Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Na pomorzu pogoda rewelacyjna :) Tyle świeżego oddechu na raz to całą zimę nie miałam:P Skorzystałam z pogody hehe :P Ja oglądałam świt na plaży, nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim :P Jeszcze zobaczę ten nadwiślański :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka - czasem pewne rzeczy lepiej pozostawić w sferze wyobraźni... oblizać się na samą myśl o nich i obejść smakiem. ;) Hel_cia - jak najbardziej zapraszamy. :D niestety dziś chyba wszystko wróciło do normy... w marcu jak w garncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30- to zgodnie z sugestią kilka pragnień pozostawię w sferze marzeń hehe :classic_cool: Słucham się starszych ;) miłego dnia wszystkim i wracajcie tutaj kosmici, coś pustki ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Cześć!! Jak tam Wasz poniedziałek?? U mnie było szybko i mocno, co lubię ;), choć późno się zaczęło, czego nie lubię..;) Ale jestem pozytywnie zmęczony.. Będę spał jak dzidziuś dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj Michasiu :) lubisz szybko i mocno hehe :D A na szczęście już paskudny poniedziałek za nami, teraz tylko wtorek, środa czwartek ...piątek ....iiiiii... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty czorka nie dajn sie tak zba
mucic,miekna ci kolana i cal reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórko, na kolana cie przepraszam i posyłam buziaki jeśli wybaczysz;D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA MUA:* dzieki dziewczyny , wlasnbie do pracy lece;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 i 30 czasem jak Was czytam to się zastanawiam czemu Wy nie macie ników 6 i 9 :P :D ale fajnie się czyta wasz dialog niekiedy :D he he he he podoba mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł noł!!!!!!!!!!!!! dopiero teraz doczytałam że Ruda miała urodzinki też ... Rudaaaaaaaaaaa wszystkiego NAJ NAJ NAJ NAJ słonko moje, Ty gorąca kobieto :D niech Ci sie spełnia marzenia mordko Ty moja! 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri...Ruda?? Gdzie i kto to jest ta ruda??;):P Nie obrażaj się aniołku poczwórny!!;) Bajerz sobie z 30, ja czasami się Wam w temat wbiję, coby nie było, że już może zaprzestać rywalizacji;):P Tak mi się tydzień jakoś zaczął na zmęczeniu, że chyba już tak samo się skończy:) Obiecuję, że będę się odzywał, jak tylko czas pozwoli... A na trolli pomarańczowych nie zwracajcie uwagi...:) Dobranoc, zgrajo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz czwórka, ja wiem że jestem mała ale myślałam, że chociaż tutaj mnie widać :P Iri no z tych ich dialogów niezłą książkę można byłoby stworzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książkę powiadasz?? to może byśmy się tak spotkali: czwórka, ja i jakaś szybko pisząca na klawiaturze miła dziewczyna, do robienia notatek. ;) :D mam wrażenie, że w czwóreczce to drzemią wielkie możliwości których nikt nie rozbudził jeszcze. jak ktoś je rozbudzi to... wulkan wybuchnie. lawa zaleje śmiałka który tego dokonał i zostanie już na zawsze pochłonięty. porwany przez lawę. a kiedy ta zastygnie, to będą żyli długo i szczęśliwie razem. :) dzień dobry! i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się nie opieprzy to nic się nie wyegzekwuje :classic_cool: Ruda, słonko, ja patrzyłam na fejsie i nie masz moja droga teraz urodzinek...no chyba że tam źle wpisałaś cholero :P Ale buziaka masz ode mnie 😘 Michaś- no tak to jest z mężczyznami, rywalizacja, gorzej jak już przychodzi moment, że nie ma z kim rywalizować to pewnie sobie odpuszcza ;) Helcia kochanie, widze Cię, jesteś ale za mało, stanowczo za mało! Iri..6 i 9 ? no popatrz, a te cyferki są tak kompatybilne ze sobą hehe tyle że jedna stoi na głowie :D Książkę będziecie pisać?? hmm....a to ciekawe bardzo, oczywiście wymagamy autoryzacji :P Ale ciekawe z jakiego gatunku ta książka- komedia, dramat, horror, a może coś z pogranicza parapsychologii ;) hihi 30 - tak myślisz? wielkie możliwości? a jakiego rodzaju te możliwości :) A żyli długo i szczęśliwie razem....tak, ta bajka jak najbardziej mi odpowiada :) 🌼 miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 takie bajki to tylko Disney pisał :P A ja jestem czytam Was i od czasu do czasu coś napiszę :P A co do rodzaju książki to raczej by była coś w rodzaju "Pamiętnik Fanny Hill" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha 4 oj tam zaraz burdel :P Teraz poczekam na reakcje 30 :P Nie no 4 żartowałam przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69 hmmm może być ale na krótko. ja lubię obserwować reakcje kobiety w czasie... w czasie gdy je obserwuje. ;) "Pamiętnik Fanny Hill" coś kojarzę, ale "Pamiętnik Czerwonego Pantofelka" oglądałem zdecydowanie częściej. :D moją reakcją jest moja erekcja na myśl o czwóreczce w eleganckim satynowym niebiesko-czarnym gorsecie oraz czarny pasie i pończochach. wtedy żadne 69 nie wchodzi w grę.. tylko jej przyjemność. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórko 30 i michaś zakochali sie w tobie:D ;)ojoj tutaj same posty w jakich pozycjach w czym i gdzie:P:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 Nie musisz mi mówić wiem coś na ten temat , seks bez zobowiązań nie jest mi obcy ;) to powszechność. Ale jaka adrenalina:P hehe 30 robię się zazdrosna;p ;) ah narobiliście mi ochoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×