Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Cześć zgrajo!!:) Dla mnie właśnie się kończy.. Jeszcze tylko trochę ogarnąć dom i siebie;) A Wam jak minął dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teoretycznie zaczyna"... Znaczy się, że do pracy wstałeś dopiero??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz:) Ja jeszcze ze trzy miesiące muszę się "pomęczyć". Ale za to później odbiję sobie wszystko!!;) Będzie się działo!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czwóreczko:) Za miesiąc Planica...;) Ale to tylko kilka dni... A za ok. 90 dni... Jeszcze nie wiem do końca. Może Turcja, może Bułgaria a może Cypr... Okaże się. W każdym razie gdzieś, gdzie ciepło!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri... fryzurka jakby widziana już gdzieś... Rihanna jakby:P Ale fajna. I lakier też niezły..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Michasiu, ale plany! ja do Turcji za 3 mies. tez licze na sloneczko mmm Helcia fajne te włoski, moje juz takie niesforne są :( ale jakbym poszla do fryzjera to na pewno obciąłby mi je o kilka cm ;) więc odwiedze go w maju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... no wiesz... w końcu na stare lata trzeba pokorzystać troszkę z życia;) Ileż można tyrać tylko??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahaha... 30 zawrócił Ci w głowie tymi fotami wczorajszymi i już nie wiesz co piszesz!!:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uwielbiam fryzy rihanny ma najlepsze dla mojej urody:P tyle ze ta na zdjeciu ma czarne wlosy a ja jestem blondynka platynowa:P nie cierpie solarium ale uzywam musu samoopalajacego chce zmienic troche image w niewinnego kociaka;p hihihi cos podobnego do tej:P czuje sie dojrzałą kobitką;) http://dodajfotke.pl/images/4ahd9rop.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... I to jest zdjęcie niewinnego kociaka, tak??;) Interesujące spostrzeżenie.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ajjj 30... jesteśmy ziomalami :D dobrze mieć wtyki wszędzie, w razie czego ;) A co do fryzurek,,,mm jak ja marzę, aby jakis fryzjer włożył mi ręce we włosy i zrobił masaż głowy a potem włoski wypieścił odżywkami, wysuszył, ułożył... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czwórka niz sie nie stało:P Helcia ci wybaczy;) ja tez:* ja mam fryzjerke co mi masaz głowy robi,masakra raz doniej poszlam glowa mnie bolala tego dnia i masazyk pomogł:P bo kobiece raczki sa delikatne:P meskie to chyba bym zwariowala w fotelu:D jacjeden mi ukladal fryzurke ale faceci sa pomysłowi, napewno gdyby zajmowali sie fryzjerstwem to napewno mieliby co zarabiac;) bo uwazam ze facet ma najlepsze pomysly;) michas tak niewinna kocica;) bardzo dobre skojarzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha michaś, ale 4 spodobało się dwóch moich kolegów a nie ja. w sumie nie mam jej za złe. ona wie dlaczego. ;) ale powiem Ci, że 4 jest :) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tutaj wkręcasz 30.... ja po prostu szukałam...i i tak okazało się, że źle trafiłam :P Ale wiedziałeś, na jakiej podstawie będę chciała znaleźć głównego rozgrywającego ;) Zresztą...jesteś stracony :classic_cool: hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×