Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutne lecz prawdziwe

Faceci zawsze wolą młodsze..

Polecane posty

Gość smutne lecz prawdziwe

Facet zawsze jest bardziej zainteresowany mlodsza kobietą. pytałam wielu meżczyzn, mowia że im mlodsza tym lepsza. najlepiej sporo mlodsza... nie wazne ile oni maja lat: 30, 40 czy50. nie twierdze oczywiscie ze jesli poznają rowiesniczke czy mlodsza rok czy dwa to nigdy sie z nia nie zwiaza. wiadomo ze to kwestia tej calej chemii dopasowania bla bla bla i wiek wtedy nie gra roli. ale generalnie ogladaja sie za sporo mlodszymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buygby
Niestety masz racje. Mam 26 lat i panowie w wieku 35-45 stanowia najliczniejsza grupe moich adoratorow. Problem polega na tym, ze nie mam zadnych "daddy issues", wiec ich zainteresowanie mnie wrecz obraza. Wspolczuje zonom takich panow (tak, tak, zonaci sa najbardziej zdeterminowani) i przyszlym partnerkom, bo to chyba nie za fajnie miec faceta, ktory ugania sie tylko za mlodymi laskami i zadnej nie przepusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
chociaż ja wolę młodsze,to wiem że młodzi faceci wolą starsze,że niby doświadzczone. nawet jest przysłowie staropolskie: Na starej piczy młody chooj sie ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
marcin - tez fakt. tacy 20paro letni faktycznie czesto maja romanse ze starszymi kobietami ale raczej dla kasy i seksu niz milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
a Ty ile masz lat że poruszasz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
20. ale to nie o mnie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
moze zle temat ujelam.. moze nie "zawsze" ale zazwyczaj... i tu nie chodzi wlasnie o roznice 2 czy 3ech lat. ale okolo 10, czasami nawet 20i wiecej. moj byly ma 30 lat i dla niego liczy sie teraz tylko zeby laska miala skonczone 16 lat :O 18latki w jego przpadku to normalka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsers
mam 28 i wole takie 18-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ichachaaa
zgadzam sie, faceci wola mlodsze najczesciej w granicach od 8 do 15 lat mlodsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż mój mąż jest
10 lat ode mnie młodszy, jesteśmy razem już dłużej, niż niektórzy z kafeterii żyją na świecie :-) Pewnie wyjątek potwierdza regułę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
ja mam juz prawie 27 i nie ukrywam że najbardziej lubię wiek 19-22 Jednak nie wykluczam tego że mogę zakochać się w takiej co ma 16 albo 33.Bo wiek nie ma znaczenia gdy w grę wchodzą uczucia.Tylko poniżej 15 lat idzie się siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
faceta. Inteligentny szuka podobnej sobie. Trudno poszukiwać takiej wśród 16-latek. Idiota myślący f.... na pewno się taką zainteresuje jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Marcin84w - raczej jak mniemam, nie interesują Cię zatem kobiety z górnej półki.. a raczej te z niskiej, skoro taki rozmach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
ale to jest kwestia - co za bzdura :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest ukuuurwa
i teraz nikt mi nie powie, ze zycie jest sprawiedliwe. zycie kobiet konczy sie po 30.. zaczyna po 18 i konczy po 30. potem to juz kazda małolata będzie "Ta lepsza" a facet? i w wieku 20, 30 i 40 znajdzie amatorke, choćby jego rówieśniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
no moze nie kazda :P ale znam faceta który swoją 25 letnia żone wlasnie z 18stka zdradzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
interesują mnie kobiety tylko z najwyższej półki.A Staszek ma rację,starsze kobiety to tylko o dzieciach myślą.Ja nie mam takiej potrzeby by zostać tatusiem,przynajmniej narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest ukuuurwa
staszek, ale potem taka mlodsza dorosnie, tez zechce slubu i poszuka sobie równolatka na meza, a nie starego pierdla. a ty bedziesz po 40 i z reka w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
smutne lecz prawdziwe - argumenty? Na raz to może i być młoda, ale na więcej żaden 30-latek nie skupi się na 20-latce. To już inne światy. Ona na początku praktycznie studiów, on już dawno po z własną firmą, pasjami intelektualnymi itd. Te światy trudno połączyć. Wiem, po znajomych ... mój były stwierdził, że taka siksa w życiu nie mogłaby zająć poważnego miejsca w jego życiu. O czym mieliby ze sobą rozmawiać? O imprezach studenckich? :O Idiota myślący f .... to i imprezy są jego żywiołem, ale poważny facet 30=letni to już inny typ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prątekGruźlicy
przesadzacie oni wolą nie tyle młodsze co nowsze inne takie jakiej nie mieli jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
ciekawy masz obraz 20latek :O nie kazda mysli tylko o imprezach. w takim razie ty podaj konkretny argument: co można robic z 30latka a nie mozna z 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie interesują związki, wolę być sam. A po drugie nie wrzucajmy wszystkich facetów do jednego worka. ja jeśli miałbym zainteresować się dziewczyną/kobietą na poważny związek te raczej szukałbym niewiele młodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Dlatego mówię o facecie przez duże F, a nie o faceciku playboiku.. takim głupiutkim chłopczyku. Do zdrady to młoda się nada.. a pewnie .. kwestia właśnie do czego.. Co do dziecka, to akurat u mnie to każdy facet nalegał na dziecko.. To ja jeszcze nie dorosłam. I jeszcze karierę buduję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
ciekawy masz obraz 20latek nie kazda mysli tylko o imprezach. w takim razie ty podaj konkretny argument: co można robic z 30latka a nie mozna z 20?" Zgadzam się, że nie każda, ale facet na poziomie, z karierą i brakiem czasu na szukanie, z pewnością nie będzie testował tysiąca 20-latek, aby wydobyć z tego tłumu jedną, która spełnia jego kryteria. Nieprawdą jest, że takie młode studentki tylko o zaciążaniu myślą. Wręcz przeciwnie, nie chcą.. a facet z karierą i domem, chce stabilizacji... (ci których ja znam) A dziadziach-piernikach, czy wiecznych studentach, nie ma sensu rozmawiać, bo taki to i tak do niczego się nie nadaje... tylko do seksu... więc to żadne "wolenie różnicy nie czyni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to jest kwestia..
Mój facet, jak mnie poznał stwierdził, że wolałby starszą. A jestem tylko 3 lata młodsza. Już dzisiaj nie jesteśmy razem, bo on chciał od razu dziecko, a ja jeszcze nie czułam się gotowa. Bo moja kariera tak szybko się nie rozwijała jak jego. On już ma wszystko karierę niesamowitą i wykończony dom. Teraz mają tam biegać maleńkie stópki.. ma w tym domu czekać na niego kochająca rodzina, bo tylko tego mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne lecz prawdziwe
hmm wiec nie do konca ciebie rozumiem.. co za roznicy kobieta taka jak ty (dojrzala ktora nie chce dzieci, stabilizacji) a 20latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×