Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość agnieszka z orzeszka
zastanow sie co ty gadasz, topik jest skierowany do ewy, zeby sobie tu pisala co zajada na obiady, i ona ma sobie wziac do serca to, ze ci sie jej jedzenie nie podoba i zrezygnowac z topiku? :o a sama moze zrezygnuj z czytania jak ci nudno? (powyzszy komentarz nie odnosi sie do jakosci obiadow ewy, tylko do braku logiki pani powyzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nędzna szczawiówka i resztki kurczka nie mam nastroju na gotowanie w ogóle na nic nie mam nastroju jutro może mi sie polepszy, urlop biorę i na dzialkę, może wysilek fizyczny mi pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tej szczawiówki nie zrobiłam, nie miałam na nic siłki juz mi trochę lepiej pieczona biała kiełbasa była i pieczone ziemniaki razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesilenie jesienne
?:P ja zawsze z przyjsciem listopada popadam w jakąś melanholie i nic mi sie nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesilenie to też, ale ten mój nastrój to z powodu odejścia szefuńcia najlepszego jakiego miałam i będę miała kiedykolwiek złoty człowiek ech.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na pocieszenie zrobilam sobie tiramisu wyszło zbyt rzadkie bo lujnęło mi się za dużo spirytusu chłodzi się w lodówce, ale juz niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmarł na szczęście odszedł na emeryturę ech.... :( jakis durnowaty film leci o ludziach jedzących ludzi, ni to wilkołaki, ni to kanibale poczytam i idę spać ech ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroty Sumińskiej "Zwierz w łóżku" kryminałów nie czytam, mam dość stresów w życiu dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc person
Bonda sobie włączcie dziewczyny:) na Jedynce leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szefuńcio zmarł
ja raczej malo mam powodów do stresu, więc mała dawka adrenaliny w takiej postaci, jak najbardziej wskazana! Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie gotuję wcześniej anonsowaną szczawiankę, dojrzałam do tej decyzji :) nie przekroiłam porcji rosołowej i kurczaczy szkielet zajął mi cały gar, ledwie włoszczyznę wepchnęłam... za pół godzinki wszystko powyciągam, wrzucę makaron ( :) ) i słoiczek szczawiu, za 10 minut śmietana i ew. doprawię teraz jeszcze jajka nastawię do niego i obiadek gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała weekendowa
ja mialam spokoj od gotowania przez 4 dni, bo mąż miał wenę i zrobił grillowane filety z kurczaka z ryżem i sałatką, a potem nagotował pycha bigosu;) a dzisiaj robię zupę dyniową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie miałaś ;) u mnie też leży jeszcze jedna dynia do wykorzystania, ale pewnie jeszcze trochę poleży idę jaja przykręcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bardzooo
Ewciu przy niedzieli była karkóweczka z cebulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj schaboszczaki zestekowane w sklepie, więc tylko przyprawić i usmażyć zastanawiam sie, czy jak obtoczę w amarantusie, to będzie dobre, czy spali sie podczas smażenia ... może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów tylko mięso i mięso
beznadziejne te "obiady" co do tych schabowych podasz? czy same będę? odpowiadając na pytanie czy się nie spalą, możliwe że tak, raczej krótkie smażenie wchodzi w grę, chyba ze wystarczy krótko, pod przykrywką, żeby doszły szybciej, na małym ogniu obsmażyć te kotlety przypalony amarantus jest bardziej gorzki niż przypalony sezam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów tylko mięso i mięso
na bogato :p smacznego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo Ewka, wypisujesz co
masz na obiad i zazwyczaj piszesz "schabowe", "udka z kurczaka" "karkówka"... no ale tak samo mięso jadacie bez dodatków? bez surówek, ziemniaków, ryżu, kaszy??? a może z chlebem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba już dodatki to kazdy może sobie sam dośpiewać, bo one maja drugorzędne znaczenie poza tym nie zawsze o godz. 8 rano wiem, czy zrobię sałatę czy rzodkiewkę czy ogórki albo czy ugotuję kaszę gryczaną czy makaron czy ryż, bo to bez znaczenia i nawet sie nad tym nie zastanawiam 5 minut dla mnie to oczywiste podaję główny składnik obiadu a co do mięsa... akurat ostatni obiad, czyli niedzielny - to była szczawianka, więc nie wiem, gdzie tu mieso widzisz z jajkiem i ryżem, żeby być drobiazgową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu piszesz, że mięso
jest najważniejszym składnikiem obiadu ważna jest całość posiłku, bo czy zjesz tego "schaboszczaka" z kromką chleba i korniszonem czy z frytkami i colesławem czy z kasza z warzywami to jest zasadnicza róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie i dla mojej rodziny - nie ma to najmniejszego znaczenia wszystkie dodatki stosuję zamiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze - trzymaj sie logiki, skoro piszesz o dodatkach do mięsa, to znaczy, że jest ono - mięso - składnikiem głównym bo dodatki są do czegos głównego to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie wnikam, cudze problemy psych. mnie mało interesują wracając do tematu - jutro - wyjątkowo na 1 dzień - pieczone udka i gotuję gulaszową na kolejne dwa dni czyli do... soboty a w niedzielę sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to se pojecie.
szczegolnie ciekawie jest wiedziec, ze niektorzy ciekaja po wszystkich topikach, wyszukuja informacje na temat tej czy innej osoby, potem skrzetnie to wszystko notuja w pamieci, a moze nawet w notatniku, kto z kim spi, kto sie rozwidl, kto ma kota, kto go nie ma, by raz po raz zablysnac jak pani powyzej. tak zbiera im sie po kilka dni, kilka tygodni, a potem sobie musza zluzowac zaplony. powiem tyle, ze choc sama nie jadam karkowki, to jedzenie karkowki nawet codzienne jest malym piwem w porownaniu do wstydu, na jaki naraza sie osoba piszaca tak gigantycznie pozbawione sensu i logiki teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa przeczysz sama sobie
w stopce niby nie karmisz troli -a cały czas z nimi się wykłucasz i dyskutujesz - oj bo stracę dla ciebie resztki szacunku,jak to zrobiło większość tu piszących:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa romana
szczawiowki z makaronem to jeszcze nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuj sie urażona, ale na szacunku obcych przypadkowych osób nie zależy mi nawet w najmniejszym stopniu a co do szczawiówki - to polecam koniec końców ryżu sypnęłam, wyszła b. dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×