Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaisexylaskabi

******** ZONA - WYMIANA FOTEK ZON ******

Polecane posty

Gość jaisexylaskabi

Atrakcyjna, sexowna, blondynka, dbajaca o swoj wyglad, czysta, higieniczna, w wieku 29lat pozna kobiete (przedzial wiekowy 25-45lat) do niezobowiazujaycyh spotkan w romantyczne, nastrojowe wieczory, przy lampce wina lub szampana, przy swiecach lub kominku w sexownej bieliznie, przepelnionych erotyzmem, namietnoscia, rozkosza, pelnych uniesien chwil.... Mam doswiadczenie z kobietami jak i w innych ukalach seksualnych i jestem otwarta na rozne propozycje... Nie musisz miec doswiadczenia jesli go nie masz wprwoadze Cie w ten swiat sexu. Wazne bys byla kobieta ktora dba o siebie nosi sexowna bielizne (mam na tym punkcie bzika, kreca mnie kobiety w sexownej bieliznie) i otwarta na propozycje. Bardzo lubie nosic sexowna bielizne jako ubior codzienny a wieczorem w szczegolnosci (sexy, przesiwtujace koszulki,haleczki, ponczoszki, szpilki, itp...) Jesli tak samo jak mnie kreca Cie takie laski jak ja to napisz;) W mailu zamiesc koniecznie swoje zdjecie,odpowiem w rewanzu swoim. Tak od razu zweryfikujemy czy pod wzgledem fizycznym sobie odpowiadamy,i nie bedziemy tracic czasu na spotkania poznawcze;) Kontakt: jaisexylaskabi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd_reporter
trzep trzep, to tylko 2 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×