Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość prawdę mówiąc nie
chce mi się nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bez panierki zrobię
zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balamanala
o ja pierdacze! to po co sie czepiasz czepiajacych?:-) Sama narzekasz,ze ktos sie czepia i robisz to samo:-) Gdybys miała honor i nie interesowało by cie co kto,komu,gdzie,nei pisałabys tak głupich komentarzy,bo normalnei w swiecie olałabys takie wypoweidzi i ignorowała je,ale ty musisz jak i co niektóre z nas pokrytykowac i poczepiac sie,bo bez tego zyc bycs nie mogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balamanala
o ja pierdacze!,SORRY,a nie sory ;-) piszesz tak jak Ewka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdacze!
nie zauwazylas, ze tamten post to by podszyw? czy wy jestescie jacys niegramotni? ta osoba, co zrobila podszyw, zrobila to tak nieudolnie, ze nawet nie postarala sie choc troche nasladowac moj styl i pisownie. a ty tego nie zauwazylas? dom waryjotow :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdacze!
"sorry" to sie pisze po angielsku. a po polsku, jak juz ktos musi uzywac tego slowa, to jest wlasnie "sory" :D powiedz sobie to slowo na glos i sie sama przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wigilię spędzam poza domem, więc nic nie robię potem - bigos, schab ze śliwką, zupa dyniowa, sałatka śledziowa, makowiec, ciasto czekoladowe, piernik i sakiewki z francuskiego z brzoskwiniami pieriecowka, kadarka 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi żal ryby i indyka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdacze!
i tak w ogole, to pisze tak jak mi się chce, wiec nic wam do tego. a jak się czepiam jak ktoś pisze to też nic wam do tego. kapisz? no to dobranoc wszystkim wariatkom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpylacz jedzie
hej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupnik, kotlet schabowy, ziewmniaki i buraczki na święta będą: barszcz z uszkami pierogi z kapustą i grzybami karp smażony dorsz babka , makowiec, sernik , bakalie, pomarańcze kompot z suszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodziło mi o Piątek w sensie Bożego Narodzenia, bo u mnie w domu był on zawsze przestrzegany jako ścisły post tak jak ten przed Wielkanocą - wyjaśniam żeby się zaraz nie posypały teksty różne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaż
Ewka na pewno karkowke. Ona piatkow nie obchodzi, ale do swiatecznego stolu pierwsza doope sadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka ach tak ewka
czyli tradycyjnie coś z stałego repertuaru ewy karkówka, pieczarkowa, pomidorowa, naleśniki wylosowaliśmy na święta PIECZARKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolażówa
to może zacznijmy obstawiać. ja stawiam na pieczarkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śledzik jutro
hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorecxki, ogóreczki,
cebuleczki na ostro siostra pyszne robi ziemniaki z piekarnika mmmmmmm........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybą jedzie
w dom całym prezenty kupione choinka ubrana tylko śniegu brakuje Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Wielki Piątek zawsze jadło się ziemniaki w mundurkach ze śledziem pod pierzynką (śmietana + cebula w piórka). Mazury. Tę tradycję przeniosłam do Łodzi i nikt się z tym nie spotkał, wszyscy robią wielkie oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvesavdfv
Ewa,33 udaje ,ze jej nie ma,nie pokazuje sie tutaj,ale na innych tematach ka widac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co udaję? atmosfera świąt na niektórych, jak widać, działa niekorzystnie... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ogromna wdziecznoscia :)
dziekujemy za ta nieslychanie cenna informacje. dobrze, ze ktos cale dnie spedza na kafeterii sledzac, gdzie to sie pokazuje, czy nie pokazuje ewa, bo przynjamniej my juz nie musimy i mozemy isc na spacer bez zalu, ze cos am z zycia ewy moze umknac. koniecznie sledz ja dalej i zdawaj nam tu relacje. podziwiamy rowniez twoje zdolnosci telepatyczne, ze wiesz, kiedy ewa udaje a kiedy nie. taki talent to naprawde zadkosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvesavdfv
z ogromna wdziecznoscia ależ ty nierozumna. Nie trzeba na kafeterii całych dni spedzac,wystraczy na google wejśc raz na dzien i to na 3 minuty i juz sie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvesavdfv
Ewa, 33 udajesz,bo jakos zawsze udzialałas sie tutaj,a nagle przez 3 dni tutaj niby nie zagladałas;-)dopiero teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale udaję że co? bo nie rozumiem mam obowiązek codziennie się tu meldować wg ciebie czy jak? weź sie zastanów nad sobą dziewucho 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvesavdfv
Ewa, 33,udajesz,ze nie klikasz na kafe ;-) Przegladnij swoje wypwiedzi na tym temacie,to zobaczysz,ze bywasz tutaj doslwonie codziennie,a ostanio 3 dni cie tutaj nie było,ale na innych tematach byłas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to ma do rzeczy? nie mam obowiązku tu być, więc może akurat przez ostatnie 3 dni nic tu nie pisałam no i co z tego? jeszcze raz mówię - żeby dotarło - ogarnij sie dziewucho i zajmij się czymś ważniejszym niż śledzenie mojej aktywności na poszczególnych kafeteryjnych tematach, bo zaczyna mi się robić ciebie żal 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×