha tak na 17 kwietnia narazie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki , za duzo mi sie skopiowalo, jeszcze raz NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......37..... . ....ays/Chafford anitia............11.........29........26.08.......37... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....16..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......3..............East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Rany nie bylo mnie pare dni a tu TAKIE NOWINY!!!! Limehouse - az mi sie lezka zakrecila w oku. Tak sie ciesze! Kochana, musze to napisac: A WIDZISZ??!!! :) Duza buzka! Oby dzidzia teraz siedziala tam cale 9 miechow i rosla zdrowo! :) Super nowina! Grays - o ktorej masz cesarke? Bede myslec o Tobie. Moja kumpela miala i byla bardzo zadowolona. Wszystko trwalo 20 min. Trzymam kciuki! Anitka - juz nie dlugo, odliczamy :) Jeju, ale sie bedzie dzialo przez nastepne 2 tygodnie! :) Ja dziewczynki za 3 dni wracam z urlopu. Za 3 dni (10go) mam dostac @. Nic specjalnego nie czuje i na nic sie nie nastawiam. Wyniki meza podobno przefaksowano do naszej GP. Jak wroce w srode do pojde odebrac. Co jeszcze... tu w Bulgarii podobno znajduje sie jeden monastyr, w ktorym znajduje sie ikona do ktorej modla sie osoby starajace sie o potomstwo, pary borykajace sie z bezplodnoscia a takze te juz oczekujace szczesliwego rozwiazania. Namowilam meza na wyjazd, moze nawet jutro. Nie wnikam kto wierzacy a kto nie, jak i dlaczego. Po prostu pojedziemy w wiadomej intencji. Obiecuje tez zaniosc wszystkie intencje naszych forumowiczek, mamusiek obecnych i przyszlych obysmy mogly wszystkie cieszyc sie z upragnionego rodzicielstwa. Moze troche "mocherkiem" powialo, ale wszystko z dobrych checi i mam nadzieje, ze nikt sie czuje "politycznie" urazony. Sciskam wszystkich mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocherkiem, nie mocherkiem, ale jak dziala to trzeba probowac, a noz kochana wrocisz z wakacji z dobra wiadomoscia ;) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje słońca :) Ja to normalnie wiem kiedy zajrzeć OLENKO super wieści, serdecznie gratuluje i oby wszystko było dobrze, kurde nawet nie wiesz jak się cieszę :) I czas widzę przeleciał jak nie wiem niedługo wysyp bobasków :) będziemy miały! A u mnie już prawie 25 tydzień, nie obyło się bez przygód i raz nawet leżałam w szpitalu ( i jak to w anglii pan doktor, ktory studiował w PL poinformował mnie że w Pl bym dostała fenoterol ale tutaj nie i wyszłam ze szpitala z uwaga uwaga: paracetamolem (na plamienia i skurcze ) heh i dostałam aż 2 tyg zwolnienia ) nadal śmigam do pracy choć muszę się pożalić że te 12 godzinne zmiany mnie wykańczają a nogi mam po pracy jak baloniki bez kostek ;/ ale cóż nic nie poradzę Dzidzia ma się dobrze waży już ponad 700 gram i w końcu czuje solidne kopniaki :) No i już wiemyy że będzie mały Tymoteusz ( więc testy na płeć to jakaś ściema jak dla mnie :D) No i remont remont i jeszcze raz remont w tym naszym councilowskim domku :) musimy sie wyrobic do listopada! No i musze sie wybrać do jobcentra żeby dowiedzieć się co i jak z tym macierzyńskim heh a czy któraś z was wie czy w anglii robią w ciąży badanie na cukrzycę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......37..... . ....ays/Chafford anitia............11.........29........26.08.......37... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....24..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......3........ ......East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pablinka. Z tego co wiem to jesli powiesz ze mialas problemy z cukrzyca to ci zrobia badania, jesli nic nie powiesz to normalnie nie robia takich badan. Po 25 tygodniu robia badania na zelazo, czy masz wystarczajaco i w sumie nic poza tym jesli z ciaza nie ma problemu. Dbaj teraz o siebie i postaraj sie nie przeciazac. Ja pracowalam do 37 tygodnia i juz od tygodnia jestem na urlopie, ale na normalnym, dopiero za poltora tygodnia przejde na macierzynski. NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......38..... . ....ays/Chafford anitia............11.........29........26.08.......38... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....24..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......3........ ......East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczynki! Pablinka, ale ten czas leci. Sliczne imie ten Tymoteusz. Bardzo mi sie podoba! :) No i teoria sie potwierdza, ze tu na forum same chlopaki sie rodza! Bylam w tym monastyrze dzisiaj i widzialam ikone. Zobaczymy co bedzie i czy pomoglo, staram sie wierzyc, ze niebiosa nam dopomoga. Poza tym u mnie 27 dnien cyklu. Jesli @ nie przyjdzie do 31go, wtedy testuje, bo wczesniej nie ma sensu przy moich regularnych 28-29. Zadnych objawow. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh anitia t podziwiam ja napewno nie dam rady pracowac do 37 tyg, bo już nie daje rady 12 godzin na nogach to dla mnie za dużo, po takim dniu okropnie ciągnie mnie w podbrzuszu a do tego nogi mam jak baloniki ze kostek nie widać heh gdyby to bylo 8 h to co innego w ogole boje sie ze bede miala problem z macierzynskim bo musze miec 26 tyg przepracowanych z minimalnym zarobkiem tyg okolo 100 f chyba a jeden tydzien mam mniej bo tylko 1 dzien bylam w pracy heh i teraz jak narazie czekam na info z agencji co z tym chorobowym ;/ Nadzieja :) to trzymam kciuki i wskakuj do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi tez juz strasznie puchly, ale powoli powoli i dalam rade. Ale ja u mnie w pracy mialam ogolnie dobrze, niby tez na nogach te 9 godzin, a do tego goraco, ale menadzer ciagle mi m owila zebym sobie na dwor poszla posiedziec, albo w biurze, zebym sie nie przemeczala, kiedy chcialam wyjsc wczesniej po prostu wychodzilam wiec nie narzekam. Wlascicielka firmy w mojej pracy traktuje wszystkich doslownie jak rodzine a nie jak pracowanikow i kazdy wzajemnie tez podobnie sie traktowal. Wiadomo ze wszystkim nie dogodzisz ale bylo ok. A ja tak bym chciala urodzic wczesniej. Fajnie by bylo, no ale co zycie przyniesie trzeba to przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays, dzis przywitasz swojego synka! wiedz ze myslimy tu o Tobie i trzymamy mocno kciuki. Nadzieja, witaj po urlopie! pisz jakie wyniki meza. no i czy dostalas okres, a jesli nie, to czy testowalas? Pablinka, podziwiam cie ze dajesz rade 12 godzin stac na nogach, ja pracuje teraz po 5 godzin dziennie i tez powiem ci, ze gdyby nie to, ze jak najwiecej staram sie robic na siedzaco, to tez nogi wchodzilyby mi do tylka pod koniec dnia. pisz do nas czesciej, pojawiasz sie i znikasz, a my pozniej znow zastanawiamy sie tygodniami co u ciebie. co do badan na cukrzyce to zgadzam sie z Anitia, oni robia je jedynie jesli na tym pierwszym dlugim "wywiadowym" spotkaniu z polozna powiesz, ze byly u ciebie w rodzinie przypadki cukrzycy. co do macierzynskiego to sie nie martw, jesli nie dostaniesz SMP od pracodawcy, to dostaniesz Maternity Allowance od panstwa. na jedno wchodzi. niech mnie ktos poprawi jesli sie myle, ale tak pamietam z pierwszej ciazy. a ja mam dzis remont w lazience, wymieniaja wanne i czesc plytek. mam dosc! ide na 5 do pracy, wiec maz bedzie musial co nieco ogarnac, ale juz to widze jak to bedzie wygladac...coz, jutro mam wolne wiec szmata w reke. pozdrawiam wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limehouse, widzialas sie juz z lekarzem? mam nadzieje ze zrobia ci pierwsze usg tak szybko jak poprzednio, dobrze jest sie uspokoic, ze wszytsko jest w porzadku. uaktualniam tabelke, bo wczoraj znalezlismy sie na polmetku mojej ciazy:): BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......38..... . ....ays/Chafford anitia............11.........29........26.08.......38... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....24..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....20.............Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......3........ ......East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limemhouse
witam Was dziewczynu, co do USG bede miala pierwsze w 7 tyg, bo moja lekarka jest na urlopie wrr i nie zrobia mi wczesniej, ale denerwuje sie bardzo bo nie mam ZADNYCH OBJAWOW no i doswaidczenia z poprzedniej ciazy....przeraza mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Go for it, obcielas dziewczynki hyhyhy ;-) w swojej tabelce NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..10.............30........ ....10.08.11.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Grays77...........3.........34........22.08.......38..... . ....ays/Chafford anitia............11.........29........26.08.......38... . .......Exeter Pablinka..........3....... .26.......25.11.11.....24..............Manchestr Becias...........1.........27........28.11.11.....21..... . .......east london go-for-it.........6........27........27.12.11 ....19.............Londyn limehouse......duzo.....30........17.04.12......4........ ......East London MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Do jasnej ciasnej, chyba mnie cos trafi! Wlasnie wrocilam z przychodni. Nic nie wiedza i zadnych wynikow meza nie maja! Babka ze szpitala faxowala wyniki w zeszlym tygodniu (po tym jak pytalam co sie z nimi stalo!). Jutro zadzwonie do szpitala i zapytam czy mozemy odebrac osobiscie. Strata czasu! Limehouse, wlasnie chcialam zapytac czy masz jakies inne objawy i ktory to dzien cyklu u ciebie byl, kiedy wykrylas. Czy widzisz, czujesz cos innego? Np. tak samo jak na okres, czy inaczej? Ja zawsze przed okresem mam wzdety brzuch (teraz tez mam) i nie wiem, czy w ciazy bedzie podobnie czy inaczej? Mowie o tym poczatkowym okresie. Kochana, jesli chcesz USG wczesniej, to idz prywatnie. Ja bym chyba na Twoim miejscu poszla. Troche kosztuje ale dla swietego spokoju wszystko! Mam przeczucie, ze tym razem bedzie wszystko dobrze :) Dzis moj 28DC i nie ma @. Bede testowac w sobote o ile wczesniej nie przyjdzie. Grays, mam nadzieje, ze juz sie cieszysz z synka. Myslimy o Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×