Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

jestem :D ja po pedagogice, ale żegnając się z pracą na stanowisku sekretarki wskoczyłam do sprzedazy internetowej ha ha ha a nie było mnie troche, bo wczoraj mąz miał urodziny ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej glupolki....30 nie ma, schował sie przede mną :D Helcia co do Fb to ja patrzylam i Cie nie mam, chyba ze przeoczyłam A co do pracy to nawet mi nie mowcie...mam opcję, albo pracowac w PL za marne grosze albo wyjechac do UK i zapieprzac za lepsze pieniądze..nie wiem nie wiem , nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie, bo mnie plecy coś nawalają... ;) Czwórka buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nie ma w co zainwestowac :P ale wiem o co Ci chodzi :D franco jedna! Ale to bylby biznes na kilka lat...material sie starzeje :P ja tez ide lulać :) buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka ja nie sprawdzałam więc nie wiem czy Cie mam czy nie mam :P Iri to najlepszego dla męża :D Ja mam nadzieje, że w końcu zacznę prace i to w swoim kierunku. Byłam wczoraj w Urzędzie no i tylu ludzi to nawet w Rzymie u papieża nie było :P No i na staż jest o 3/4 mniej środków i teraz staże dostana tylko te osoby którym pracodawca później zapewni prace na stałe o i takie buty właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ale mi sie nic nie chce:P ten mróz juz wykancza...na razie pije kawe i probouje się wziąć do pracy:P Co do pracy to ja probuje sie przenies do innego dzialu,ale na razie lipa bo nie ma wolnego wakatu,a tutaj z tymi babami juz nerwicy dostaje:-o takie małpy i chamskie,że szok..... Pamiętacie,że mieszkam w Poz?Ehhhh jakos dziwnie mi tu...jednak mieszkanie osoby pracującej ze studentami nie jest dobre:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć łobuzy... ja już od dzisiaj mam weekend :D jupiiii Nie wiem czy do Krk nie pojadę w piątek śnieg pada, zimno, szlag mnie trafia..i tyle :) buziaczki, gdzie wszyscy jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A gdzieś Ty się podziewała 4-eczko wczoraj,co??!!:P Fajnie masz!! Ja pewnie w weekend pojadę po resztę swoich rzeczy do eks... Po roku oczekiwania na przesyłkę!!:P Może poszumię troszkę w starych klimatach...;) Ale to dopiero pojutrze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka nie ten interes akurat miałam na mysli :P he he he no u mnie tez mróz po byku...masakra! Sexy a czemu sie chcesz przenosić? źle Ci tam gdzie pracujesz? a co do mieszkania ze studentami, to domyślam się, ze macie zupełnie inny rytm dnia i nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wracam za światów niebytu w temacie. ;) Mam ochotę zagrać Wam na gulu. :D Wiecie jak u mnie ciepło jest? Wystarczy bluza i bezrękawnik na to. Sprawdziłem rano. :D Co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 u mnie tez sloneczko ale -15 stopni:( za zimnoooo!!! czworka do krakowa o nie! tam to mozna zarznac do szpiku kosci:D michas a to ty z eks mieszkaliscie razem?:P czemu sie rozstaliscie sorry ze pytam ostatno mam wrazenie ze wszyscy sie rozchodza:-/ to ty sam mieszkasz?:) iri ile twoj małż skonczył lat :P wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ireenka wlasnie-moja kolezanka z pokoju chodzi pozno spac,a ja czasem chcialabym sie polozyc wczesniej bo rano musze wstac po 6 a ona spi:-o tzn.powiem Ci tak-moge mieszkac ze studentami,ale wolalabym miec jednak swoj pokoj:) wiec jesli bede szukala czegos potem na jesien to juz jedynki raczej;) a co do pracy to chce zmienic tylko dzial...dlatego,że po pierwsze mam w pokoju wredne laski,ktore mnie obgaduja itp. a po drugie mam magistra i chce sie rozwijac,robic cos innego...a tu gdzie jestem nie czeka mnie żadna przyszlosc:) Wczoraj pojechałam do rodzicow na pączki-mam tylko godzinę drogi;) I jakos dziwnie sie czułam...tzn.wiadomo ze swobodniej,bo swoj pokoj itp.ale wiecie jak rodzice....maja swoje humorkim,kłótnie....a w Poz. tego nie ma:) Nikt mi nie mowi zrob to tak itp. tutaj czuje sie wolna...a w domu zawsze jakas kontrola:) Zawsze balam sie samodzielnosci,ale widze,że nie jest tak źle ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Impri i Trzydziestoletni:) Impri u mnie dzis było -19 :-o masakra:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 fajnie masz że masz ciepło :) słyszałam włąsnie, ze na wyspach jest teraz całkiem miło pod względem temperatury :) Impri "...tam to mozna zarznac do szpiku kosci " ale sie usmiałam, chyba zjadło Ci 'ma' :D ;) a małż 31 skończył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri... tysiąc pytań naraz..:P nie, nie mieszkaliśmy razem, chociaż można by powiedzieć, że tworzyliśmy coś na kształt rodziny...:) Ale nie wyszło...:) 4 i 30...!! Piąteczka!!:):) kiedy to piwko w Wawie??;) Już nie mogę się doczekać...;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas nie mieszkaliscie razem, ale tworzyliscie cos na ksztalt rodziny??? Dość dziwnie to brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×