Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

Dorisss26:) Pomiary z 04.02.2011: Biceps:25 Biust:87 Talia:66 Brzuch :84 Biodra:93 Uda:58 Łydka:36 Waga: 04.02.2011 ---->58.40 09.02.2011 ---->>57.20 14.02.2011---->>>56.80 Jestem Pierdołka z tłustymi jak smar włosami ;/ masakra ale na szczeęście jutro już wtorek:)Jupiiiiii A wczoraj faktycznie porażka tu jakaś była , nawet Ciebie nie było za bardzo tylko ja do końca zostałam na placu boju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorris domyślam sie ze masz maskare na tych włosach ;P;P ale jak mówisz juz jutro wtorek :D:D No ja wczoraj byłam tylko rano i dopołudnia :) ale wieczorem to chyba tylko Ty zostałas ;) Dzielna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie zjadłam śniadanie i tak o 12 chciałabym zakotwiczyć się na fitnessie:)tzn. na aerobach ale nie wiem co mi z tego wyjdzie bo mój Astor ma problemy z jelitami i wiecznie z nim biegam bo jakaś biegunka go dopada:) Teraz od 4 w nocy jest spokój i śpi ale na ile mu się polepszyło to ja nie wiem ;/ Pierdołka czy przed farbowaniem ja mogę do rozczesywania używać odżywek czy lepiej przed farbowaniem nie?Chodzi mi o te ułatwiające rozczesywanie np z GrissKura:) czy może nie powinno się używać , żeby były jeszcze tłustsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
czes Dziewczyny:) mam nadzieje ze milo minal Wam weekend, dla mnie niedziela byla bardzo udana: silownia, sauna basen- cudo, mam zakwasy w rekach- niegdy nie cwiczylam na rece bo sie balam ze bede wygladac jak miesniak jakis, macie jakies fajne cwiczonka zeby wyszczuplic ramiona? bo ja na te swoje spasle lapy patzrec nie moge;/ wczoraj zjadlam dosc malo wiec sie ciesze:) dzis tez nie mam zamiaru tknac zadnych swinstw: slodycze i chipsy glownie mam na mysli:) aaa i Szczesliwych Walentynek:) Doris ubierz jakas czape i bedzie dobrze- nie bedzie widac Twoich tlustych wloskow: ja moge wlosow 10 dni nie myc i nie mam tlustych- szok co, takie juz mam wlosy, ze myje raz w tygodniu gora 2 razy:) buzzziaki: ciekawe co dzis bede robic w te walentynki:) jakie macie plany? ja mam do wyboru kolacja w chinskiej restauracji - chcialabym zeby ta chinszczyzna mi keidysw zbrzydla;/ lub kino:) nie wiem co wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorris zostaw te włosy w spokoju ;) nic z nimi nie rób, nic nie nakładaj idz do fryzjera z takimi jakie masz ;) Nie kombinuj ;P Ojej t o biedny en Twój pisurek :( wiem co to znaczy bo mam dwa i zaswyczaj jak jednemu cos jest to zza chwile drugi ma to samo hihih Nataliag dziękujemy i nawzajem ;) Mój facet chyba nie przywiązuje zbytniej wagi do walentynek takze chyba nic nie będe robic heh :( ale jakbym miała wybierac to chyba bym wolała kino hihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jak narazie zyje, nawet dobrze, tylko niestety wrocila szkola, klasa maturalna i sie wszyscy rzucili, ale jak tylko znajde czas to wpadne tu do Was jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :*. Ja nie odezwałam się od rana b jak tylko wstałam to zrobiłam szybkie ogarnięcie i pojechałam do Łodzi. Nabiegałam się i tak dalej. Siostra była u lekarza, przy okazji obchód ciekawych sklepów na manu i odwiedziłam jeszcze mojego chłopaka w pracy :), niespodziankę miał chyba jak z filmu :D. Wchodzę z moja mało siostrzenicą do pomieszczenia gdzie pracuje mój mężczyzna, jest to restauracja i pytam sie czy juz jest, kolega jeden mi mówi ze za jakieś 20 minut będzie no to a ja do Siostrzenicy... "zobacz myszko tu pracuje twój tata" :D. A wszyscy takie wielkie oczy :D. Teraz pewnie gadają że ma juz córkę i nie pochwalił się wcale :P:P:P. Śmiać mi się chce. Co do jedzenia to nie będę wam pisać gdzie dzis jadłam i co bo było to po pierwsze mega tuczące, po drugie mega niezdrowe a po trzecie tylko takie świnie robią tak jak ja że się odchudzają a tyle jedzą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdeczki gdzie jesteście???? ja jestem po wielkiej sesji ćwiczeniowej i powiem wam, ze ledwo co mam siłę to pisać. Od jutra zaczynam jeść jak wróbelek, prawie, ze nic i już. Muszę się jakoś zmusić i koniec. Co tam u was dziewczynki?? Ja uciekam spać :). Do juterka :*:*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej co to ma być???? Zostałam tu sama czy cos??? Uciekam do pracy jak wrócę to macie mi się tu zameldować bo jak nie to wpiernicz :D:D:D. Dziś od rana tylko kawa z mlekiem 0.5 do tego słodzik, w pracy zjem malutka co by do końca tygodnia na dobre pozbyć sie zbędnego kilograma albo dwóch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam dzisiaj okres, wiec przytylam dobre 3 kg jak zawsze.. Teraz uciekam do szkoly ;p moze wieczorem sie odezwe, ale jutro kartkowka z biologi, wiec musze ogarnac dzisiaj 150 stron podrecznika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska96
ja zmieniłam styl żywienia w czerwcu 2010, żadna dieta, tylko regularne, niewielkie posiłki i dziś jest 8 kg mniej. Powoli to szło, ale warto było:) przez pierwszy miesiąc nie ubyło nawet grama, ale za to teraz cały czas spada. Chcę utrzymac wagę, dlatego może się do Was przyłączę? mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słońca!!!!! ;);* Sandruska nie zostałas tutaj sama, no co Ty nie ma nawettakie jopcji, ja nadal trwam przy swojej diecie ;) Co prawda wczoraj na obiad zjadłam duzo kalori bo miałam pierogi z truskawkami mmmmmmmmmm...... Niebo w buzi hiiihhihih ;P Chodź szczerze Wam powiem ze najchętniej rzuciała bym tą diete w cholere ;PPPP I Zjadła czekolade mmmmmmm... No ale cóż.... jak mus to mus ;P Wczoraj byłam na zakupach i powiem wam ze mi sie udały, trzeba było zrobic cos dla poprawy humoru... ;) Co do Walentynek to był wieczór w domu z szampanem i swiecami ;P Ale mój luby tak mnie załatwił tym szampanem ze zasnełam na kanapie w 2 minuty hehehe no i takie cudowne były walentynki ;) Dorris Ty dzisiaj do fryzjera zmierzasz nie? :D Ciekawe jak wyjdzie i czy będziesz zadoowolona hihihih ;P MisssDancer to będziemy trzymac kciuki za tą biologie ;) Buziaki ;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalska----- Zapraszamy do nas im więcej tym lepiej ;););) A Dorrris ja tez dzisiaj farbuje i prostuje włoski bo juz sie nie moge powstrzymac hiih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska96
Pierdołka, ja jak miałam ochotę na słodkie to jadłam 2 kostki gorzkiej czekolady :) nieźle zapycha. słodycze to też był mój ogrrrrrrrrrrrrromny problem! ale chyba dzięki tej gorzkiej czekoladzie jakoś poskromiłam apetyt na słodkości :) wczoraj nie powiem, troche pojadłam słodkiego, ale tak łyżeczkę, żeby poczuć smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym dzis kupiła gorzką czekolade to bym zjadła chyba całą kurcze ale mam jakis taki nieposkromiony apetyt, ale dam rade byle do oobiadu... I pracy tez mi sie nie chce siedziec jakis dziwny dzien w ogóle jest dzisiaj :( Ale damy rade, zeby zeszły tydzien nie poszedł na marne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n mnb
wy badzcie czesciej aktywne w sexie , a bedzie lepiej - dodam , ze po pozadnym sexie gdzie koieta jest aktywna wejdz na wagę gwarantuje 0.5 kg mniej niz przed sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n mnb
co oczywiscie nie znaczy , ze jak sie bedziesz kochać dziennie 4 razy to schudniesz 2 kg - by ktos tego tak nie odebrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska96
hehe, ja mam ferie, więc mam komfortowo :) ale już czuje lenia jaki mnie dopadł i boje sie na samą mysl o powrocie na uczelnie. Wolny czas wykorezystuję na długie spacery, a wczoraj juz nawet zrobilam sobie wycieczke rowerową :) taka piękna pogoda była, ze az miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska96
mam 22 lata i jestem z okolic Radomia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska96
juz wolałabym nie chudnąć:) bo mam 49 kg przy 160 com wzrostu. Ale chcę utrzymac te wage za wszelka cene. Dlugo nie moglam schudnac, tez stosowalam rozne diety, ale byly bezskuteczne:/ dopiero ta zmiana sposobu jedzenia pomogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wow ;) To masz racjeee ze juz dosyc ;);) Teraz musisz pracowac nad utrzymaniem wagi :) to tez nie łatwe zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska96
wiem, ale staram się bardzo, zeby sobie nie pozwalać. Bo najgorzej by było wrocic do starych nawyków. Ale będe twarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalska96
to super:) dobra, lece na zakupy, bo sie zasiedziałam przy tym koputerze:) do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) od dzisiaj przez miesiac chce schudnac do 56 kilo startuje z 63 . Szukam motywacji i wsprcia ktorego sama rowniez chetnie udziele. W koncu razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi milo:) boje sie ze bez wsprcia nie dam rady, a w domu go raczej nie dostane bo chlopak stwierdzil ze nie wytrzymam bo za bardzo lubie jesc hehe:P Tak wiec chce mu utrzec nosa i za miesiac osiagnac moja wymarzona wage:) nie stosuje zadnej konkretnej diety chce sie ograniczyc do maksymalnie 1000kcal no i oczywiscie cwiczenia i rowerek stacjonarny:) Dzisiaj sniadanie 1/3 szklanki jogobelli wafel ryzowy i oczywiscie gorzka kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×