Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Ach uwielbiam komentarze pomarańczek. Tylko troche nie trafiła, bo przecież mam już ich obu zaliczonych :D zazdrość jest paskudną cechą :classic_cool: Anielsko wyjdę z dołka Ale będę poczytywać Michasiu- no tak zgadłeś że oszalałam z tęsknoty :D jednak jesteś i nerwy ukojone, błogo :classic_cool: Ale nic mi sie nie chce, wiosna wiosna a jeszcze jej nie czuję miłego dnia dla Was wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi!!:) Co Wy z tym przesileniem, naprawdę?? Ja tak mam w zimie przeważnie, ale teraz?? Słońce jak nie wiem co, kwiatki rosną tylko po rajstopach jeszcze trochę ciągnie...;) Ale ogólnie nie łamać mi się!!🌻🌻🌻 Lecę, bo jeszcze parę spraw mam do zrobienia... Postaram się wpaść później.Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś to gratuluję soboty ;D Dokładnie dzieciaki Michaś ma rację, Słońce świeci ptaszek kwili może byśmy się napili i po depresji :P Dacie rade, jeśli Kobieta nie da rady to już nikt nie da rady :D Jesteśmy silne przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia... mnie to kot kwili, bo jeść chce:D:D:D:D:D Właśnie wróciłem i... idę spać. Jutro czeka mnie pobudka o 4.. Aby do piątku!! Będzie się działo aż do poniedziałku na południu;);) 4... będziesz na ostatnim Małyszu??;) Dobrej i spokojnej...:)🌻-ki i 👄!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś- no nie będę, bo nawet biletów nie mam, a poza tym podobno trudno było coś kupić. Więc niestety... CHoć w sumie teraz, skoro juz kończy karierę..miło byloby Go obejrzeć ;) w locie A ja w czwartek umówiłam się z koleżanką, ma mi coś powiedzieć, nawet trochę się niepokoję co to takiego hmmm Coś depresyjnie w ta wiosnę weszłyśmy dziewczynki Ale musi być lepiej, cholera, musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... my też jedziemy "na gapę";) może uda się coś zakupić na miejscu. A jak nie, to mamy lornety;) i popatrzymy z górki... Nie ma opcji, żeby tam nie być w sobotę!! Nawet pranie specjalnie dziś zrobiłem, na tą okazję;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś to super! :) Ja do zakopca wybieram się ale w okolicach wakacji Biorę wygodne buty i gubałówka jest moja :P Żaden to wyczyn, ale mam taaką ochote to zrobić, ostatnio wyszłam jakieś 3 lata temu, ale chyba 4latek mnie przegonił :P wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaahha... Moim ostatnio zdobytym szczytem (górskim;P) była Łysica. Znaczy Święty Krzyż. I dostałem pochwałkę kondycji od trenera boksu;) Znaczy chyba jeszcze nie jest tak źle;) Ale na Gubałówkę pewnie też wleziemy!!:D:D:D:D Poza tym są jeszcze ostatnie w tym roku narty w planach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedy wychodzilam na Giewont...juz braklo mi przeklenstw ktore szeptałam pod nosem, nie wypadało na głos bo szedł ze mną wychowawca ;) Ale z góry widoki przepiękne...rewelacja Aż Ci zazdroszczę, ale ja chcę jechac gdy tam juz będzie w miare cieplo i bez sniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Gwiazdy...Znikam na dziś. Jeszcze raz 🌻ki i... Odezwę się jutro, jak czas pozwoli.;) Paaaa!..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4...jak mi zazdrościsz, to nic prostszego, jak wbić się w pociąg, pks, busa, albo samochód i dojechać na miejsce. Może i Giewont będzie zaliczany, kto wie??;) Z tymi wariatami nigdy nic nie wiadomo...;):P na pe będzie superowa impra!!;) A tymczasem dobrej i spokojnej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To ja po 16 h w robocie, 200 km. przejechanych po mazowieckim zaglądam na swój ulubiony topic i... Cisza!! Nawet dzień dobry żadna nie powiedziała... Umarło toto znowu, czy jak??;( Mam nadzieje, że poprawicie się do jutra... A tymczasem znowu idę spać.. Dobranoc!! iri...🌻 sexy 🌻 impri 🌻 30... bro..;) 4....🌻🌻🌻 i 👄 na te Twoje smutki życiowe...;) Paaaaa!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeesteeeeem :D co to za depresje?? u Sexy to normalka, ale reszta? Czwórka no co Tyyyy???? brakuje Ci chyba witaminy S cos mi się zdaje i tylko w tym problem :P nie no słonko weź mnie nie strasz, ze Ty i depresja to zgrana para na wiosne?????!!!!! ja miałam ciężkie dni, bo dziecko mi chorowało, więc meksyk i na rączkach chciało wisieć w dzien i w nocy :o gorączka ogromna okazała sie trzydniówką...uffff mamy juz to za sobą ;) michas a co Ty robisz, ze tyle jeździsz??? przedstawiciel? kierowca? co wozisz/sprzedajesz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas przepraszam ze z małej literki mi sie tam napisało ❤️ a gdzie 30??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj właśnie widze, ze 30 sie pożegnał :o ale jaja 4 nie rób nam tego nooooo co tu sie wyprawia?? chyba was te pomarańczki nie zdołowały, jest jedna metoda - traktowac je jak powietrze i tyle... albo przenieść sie na prywatny ;) a gdzie Metis ????? Ruda?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ircia myslłam że Ty nas tez zostawiłaś :P Nie wiem co Tu się dzieję prawie jak w Egipcie wszyscy uciekają :P Iri dobrze że mały juz zdrowy ;) Ja w ten weekend na uczelnie, a tak mi sie nie chce jak nigdy do tej pory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaki :) Iri, jestem jestem Michaś- ja mówię zaległe - dzień dobry, dobranoc ..i znowu dzień dobry :) co do 30- pożegnał się ostatecznie Dzisiaj dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest w ciąży! Tyle się nie widziałyśmy, a chciała mi to powiedzieć w 4 oczy...brzuszek już widać, termin na koniec lipca( chyba zaskoczyło podczas nocy poślubnej! poważnie tak mówili :D ). Cieszę się strasznie, cholera, zazdroszczę, ale przynajmniej bez oporów będę mogła teraz buszować w sklepach z ubrankami dla niemowląt. Szkopuł taki, że nie chcą znać płci, więc będę musiała kupować uniwersalne kolory :) Ale Ona dobrze się czuje, ogólnie rewelacja, teraz oby dzidziuś się cały i zdrowy urodził, ciocia czwórka będzie śmigać z wózkiem..mmm rozmarzyłam się :) :) :) miłego wieczorku :) Helcia widziałam, że udzieliłaś się na naszym starym topiku ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe 4 a nie wiem tak jakoś weszłam i skwitowałam ;D Zobaczymy może tam sie rozkręci bo tutaj słabiutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia- no jak juz 30 z nami nie ma, ja tez rzadko zaglądam, Ty jeszcze w miarę to już pieron wie jak to będzie. Michaś zjawia się poprawnie....:) Ale myślę, że przetrwamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie 30 już na zawsze zwiał ojojoj! wyciekła nowa płyta britney spears ale jaja:P ale jakie fajne piosenki:D no co wy wiosna jest piekna:) a wy depresje macie oj dziewczyny ;)smutki sa czasem nie do zniesienia ale starajcie sie cos zmienic w zyciu, bo mozna dostać prawdziwej depresji ! iri no to jest czas ze maluszki choruja:( moja chrześnica wiecznie choruje i tez teraz jest chora boje sie ze zapalenie płuc dostanie bo choruje co miesiac. Same baby boom ;) wszedzie słysze ze ktos w ciąży jest:D oby tak dalej;)ja jak narazie korzystam z dobrodziejstwa płynące z seksu:D adrenalinka kung fu:p wlasnie jade pobiegac na fitnessie , dziewczynki nie uciekajcie tu fajnie jest tylko wspierajmy sie nawzajem jak ktoras ma doła to niech pocieszy zawsze to podnosi na duchu:):* weekend studia eh!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka jak miło Cie widzieć :D Helcia i Impri jak dobrze że Was mam :D smutno mi, ze Adzia sie nie zjawia :o no i pozostałe lasencje, ale co zrobic :( Sexy zajrzy od święta i Metis dawno nie było...nie wspomne juz o milczeniu Rudej :( A Sexy to w nos dostanie, tak obiecywała, ze na kafe bedzie sie mogła czesciej udzielac i co???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri dobrze piszę, trzeba sie cieszyć tym co się ma, nawet najdrobniejszymi rzeczami, przecież na wiosnę nie można w depresje wpadać!! Hehe Impri no rodzą się ja znowu ciocią zostałam ;) Mój chrześniak się strasznie cieszy z braciszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri, ucałuj ode mnie małego 😘 Helcia- tez doszłam do wniosku, że trzeba cieszyć się z tych maluskich rzeczy, zresztą wszystko co przytrafia się nam w życiu wg mnie ma jakiś sens. Trzymam się tego :) :) :) Ja uciekam spać, ale jeszcze chciałam Michasiowi, o ile przeczyta, życzyć super zabawy w zakopcu :) dajcie czadu! :classic_cool: Aha Michaś dzięki za kwiatuszki, już sporo lepiej u mnie, w każdym razie dziękuję za pamięć :) dobraaaaanocccc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka mała Osa ucałowana... szkoda, ze ciocia Czwórka mieszka tak daleko od nas ;) bo by Osa z ciocią poszalał :D Dziewczyny wymysliłam sobie że ubiore Oskara na chrzest coś jakby w stylu Kuba Wojewódzki... w jeansy, tenisówki takie wiecie z białym noskiem, białe body i czarną sztruksową marynarke. dzieki temu do kupienia mam tylko tenisówki z noskiem i czarna marynarke. Nie wydam na to duzo kasy, a szkoda mi wydac na cały strój typu garniturek za 100 zł żeby to raz załozył. Myślicie, ze moge tak zrobic???????????? zaznacze, ze body białe jest na guziczki i z kołnierzykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iri nawet nie wiesz jakbym małego wycałowała :D i pobawiła się z Nim hmmmm Nie znasz dnia ani godziny, może przyjadę! :classic_cool: a co do ubranka to takie coś mi się podoba, będziesz musiała podesłać zdjęcia na maila. Teraz tak fajnie można dzieci ubrać, jak oglądam moje zdjęcia z dzieciństwa to co prawda miałam sukienki z Niemiec czy Stanów, ale to wszystko było na jedno kopyto, a teraz cudaśne są ubranka, kiedyś stałam w sklepie z bucikami w ręku, maciupkie trzewiki , masakra :classic_cool: nie wiem jak stamtąd wyszłam heh chyba ochrona mnie wyprowadziła przed zamknięciem hehe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy- Oskar będzie miał 10 miesięcy :classic_cool:😘 Różnie ludzie chrzczą.. np.moj proboszcz powiedział, że dziecko należy chrzcić w wieku 2-3 tygodni, to optymalnie. Ale, co parafia to obyczaj... Ej noc miałam tragiczną :( w ogóle nie mogłam uleżeć spokojnie na miejscu, już chciałam wziąć jakieś tabletki uspokajające, bo nawet pod zamkniętymi powiekami czułam dziwne ruchy gałek ocznych :o nie wiem co to, po czym itd. Dzisiaj od rana mega ból głowy, w ogóle nie moge dojść do siebie. W sumie to dobrze, że mam ten urlop. buziaki, miłego dnia P.S. Michaś pisz tu szybko jak było na Małyszu :) oglądałam relację w tv, na pewno atmosfera była cudna, aż chciało sie tam być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri masz rację, smutno jak reszta sie nie pojawia na forum, albo czasu nie maja albo zapominaja albo im sie nie chce;) czwórko cierpisz:( faktycznie cos ta wiosna podburza czasami humor, właśnie ja też chyba jakiegoś dzisiaj doła złapałam, może przez te wolne chce isc do pracy i wreszcie skończyć ta szkołe. A pozatym tez chodzi o tego z kim sie spotykam że jednak nic z tego nie będzie, jasna cholera! nie wiem czemu zawsze trafiam na przebojowych kolesi jak to sa idioci...czemu oni tak na mnie działają? Ale niestety takie dni to moga zepsuć humor jak niewiem co. Ale zrozumiałam ze to bez sensu, zrywam z nim po cichu kontakt bo to nic nie da, ewidentnie sie wygłupiłam, choc dał mi do zrozumienia ze jest dla mnie kolegą i raczej była sie tego trzymać, ale ta nasza natura kobieca jest naiwna:p nie mam zamiaru po nim płakać, trza zacząc wszystko od nowa jak szefowa mi powiedziała;P i tego sie trzymam:) life is brutal czwórko! wiedz ze nie jesteś sama :) bądź silna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri- no jest ok :) już jakoś lepiej u mnie, teraz korzystam z wolnego, pogoda sprzyja Aaaa no i najważniejsze, nigdy nie miałam seksu z adrenaliną, tego bez zobowiązań, ale postanowiłam sobie zrezygnować z tych uciech cielesnych do pewnego momentu w moim życiu. :classic_cool: Zatem dziatki moje, grzeszcie jak chcecie/możecie, ciocia czwórka będzie się dobrze prowadzić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×