Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Calluna79

Wymienie - chcesz sie czegos pozbyc? ja TAK!!!

Polecane posty

Czesc, tak sobie pomyslalam, ze niektore Mamusie moga miec troche czasu wolnego i bizuteryjne oraz krawieckie pasje, wiec... ...po ostatnich porządkach zostalo mi duzo zbednych rzeczy. Chetnie je odsprzedam, ale tez wymienie na cos innego. DO WYMIANY MAM nastepujace rzeczy: - Novynette - Materialy do szycia (glownie plotnopodobne i w kwiatki) - Akcesoria do wyrobu bizuterii (koraliki, mineraly, nosniki, przekladki ze srebra) - Bizuteria (w tym srebrna, z kamieniami, ze Swarovskim) - Ksiązki (o sztuce, cykl "Ania z Zielonego Wzgorza"...) - Ciuchy - glosniki do MP3 - router (podobno sprawny, ale na wszelki wypadek preferuje osoby z mojego miasta - zeby mogly sprawdzic) Czesc przedmiotow dostepna do sciagniecia pod linkiem: http://www.sendspace.pl/file/628dfebc250a1330 6efcebb POSZUKUJE: - bawelny w drobne i geste kwiatki lub w poziomki; skory - labradorytow o wyraznej iryzacji, perydotow - kamieni polszlachetnych owalnych, lezkowatych lub fasetowanych; krysztalkow Swarovski w ksztalcie Baroque - ksiazek Hensla o Slowianach, ksiazek o ziololecznictwie, ksiazek o magii - nietypowej srebrnej bizuterii (oksydowanej, mlotkowanej, wire wrapping) - drutu srebrnego miekkiego - osoby ktora mi cos uszyje Ciuszki dziecinne odpadaja, jestem bezdzietna stara panna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×