Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Gość lalalllaa
p.s ja byłam w Turcji ale nie romansowałam z miejscowymi ale od moich znajomych nasłuchałam się ciekawych historii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie musze sie wybrac do Turcji lub Grecji:D moze tam ktoregos zaczepie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy oo tam to bez problemu byś kogoś znalazła :P tylko wydaje mi się że oni szuukają przelotnych znajomości - wiadomo o co chooo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem Metis:P Ja juz nie wiem gdzie szukac tego porządnego faceta?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalllaaa no wlasnie drugiej części ksiązki o zołzach nie ma w necie ... chociaż moze juz gdzies jest, ale dlugo nie było...trzeba by poszukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja podobnie.. ale jak byś się przypadkiem dowiedziała to daj mi znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... gdy ja mialam (chwilowo) włosy blond to na dominikanie tez mnie chcieli zjeść. Nie mogłam sie czasem uwolnic, jak mnie jeden przykąłdowo na przejażdżke motorówką chcial z plazy porwac ;) masakra! a chłopak z Chile namawiał na sesje zdjęciową i pytając czym sie zajmuje w polsce walnał, ze pewnie jestem modelką ha ha ha ha ha ja modelką ulalalla...jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka gdyby nie moje chłopy to bym z Toba do tej turcji sie wybrała :D serialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja raz chciałam coś kupić chyba jakieś owoce i mowie że "chce te winogrona.. a gostek do mnie a ja chce Ciebie;) " no ale przynajmniej śmiesznie było a co tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym sobie do Turcji pojechała.. ale jest szansa że do Grecji znowu zawitam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
irrenka----> a powiedz, warto tą 2 część przeczytać? O czym tam biega?;) Tak, tak niebieskookie blondynki są w cenie;) ale jakoś przelotnie się je traktuje na wakacjach:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Wiecie co? Tam mężczyzni są inni, tacy otwarci, szarmanccy, uwodzący, komplementujący....czemu W polsce tak nie jest? Będąc gdzieś na wakacjach można się dowartościować...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
* w Polsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalllaaaa bo to południowcy - inny temperament ;) :P a druga cześc jest o tym samym co pierwsza w sumie :) tylko troche inaczej napisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety naszym brakuje tego temperamentu ;p mi się marzy Hiszpania i Hiszpanie mm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis Ty sama jesteś jak hiszpanka :P a w Grecji jacy są ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Nie byłam jeszcze w Hiszpanii a bardzo bym chciała...:O Może kiedyś:) Ja mam problem z Południowcami_ich temperament mi odpowiada tylko...nie wygląd. Od zawsze wolałam blondynów z niebieskimi oczami, takie zboczenie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecy też fajnii.. fajne ciałka mają ;) no i ciemna karnacja ogólnie dobrze zbudowani ;D ale dużo ma charakterystyczne " greckie nosy" :D ale to im dodaje uroku heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za tekst.. 'faceci to same problemy, a z problemem najlepiej się przespać...' oczywiście od kogo go usłyszałam.. od Faceta no taaaak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to ja teraz wlosy mam brązowe i bez widokow na zmiane :P więc bd miała spokój :D A jadę od 2- 12.06 mmmm Po drodze Bułgaria,zwiedzanie i jedna noc tamże później Turcja i np. Troja, Bergama, Akropol, Milet , Priene, swiątynia Apolla, plażowanie albo rejs statkiem, Efez, kąpiel w basenie kleopatry, później Konya, Kapadocja i Ankara , Istambuł . W drodze powrotnej przystanki w Rumunii i na Węgrzech :D I to nie wszystkie atrakcje łaaa dobrze że karte pamięci 8 GB kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle,aby w tym roku wybrac sie na wakacje do Grecji lub Hiszpanii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
fakt, faceci to problem ....czasem mam wrażenie, że wszyscy są jednakowi po wnikliwszej obserwacji i różnią się tylko malymi szczegółami typu długość penisa, kolor oczu, grubośc portfela, stan owłosienia..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka no to wakacje Ci się szykują że hohooo ;D bardzo dobrze trzeba korzystać jak jest okazja :D i brać z tego tyle ile się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalalallla cześć 🖐️ Co do południowców, hmm...ja lubię taki typ urody, a Hiszpania? mam zaproszenie do Barcelony i mam zamiar z niego skorzystac :D ale ofkors zaproszenie od dziewczyny a nie od jakiegos boskiego Julio czy Enriqua :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
czwórka z napędem---> wow, Kapadocja niezapomniana...Troja to rozczarowanie, baseny fajne:) Wow, to masz objazdówkę, a kiedy się polenisz nad morzem? Ja jestem już chyba za stara na tyle godzin w autokarze..:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalllaa weź się zaczernij dziewczyno, bo mądrze piszesz to tu zostań :P Ale te obserwacje...no hm...powiem Wam ze ok, widziałam(tylko widziałam! żebyście sobie coś nie pomyślały :P ) kiedyś włoskiego penisa i byłam zawiedziona. Nie wiem skąd się wziął ten mit o cudownych kochankach :P A kiedys na fb zaczepił mnie jeden włoch, Nicola , 44 lata, zona dwoje dzieci i po krotkiej konwersacji ucieszył się, że nie jestem mężatką i zaproponował datę, kiedy mógłby przyjechać DO MNIE! do Polski :D słabo mi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety w Hiszpani nie mam nikogo bliskiego :( ale mam we Włoszech.. a tam też fajne ciacha :] jeju się rozmarzyłam i to nie chodzi o facetów akurat :P tylko o sam fakt zwiedzania pięknych miejsc których tak wiele na tym świecie a ja pewnie tak niewiele ich widziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis ale tekscior ha ha ha ha ha ha sexy to może z Czwórka jedx :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllaa
Niezapomniany tekst faceta....: Ja mu mówię, że jestem rozczarowana, że nie chce jechac ze mną w tym roku na wakacje, bo na to liczyłam i mało jeszcze w życiu zwiedziłam. A on: A kto ci bronił, trzeba było zwiedzać... Ręce opadają od takie empatycznych tekstów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×