Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Ha!! Nie mogę oceniać, bo nie widziałem żadnego z Was... Ale wnioskując po rozmowie oceny macie u mnie jak najbardziej pozytywne;) A co do fryzjera... To o płeć mi chodziło, nie o umiejętności...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz sie widzieliscie:P czwórka ładna jest nie co chlopaki?:D mm masazyk..ah szkoda ze tej nocy moge pomarzyc...dobranoc dziubki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha stracony nie jestem. mam dystans. zobaczymy jak to się potoczy. dziś jest fajnie, jutro może być mniej fajnie, albo całkiem nie fajnie. que sera, sera :) ale wiesz... to skala ocen komunistyczna. z najwyższą oceną 5, a nie 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmm.... Impri, tylko ja i 30 znamy swój sekret ;) Michaś...no obojętne kto, ważne żeby zrobił dobrze :P 30- ja bd 3mać kciuki, jedni muszą być szczęśliwi, żeby reszta się wkurzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, może Tobie jest obojętne... mnie nie:P No to widzę się romansik zaczyna na kafe następny;) Powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zdarzyło się tu romansów już kilka.... I zawsze zaczynały się tak samo;):P Możecie pogadać, do starego wyjadacza....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dobra. Pora już na mnie.. Spokojnej nocy, zgrajo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam CI doradzac w wyborze fryzury? :D może, ale to nie dziś. dziś też już pora dla mnie. jak coś znajdziesz to wrzuć do tematu linka, a ja Ci powiem czy ok czy nie. ;) spokojnej. strzała Michael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od witruala jest tylko jeden malutki krok do reala... Tak samo jak od miłości do nienawiści...;) I tym filozoficznym spostrzeżeniem kończę mój poniedziałek. Aby jutro było lepiej!!:D PA!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty tak spokojnie wczoraj było? :P Bynajmniej nie musze tyle nadrabiać :P No dziewczynki wstawiłam Foty na fb , teraz czwórka możesz zobaczyć i podziwiać i założę się, że już Ci się odechce mieć moją figurę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Helcia:) Ale cisza!! Czyżby topic miał zejść śmiercią naturalną?? 4 i 30... wracać mi tu natychmiast z tych maili prywatnych!!:P:P:P Pewnie i tak nie wrócą...:( Ja wiem co jest na rzeczy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 i 30 dobrali sie jak cyferki to jakies przeznaczenie;) a niech gruchaja sobie gołąbeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no w sumie tak...niech sobie gruchają, gołąbeczki:) A co u Ciebie?? Kiedy ta fryzurka nowa powstanie, kocico grzeczna;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej za miesiac zafunduje taka fryzurke;) teraz malo czasu mam dla siebie bywam w pracy po 12 godzin ot takie głupie zycie...nie wiem jak z tym skonczyc, jest taka pogon za pieniedzmi, koncze szkole w maju bede magister bezrobotna;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a po co bezrobotna?? jak bywasz w pracy po 12h, to masz już jakieś doświadczenie. a takich szukają;) Trzeba się tylko dobrze wkręcić...:) A co to za mgr będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizneswoman;) mgr zarzadzania:D obecnie w cyfra + jako sprzedawca pracuje:) ale mam zlecenie pomalu szukam etatu bo z zlecenia nic nie mam. uciekam do domu juz:) dobranoc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... ostatnio sami zarządzający, logistycy i administratorzy...;) Ale wszystko przed Tobą. Zawsze masz już jakieś doświadczenie w pracy. Postaraj się o pracę w cyfrowym TVN... Lepsze perspektywy. Cyfra to przeżytek. Za słabe mają oferty;) Powodzenia i spokojnego odpoczynku..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój były cały czas truł że na logistykę miałam pójść a nie że na Rachunkowość poszłam i po tym nic nie będę miała i jak to impri powiedziała magister bezrobotna :D a gdzie Irenka tak w ogóle? 4 nie wiem czy Ty masz mnie, ale ja CHYBA Ciebie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×