Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

A ja mam Samsunga Monte. Ale czasami sie zastanawiam nad powrotem do sony ericssona k 800i czy jak mu tam było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni Gratuluję :) Co do tych dotykowych to tez nie jestem przekonana :P Najlepszym telefonem pod słońcem jest NOKIA :D Ja muszę mieć taka z dobrym aparatem ;D Czwórka chętnie z Tobą bym sie napiła, ale jutro mam ostatni egzamin na tej mojej sesji i dobrze by bylo gdybym na trzeźwo na to spojrzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękować:) Dobra słuchajcie ja zmykam na dzisiaj bo miałam ciężki dzień a jutro rano pobudka a tu jeszcze umyc sie trza itd;) Papatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że docenisz:) I tak nie korzystam z wszystkich jego funkcji na co dzień, ale czasami się przydają. W najmniej oczekiwanych momentach;) Dobra, dziewczynki... Michaś Was opuszcza już dzisiaj i idzie spać!!:) Pozdrowionka i 🌻ki dla Was wszystkich!!:) Specjalne bukiety i buziaki dla 4... Woli jednak gadać o telefonach z przyjacielem...:P:P:P Pa!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallaaalaaa
DOBRY WIECZÓR:) ZACZĘŁAM CZYTAĆ "Dlaczego mężczyzni poślubiają zołzy". Oto pierwszy cytat: „Chcę wiedzieć, dokąd to zmierza. Nie chcę marnować swojego czasu". Kobiety mówią takie rzeczy automatycznie, uwaają, e w ten sposób oszczędzają czas. W rzeczywistości nie zdają sobie z tego sprawy, e właśnie go zniechęciły. Kiedy kobieta zachowuje się tak, jakby związek, zaangaowanie czy małeństwo jej się naleało, męczyzna obierze zupełnie inny kierunek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Czwórka ja tak mialam w erze jak Ty piszesz,z ę miałas w orange - że ktoś do mnie dzwonił i mu mówiło, ze mam wyłączony tel, albo poza zasięgiem a miałam normalnie włączony. jestem w orange juz dłuuugo i nigdy nie narzekalam, ale moze w wlkp jest dobry zasięg tej sieci po prostu, słyszałam,z e na śląsku chyba jest gorzej. a z ery miałam słuzbowy i zawsze z nim takie problemy były. ale do play jest drozej... :( nie bede Ci wtedy smsów pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest chyba e-book dlaczego meżczyxni poslubiaja zołzy :) Impri Ty masz chyba konto na chomiku, tak? to ściagnij i najwyżej dziewczynom na maila rozeslij :D http://chomikuj.pl/bezpowrotnie/Dlaczego+mezczyzni+poslubiaja+zo*c5*82zy-+Sherry+Argov,211718175.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallaaalaaa
"Zołza nie zadaje pytań „Co z pierścionkiem?" czy „A moe się ze oenisz?"; zamiast tego myśli: „Czy ja mam z niego jakiś poytek? "„Jak się czuję, gdy spędzam z nim czas? "„ Co ja z tego będę miała? ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiuuu no kąpciałam się i nie miałm jak pisać na forum :) ale spij słodko :) Co do tel. w orange, moja siostra i szwagier tez mają w orange, i masakra sie do nich dodzwonic!poza zasięgiem albo że abonent ma wył.telefon. mimo sentymentu, zmieniam, zawsze ktoś tego smsa skrobnie do mnie a jak będe miała sprawę to będe dzwonić :) Ja juz wypiłam drinka, nie będę studentek upijać, przecież studenci nie wiedzą co to alkohol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka no tak racja :D Gdzie my i alkohol :D Michaś dobrej nocki :) Irii Hallo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sally i Andy w swą pięćdziesiątą rocznicę ślubu poszli odwiedzić swoją starą szkołę. Później, kiedy z niej wychodzili, z przejeżdżającej akurat furgonetki bankowej wypadł im pod nogi worek z pieniędzmi. Nie myśląc wiele wzięli kasę do domu. Tam Andy zaproponował, by zadzwonić na policję i zwrócić znalezisko, a Sally obstawała przy tym, aby pieniądze zatrzymać. Na drugi dzień do drzwi zapukali policjanci. - Dzień dobry, czy nie widzieli państwo przypadkiem worka z nadrukiem banku, który, być może, leżał gdzieś na poboczu lub trawniku? - Nie, niczego nie widzieliśmy panie oficerze - odrzekła Sally, lecz Andy już wyrwał się do przodu i przytaknął skwapliwie, że owszem wiedzieli i... - Nie, nie! - zawołała zaraz Sally. - Niech go pan nie słucha, on ma demencję starczą, Alzheimera, wiele rzeczy mu się wydaje, nie ma kontaktu z rzeczywistością... Ale policjant zdążył się już zainteresować. Gestem dłoni uciszył kobietę i poprosił Andy'ego by opowiedział od początku. Staruszek wziął głęboki wdech i zaczął: - To było tak. Kiedy wczoraj Sally i ja wracaliśmy ze szkoły... - Dobra, John! - zawołał policjant do swego kolegi - Nic tu po nas. Zwijamy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jasne! Brzydzę się alkoholem a kto pije alkohol jest dla mnie niczym.. niczym brat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallaaalaaa
" Kiedy aż za bardzo zależy ci na czyjejś akceptacji, ta osoba utraci dla ciebie szacunek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalllaa no ten cytat ma w sobie sporo prawdy, ale chyba jest nie dokońca dobrze sformułowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalala? chcesz nam całą książke cytować czy jak? jak chcesz coś konkretnego to pisz jaki masz problem albo coś to podyskutujemy a nie takimi cytatami walisz bez sensu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallaaalaaa
metis_---> nie, nie mam problemu a ty masz problem, że wklejam cytaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczynki :) JA juz nie pamiętam ani jednego cytatu z książki o zołzach :P Kurcze, kupiłam sobie kiedys Belisse sun, żeby przygotowac skórę na to tureckie słońce, zażywam od jakichs 5 dni i co? skóra zaczeła mnie swędzieć! nie wiem czy to od tego, ale kurcze, jak tak dalej będzie to przestanę marzyć o złocistym brązie, wrócę do mojej klasycznej bladości :( buziaki, ide lulać 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalaala ja tym bardziej nie mam problemu ale to nie jest forum z wyklejaniem cytatów jak byś nie zauważyła, są osobno takie tematy. A jak już tak bardzo te cytaty chcesz wklejać to przynajmniej byś się wysiliła i napisała do tego choć jedno własne zdanie a nie kierowała się tym co w książce pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipjoijoij
huhuh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallaaalaaa
metis----> jak ci żal, to se i ty wklej jakiś cytat i skomentuj mądrze, co autor miał na myśli. Co za czepialska baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallaaalaaa
napisałam "se" specjalnie, żebyś przestała marudzić...też se znalazłaś powód do czepiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lallla ja sie Ciebie nie czepiam po prostu było by fajnie jak byś napisała coś od siebie i byśmy mogli wszyscy podyskutować na jakiś ciekawy temat. Same suche cytaty nic do tematu nie wnoszą gdyż to nie temat z cytatami to nawet nie temat o tej książce. I nie złość się na mnie nie chciałam żeby to zabrzmiało jako "czepianie się Ciebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallaaalaaa
Po pierwsze, wpisuje te cytaty , bo zgadzam się z zawartą w nią treścią. Po drugie, widocznie uznałam im komentarz za zbędny ale ty może je komentować. Po trzecie, to temat o różnicach między płciami, więc cytaty ich wzajemnych relacji właśnie dotyczą.Po czwarte, już żadnego nie wkleję. I wiesz co, jestem na tym forum od 6 lat ale jeszcze nie spotkałam się z tym, aby ktoś komuś zabraniał wklejać cytaty-więc jesteś prekursorką, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis nie tak ostro !!!!!!!!!!!! po co te nerwy??????? Lalallaa niestety Metis ma troche racji...wklejasz cyataty jeden po drugim i nic nie dodajesz od siebie i nie wiadomo o co Ci chodzi tak do konca. Ksiazke tez traktuj lekko z przymrózeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalaaa ja Ci niczego nie zabraniam, bo niczego zabronić Ci nie mogę. :) Piszę tylko i wyłącznie swoją subiektywną opinię na temat cytatów które wklejasz i chcę Cię zachęcić żebyś napisała coś od siebie, włączyła się do rozmowy. Żebyśmy tu wspólnie porozmawiali o relacjach damsko-męskich :) Skoro nie zrozumiałaś mojego przesłania przykro mi. :) I widzę że się strasznie burzysz.. mogę wyrazić swoje zdanie i to robie. Ale rozumiem wyrażanie własnej opinii jest bardzo nie wygodne dla innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie juz spokój bo szkoda sensu ;) wyluzowac proszę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×