Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jeszce ktoś ma...

czy są jeszcze firmy gdzie ktos ma starego offica a nie 2007?

Polecane posty

Gość czy jeszce ktoś ma...

bo tak się zastanawiam....napisałam cv (stw. że zapiszę w wersji 97-2003 tak na wszelki wypadek) no i wszystkie ustawienia szlag trafił. w sumie rok 2011 i nie weim jak jest, ale raczej powinni mieć w większości 2007 nie? jak jest u was.....pytam, bo u mnie np szef ma jeszcze starą wersję co mnie rozwala, ale co tam nie moja sprawa, fakt faktem że firma do dupy, ale jestem ciekawa jak u innych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka rada na przyszłość- CV zapisuj w PDF, wtedy nic sie nie przesunie, niezależnie od wersji offica, poza tym "wygląda" lepiej :). U mnie w robocie mamy już 2007 offica na wszystkich jednostkach, w tym roku kupujemy 2010. Zdarzaja sie jednak miejsca, w ktorych wciaz funkcjonuje stary, sama jak wysylam maile, czesto dostaje odpowiedz, zeby zapisac w doc. bo nie chce im sie odpalic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masakraaaa
wiem ze w pdf lepiej:) ale jak firma zaznaczy ze trzeba w wordzie:/.....no trzeba.....dlatego tak zapytałam, już rok 2011 a niektórzy na starym pracują:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakk
rzeczywiście priorytet dla każdej firmy...być na bieżąco z officem i głównie dlatego by usprawnić przyjmowanie cv. czy dobrobyt autora wątku zależy od sprzedazy aktualnego offica? czy może autorowi na mózg padło bo pracy długo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty durny jesteś...m,,,
notakkk chyba tobie coś na mózg padło i w dodatku nie potrafisz czytać ze zrozumieniem;/ po pierwsze to pracuję cały czas(jednak szukam bardziej satysfakcjonującej pracy) a po drugie skoro nie odróżniasz starej wersji offica od nowej to chyba coś z tobą jest nie tak:/ nie wiem jakie ty w takim razie masz zadania w pracy ale ja mam takie ze np robiąc coś w excelu dużo łatwiej jest jednak w 2007 ale tak, to mi odwaliło;/ w sumie po co iść do przodu jak można się cofać..... a tak poza tym.....nie masz nic do powiedzenia w temacie to po co się w ogóle odzywasz?? zadałam proste pytanie....czy w firmach macie do czynienia ze starym officem....ale jak widać, ciebie nawet takie pytanie przerosło a udajesz mądralę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×