Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Tomasz Tomaszowski Paweł pawłowski adam adamiak jakub jakubek marek marecki piotr piotrowski :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha ha czworka widze, ze na ten sam temat wskoczyłysmy w swoich postach ostatnich buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... Tylko nie Hubert!! Proszę Cię!! Znam trzech... Nie ma bardziej leniwych od nich ludzi!! Jak mówisz?? Wagina Papina??;):P Nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P hehe Iriiiii A co do Gustawa Mój dziadek miał na imię Augustyn, no ale mowiłam do niego dziadek Gustek ;) a babcia Aniela, w sumie nie takie prehistoryczne te imiona ;) Michaś...to daj sobie trochę czasu i ruszaj do akcji! :) Każdy mężczyzna chyba chciałby syna, dziedzica, któremu mógłby pokazywać świat, rozkręcać zabawki, zaglądać pod maskę samochodu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha nieźle dziewczyny a może: Dąb Dębowski? ;) Wit Witkowski? chillout. jak minął dzień? wiem, że jedna Pani sie alkoholizuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka nie zależy mi bardzo na płci. najważniejsze żeby było zdrowe!!! syn jak najbardziej. dwóch żmii w domu bym nie zniósł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wagina Pipina vel.Pipa Hubert nie? no właśnie, jeśli imiona się źle kojarza to juz tak swojemu dziecku nie damy na imię ;) Ale wiesz, jesli będe miala kiedys syna, to co do imienia piłka jest nadal w grze ;) Jeśli chodzi o córkę to już zdecydowałam i tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... myślisz, że z dziewczynkami jest inaczej?? Im też rozkręca się zabawki, naprawia rolki, ustawia komputer, skręca meble itd... Ale trzeba zwracać uwagę, żeby one pod maski samochodów nie zaglądały....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam mase typów dla chłopca, ale dla dziewczynki zadnego :o dla chłopca był Antoś, Gustaw, Oskar, a dalsza kolejnośc to Feliks, Gerard, Tomasz (jakos zawsze mi sie Tomek podobało), Mikołaj, a maz jeszcze miał Bruno...ale mi sie nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... piłka nadal w grze?? Coś widzę ciągnie Cię do tego Ronaldo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30- wiadomo, że najważniejsze aby dziecko było całe i zdrowe A co do tych żmij to nie skomentuję, bo Ty to pewnie jesteś słodziutkim króliczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzień minął pracowicie, bo nadal wszystko na mojej głowie, kolega (głównodowodzący) poleciał do anglii na pare dni i wraca dopiero jutro... a potem miałam miła wizyte przyjaciółki stomatolozki, która mi troche poopowiadała historii z gabinetu/... bleee ;) aaa jeszcze miałam typ Tymoteusz, ale zbyt długie do nazwiska było, bo niby przy długim nazwisku powinno byc krótkie imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chcialam napisac, do impri Impri kochanie na pewno znajdziesz jakąs nowa pracę, bo jesteś fajna i zdolna dziewczyna!!!! trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Rubin- imię męskie ;) Co do imion - typów Iri, mnie żadne Edward, Gerard, Edgar się nie podobają O, jeszcze kiedyś myślałam o Arturze A kiedyś czytałam artykuł i tam pisała polka..ale może mieszkała za granicą i miała dwoje dzieci Le'ę (Lea) i Liam'a. To ja już zaszaleję... moja propozycja to Sofia, Daria, Bianca, Guido i Fabrizio,:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.. no toś zaszalała... Ale jak bedzie trzeba zarejestrować dzieciaczka, to poślij do urzędu szczęsliwego tatusia... Tylko, żeby nie był zbyt "szczęśliwy" po narodzinach...:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łołoło....:D:D:D:D:D:D:D:D:D 4... znów się prawie udławiłem przez Ciebie!!:D:D:D:D Chcesz mnie uśmiercić, zamachowcu jeden??!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka nie posyłaj szczesliwego tatusia do urzędu... mój małż zapomniał nadac drugiego imienia.. grrr miał być Antoś z drugiego...a tak nie ma :( ale ostrzegłam go, zeby mi nie zrobił psikusa i nie dał innego imienia niz jest ustalone i całe szczeście nie namotał...chociaz jak wrócił to udawał, ze dał mu Karlos :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no mam nadzieję, ze stanąłby na wysokości zadania i dał rade prosto dojść do urzędu heh Mężczyźni to mają dobrze, przy poczęciu dziecka same przyjemności, później to kobieta ma mdłości, puchnie, tyje, w końcu rodzi dziecko.... A tatus z kolegami oblewa szczęśliwe rozwiązanie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irri... tak to bywa po pępkowym..;) Karlos!! Dacie mi zjeść kolację spokojnie?? Jeszcze jedna podstępna, cicha zabójczyni...:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4... Co zrobić?? Życie takie... Ja nie zapomnę jak oblewałem narodziny swoich dzieci do końca życia..;) A co do przyjemności przy poczęciu... To chyba nie tylko tata ma tą przyjemność, ha??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×