Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

seks bez zobowiązań stał sie zbyt powszechny. ja wolę znaleźć mój "kwiat paproci" i z nim oddawać się przyjemnością. nie rozumiem tylko jaka adrenalina temu towarzyszy. może któraś pani mi wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina, bo może jakiś zakazany owoc lub hm...adrenalina że ten seks w każdej chwili może się zakończyć.choć w związku może być tak samo. Nie wiem, ja tam wolę zobowiązania i dostarczanie przyjemności jednemu mężczyźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam też nie podzielam seksu bez zobowiązań :P Jak ktoś mi ostatnio powiedział jestem romantyczka bo nie potrafiłabym samochodu sprzedać :P więc na pewno wolałabym juz spotkać tego jednego na cale życie albo wcale żadnego, jakieś przelotne znajomości mnie nie interesują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) różnych rzeczy ludzie pragną Jedni lubią tak, drudzy inaczej:) Ja chciałabym tej stabilizacji we dwoje, seksu z Nim też i przyspieszonego bicia serca na sam widok Tego Mężczyzny :) Gdybym trafiła szóstke w totka, zamieniłabym tą kasę na porozumienie dusz, serc i ciał :) ale jestem nudna, nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj 4 gdyby sie tak dało zamienic ta kasę i jeszcze żeby ja tak wygrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 no musisz bo ja Ci tym bardziej nie powiem co to za adrenalina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka - przeginasz. czy my się znamy?? obudzę zaraz rodziców i zapytam czy nie mam młodszej siostry. ;) również oddałbym 6 w totka za TĘ JEDYNĄ. teraz o taką trudniej niż o wygraną w totka. PS. ile najwięcej wygrałyście? ja dostałem parę funtów za trzy liczby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jesteś moim bratem hmm...jakieś więzy krwi? ;) Nie przeginam a pisze tak prosto, z serca ,co myślę. Ciekawa jestem wymiany zdań z Impri ;) Ale będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30- co do wygranej, raz wygrałam- płytę w radiu zet. -Mike Oldfield :D:classic_cool: Kurcze...nie mam szczęścia w grze to powinnam mieć w miłości przecież :D tak to ponoć jest, to albo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spoko Helcia. czekamy na impri. mogę się domyślać co to za adrenalina: rozmawiają dwie koleżanki: - a jaka jest twoja ulubiona pozycja? - moja ulubiona to "na rodeo". - na rodeo? jak to na rodeo? - słuchaj, zaczynasz normalnie na jeźdźca. w pewnym momencie łapiesz faceta jedną ręką za włosy na klacie. drugą trzymasz w górze i pytasz go czy pozytywny wynik na nosicielstwo wirusa HIV to dobrze czy źle? i musisz jak najdłużej się utrzymać na nim. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, "Ta Jedyna"..hmm....dla Ciebie to może znaczyć coś innego niż dla mnie "Ten Jedyny" :) Ale każdemu życzę znalezienia tej drugiej połówki :) sama też na to liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby homoseksualiści nie czuli się pokrzywdzeni, mam też dowcip dla nich: zabawia się dwóch takich panów ze sobą i ten "z tyłu" nagle mówi: - robiłem ostatnio badania na HIV. wynik pozytywny to dobrze czy źle? - pozytywny? ale jak to pozytywny? - żartowałem. lubię jak ci się dupa kurczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frankie, choć stary zawsze mnie rusza :) I protect you from the hooden claw Keep the vampires from your door When the chips are down, I'll be around With my undying, death-defying Love for you Envy will hurt itself Let yourself be beautiful Sparkling love, flowers And pearls and pretty girls Love is like an energy Rushin' rushin' inside of me robię się zbyt sentymentalna;) wybaczcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka dziś już od rodziców niczego się nie dowiem. zapytam jutro. ciekawe jaka masz grupę krwi? ;) ano nie musi. ale chyba Twoje "białe", nie różni się aż tak bardzo od mojego "białego"? chociaż czytając ten temat i wypowiedzi może być spora rozbieżność. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wampiry.. to do Ciebie podobne czwórko. ;) dla mnie absolutnie numero uno: So close no matter how far Couldn't be much more from the heart Forever trusting who we are And nothing else matters Never opened myself this way Life is ours, we live it our way All these words I don't just say And nothing else matters Trust I seek and I find in you Every day for us is something new Open mind for a different view And nothing else matters Never cared for what they do Never cared for what they know But I know So close no matter how far Couldn't be much more from the heart Forever trusting who we are And nothing else matters Never cared for what they do Never cared for what they know But I know Never opened myself this way Life is ours, we live it our way All these words I don't just say And nothing else matters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lirycznie-muzycznie sie zrobiło. :) michaś to już przestał zaglądać tu chyba w ogóle. nie udało mu sie poderwać czwórki, to dał sobie spokój. ;) jak tu się zaraz ktoś nie pojawi - ostrzegam, że i ja zniknę na dobre... i na złe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 super to nagranie całkiem o nim zapomniałam, przypomniałaś mi coś tym :P 30 no dokładnie Michaś chyba sobie odpuścił na dobre :P Ech słabo sie stara :P 30 nie znikaj bo nam sie nudno zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś..no jak to , a ja takie nadzieje miałam.... ;) 30- jasne, jeszcze Ty zniknij to w ogóle zaniknie tutaj testosteron i trzeźwe myślenie ;) Ja mam już weekend....zastanawiam się co robić hmm.... A Wy, jakie plany? :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na uczelnie mykam w sobotę :P No jutro jestem umówiona a niedziela stoi pod znakiem zapytania ;) 4- 30 tylko nas tak straszy tym zniknięciem :P Przecież nie pozwoli na spadek testosteronu, to twarda sztuka jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah:D no co wy?;p nie wiecie o jaka mi adrenalinę chodzi:D oglądał ktoś z was film (ZARABISTYYY!!!) Adrenalina z Jasonem Stathamem znany z Transportera:P ? Trzeba obejrzec bo se rozpisywac nie chce:P:P ale w sumie czworka zgadła co do adrenaliny ,,zakazanego owocu'' a podpowiem jeszcze ze adrenalina powiązana jest z wysiłkiem fizycznym i motywacja ;) no to to. Niewiem jak tu opisać ale u mnie jest wszystko jedno czy z zobowiązaniem czy bez , może dlatego ze wynika ona z mojej autopsji ze w prawdziwa miłość nie wierze jak narazie chyba żeby mi spadła z nieba ale to co innego, a w teraźniejszości niby jak długo mam czekać na tego jedynego ile to potrwa? cierpliwość cierpliwością ale wole by w życiu mnie innych rzeczy fajnych nie ominęło, bo być może nie nadaje się do tej miłości jestem realistką od urodzenia;) i z natury to jestem kobieta z jajami:D;) i co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 a ja wiem jak to jest gdy 4 sie w wulkan zamienia :P ha ha ha ha ha nie to, zeby sie ze mną zamieniała w wulkan, ale wiem :P i moge Ci powiedzieć, ze wulkan to mało powiedziane :P Ona jest jak jakieś tornado, dziki szał :D 4 przepraszam, ale musiałam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×