Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

A wiecie dlaczego z mężczyzną nie można utrzymać kontaktu wzrokowego dłużej niż 10 sekund??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie michaś i 30 ja was doskonale rozumiem..wlasnie wiec jesli powiem ktoremus z was ,,kupisz mi te kolczyki?'' to pomyslisz o mnie źle?wiec uwazacie ze powinnismy walic z mostu??:D wynies smieci, zrob minetke:D zrób jajecznice z bekonem:) haha nie nie w seksie zwykle sie wymaga ale to fajnie i przyjemnie jest a w zyciu? panowie wiecie co zaczyna mi sie wasz wykład podobac:) mozejednak otworzcie sie tutaj jak powinnismy dokłądnie sie zachowywac by was zrozumiec, podawajcie przyklady:):) pomozemy i wam:) pytania jakies??:) mozecie o wszytskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri, jak powiesz, "Kup mi te kolczyki" to uzna, że ona to materialistka jest tylko z nim dla kasy :P A jak zareagowalibyście, gdyby kobieta powiedziała Wam...już tak na początku gry wstępnej... "Kochanie, chcę żebyś mnie dzisiaj zerżnął" :D czy to odpycha czy jakoś tak motywuje i podkręca? Zawsze chciałam o to zapytać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,kupisz mi te kolczyki?'' a Ty kochanie kupisz mi ten zegarek? o i ten telefon. ma najnowszego GPSa, żebym mógł Cię łatwo odnaleźć, serduszko. ;) miło by było, gdybyś do każdego pytania dokładała "kochanie" kochanie zrobisz jajecznicę z bekonem? kochanie zrobisz minetkę? od razu lepiej, nie uważasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zareagowalibyście, gdyby kobieta powiedziała Wam...już tak na początku gry wstępnej... "Kochanie, chcę żebyś mnie dzisiaj zerżnął" zareagowałbym... ostrym zerżnięciem "kochania" ;) w związku trzeba sobie mówić takie rzeczy. bo później powstaja na kafeterii tematy: "kocham go, ale on nie może mnie przerżnąć. szukam ostrego kochanka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zapyta "kuipisz mi te kolczyki" to bedzie to oznaczało, że jej się podobają, co nie oznacza, że ma je dostać NOW!!;) Jeśli bedzie chciała jajecznicę z bekonem, to jej usmażę...;) A co do minetki... O to nie musi prosić!!:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 heheh tez ci sie kuchnia spodobala:>:) ja bym od gory z jechala w dol:D i hop sa sa i przewrocilibysmy sie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauwazyłem drugiej części pytania. odpowiem za siebie: motywuje i podkręca. ale mnie nie trzeba o to prosić czy pytać. ;) do mnie to pytanie: "czy moglibyśmy dziś tak normalnie, powoli, romantycznie?" bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli usłyszałbym pytanie o zerżnięcie.. Musiałaby od razu założyć buty do biegania... Bo prędzej czy później musiałaby uciekać!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri... nie zgdałaś.. nie da się utrzymać kontaktu wzrokowego, bo tzytzki nie mają oczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas :D no ale jak domyslisz sie ze mam na to 0chote:) moze jakbym powiedziala ,,a moze miziu miziu'';) 4 facetom chyba odpowiada cos takiego, wychodze z prysznica ,, zerznij albo wynos sie z łózka'':D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri... ochotę na igraszki można samemu stworzyć...;):P nawet, jeśli kobieta o tym nie mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furki sa zajebiste ale te photoshopowe tyłeczki:P ja mam taka i mam wrazenie ze to dar, gdybym oddala tylko jedno cellulitis:D na szczęście dbam o niego , tylko stringów nie moge nosic:( ah intymny problem:D:D nie no moze przesadziłam z tym wynos sie wystarczy chyba moj posag nad facetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Cześć. :) CzytamWas od jakiegoś czasu i dręczy mnie pytanie. Jesteście młodzi, otwarci, chętni a jednak samotni. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, albo Ty mnie dzisiaj zerżniesz a ja będę Ci świntuszyć do ucha albo ja Ciebie zgwałcę :D Ciekawe jak zapatrujecie się na problem zgwałcenia przez kobietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zza zakrętu.... hm..niektórzy może nazbyt wybredni inni nie mają szczęścia aby spotkać kogoś wyjątkowego Sama nie wiem Chociaż można się tutaj wygadać i z przyjemnością zaglądnąć i popisać codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza zakrętu
Czasem gwałcę na życzenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam się za nazbyt wybrednego, ale chyba zaczynam rozumiec na czym polega mój problem. i to dzięki Wam zaczynam rozumieć. nie uważam sie za wybrednego, ale też nie łapię każdej okazji. ja mam dwa podstawowe kryteria, których nie zmienię, nie obejdę i nie przeskoczę. sam skazuję sie na ograniczenie liczby kandydatek i to o duzy procent. a później jeszcze wychodzi różnica charakterów zbyt duża, inne oczekiwania wobec siebie i życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×