Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za banał...

Czy mozna zakochac sie przez internet, telefon?

Polecane posty

Gość gość
chce zapomniec ale nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys podobal mi sie jeden facet.ale jak go poznalam to mi przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka78
Ale jak chcesz pokochać kogoś, z kim rozmawiasz tylko przez internet czy telefon? Co o nim tak naprawdę wiesz? To, że ładnie o sobie pisze, to nie znaczy, że w rzeczywistości tak jest. I to nie jest tak, że ja jestem mega sceptyczna do takich znajomości, bo sama mam konto na mydwoje i poznaję tam wielu mężczyzn. Ale i tak nie wyobrażam sobie, żeby zakochać się w kimś, z kim jeszcze się nie spotkałam. I nie chodzi też o to, że nie ufam takiemu facetowi, tylko po prostu dopiero podczas spotkania może tak naprawdę odczuć czy pojawia się chemia między Wami, czy faktycznie coś Was łączy itp. A co Ci z takiej „wirtualnej miłości”, to nie będzie miłość, ani nawet zauroczenie, raczej jakieś relacje koleżeńskie i tyle, moim zdaniem. Zakochać się można w kimś na przykład poznanym PRZEZ internet, ale nie W internecie, tak mi się przynajmniej wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się zakochać nawet w kablu do wtyczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos moze sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli znasz kogos slabo, ale poznalas w realnym swiecie i macie kontakt przez neta czy telefon to mysle, ze tak. Ale jesli nigdy kogos nie widzialas i komunikujesz sie poprzez portale to mysle, ze nie. Przynajmniej mi sie tak nie zdarzylo i nie zdarzy, bo nie potrafilabym tak. Jakies krtokie zauroczenie, zafascynowanie tak, ale zaraz przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×