Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość A ja pytam ponownie
następna, co gotuje wg dni tygodnia a nie wg tego, na co ma ochotę Czy twoi domownicy jedzą dwa dni pod rząd to co im ugotujesz bo maja na to ochotę czy musza bo nie chce ci się gotować?? I nie usuwaj postów jeśli nie są ci wygodne tylko odpowiedz bo zachowujesz się jak dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdeciok
nie macie czego czytac i komentowac, tylko sledzicie ta ewke i co ona je? nie szkoda wam czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z karkówką ta zupa
? czy z inną wieprzowiną znów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj naszło mnie na nalesniki, więc były z dżemem morelowym i z kiwi i limonki z Łowicza jeszcze trochę na jutro zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa,,33
Do popicia był kompot na golonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj akurat przypadkowo - ryba będzie jeszcze nie wiem, jak zrobiona może pieczona i pieczone ziemniaki w drugim naczyniu i brokuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
u mnie dzisiaj tez ryba, sea bass na grillu elektrycznym zgrillowany, do tego ziemniaki rowniez grillowane i zielona fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara7890
mla mi czemu od jakiegos czasu milczysz? Udzielaj sie wiecej bo lubie czytac Twoje wypowiedzi. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co czekac do "zaraz"? możesz padać już :) a chleb długo się robi... najpierw wymieszać i do rośnięcia 30 minut, potem zagnieść i do rośnięcia 40 minut i potem dopiero pieczenie, nei pamiętam, ile zajmę sobie piekarnik na tyle czasu, że chyba tą rybę w końcu usmaże, bo sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekałam na włoską kuchnie
:P i sie nie doczekałam i nie doczekam. No trudno, ja poki co miałam dobre chęci, ale też serwuje to co zwykle czyli sprawdzona kuchnia polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam weny... ale za to naszło mnie na chlebek i wyszedl superowy :) tyle, że to strasznie długo trwa nie mogę sobie pozwolić na branie urlopu po to, żeby chlebek upiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekałam .......
Tez kiedyś myślałam o upieczeniu chleba, ale szybko mi przeszło jak przeczytałam ze jakiś zakwas się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekałam .......
jezeli bedziesz miała chwile czasu to czy możesz mi napisać przepis na ten chleb, który Ty robilaś? może nie zawiera zakwasu:P(którego nie wiem jak zrobić):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawiera zakwasu, jest na drożdżach smaczny jak nie wiem, co, juz połowy nie ma ;) kupiłam na początek gotową mieszankę do pieczenia chleba razowego, przepis jest na opakowaniu (w dziale z mąkami zwykłymi), dodaje się drożdże (ja dałam w proszku) i ciepłą wodę jedna porcja to pół kilo tej mieszanki trzeba też mieć przygotowaną zwykła mąkę do zagniecenia wyrośniętego ciasta, myślę, że poszło mi ok. 1 szklanki no i blaszka, większa keksówka albo tortownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj gotuję pieczarkową na jutro i pojutrze pół gara, bo M. wyjechal i siedzę sama z mlodym do końca tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallamido
ja do pieczarkowej daje ziemniaki w kostke i troche makaronu, a jak ty ją robisz? moja teściowa dodaje kasze i powiem że była pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania :)
ja pieczarkową robię tylko z makaronem świderki :) Z ziemniakami mi coś nie pasuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybije wam
tysiaka :) 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle robię z ziemniakami, ale wczoraj nie chciało mi się kroić i wrzuciłam kluski jakies drobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co ukrywac
kluski czy makarony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kluski mogą być różne
lane kluski, śląskie itd i takie różnią się od makaronu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj mam zupe
pieczarkową z makaronem i udka z kurczaka pieczone z ziemniakami. A Wy jakie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGO SKASOWALIŚCIE MÓJ
post o tym, że Ewy33 propozycje sa nudne, bo wygląda jakby jadła samo mięso? coś w tym niewłaściwego było? mam nadzieję, że Ewa przeczyta sobie to i weźmie do serca, albo zrezygnuje z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×