Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Gość Kwiatek_______
a tu caly burdel lesbijek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F takim rasie pofinnam zmieńic nick na Chelcia tak ? :D haha uśmniałam się z Was :D Dobranoc Buśśki 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same zobaczcie
tutaj to tylko Michas się nadawal,taki pizdowaty jak i wy:P:P,trzydziestoletni miał jaja to zwiał wcześniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podtrzymuje
a to ten sklad najmontszejszy z tematu o zolzach:D naczytaly sie edukujacych ksiazek i same z palcem w dupie zostaly:D buhahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiu
Walicie sobie konia pomarańcze jak tak najeżdżacie na te laski? Podniecające? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same zobaczcie
tak:):)mnie to podnieca:P:P,a szczególnie jak się wkurzają,przynajmniej mają jakiś temat a nie tylko to słodkie pierdzenie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho jakby cały świat
towarzystwo się rozleciało:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj biada biada
towarzystwo :o :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowe gnidy nigdy nie bedą miały nic lepszego do roboty niż siedzenie na kafe i wypisywanie durnych, wrednych komentarzy, bo to zakompleksieni nieudacznicy. Mnie te wypowiedzi ani ziębią ani parzą, prędzej śmieszą. No i jak sie tu zrobi bardzo pomarańczowo to nam tym na złość nie zrobicie, bo możemy się w każdej chwili przenieść, jest mnóstwo stron takich jak kafeteryjne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Iri. Może kiedyś się znudzi, no ale póki siedzą na bezrobociu i net mają to pisać będą :o Co tam moja droga u Ciebie? :) Ja odliczam dni do weekendu mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Czwóreczka czekam na weekend a jeszcze bardziej na to cieplo i słońce, które ma z nim nadejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!:) Nie było mnie dni kilka, bo mnie kierat dopadł...:/ Tyram po 14 hour... Ale to nic. Niedługo się pewnie uspokoi to wariactwo:) A na pomarańcze nie zwracajcie uwagi. Jestem pewien, że to ja jestem powodem ich ataków na Was.. I wiem nawet, kto za tym stoi... Przykre, a raczej żałosne jest tylko to, że przez rok czasu ten pomarańczowy ktoś, nie potrafił przyznać się do winy. Wróć!! Źle napisane... Nie ma odwagi powiedzieć mi prosto w ryj, że już nie ma tego, co było... I pomyśleć, że ten ktoś już dawno 40 lat skończył...:D:D:D:D:D Śmieszna jesteś, dziewczynko!!:P Przykro tylko, że rozpieprza Wasz topic...... Ale nie mogę nic na to poradzić... Mogę tylko przeprosić. A jeśli macie jakiś inny, to dajcie namiary. Jedna z Was wie, jak to zrobić;) I obiecuję, że tam nie będzie się wpieprzała już ta wredota:D:D:D:D Pozdrawiam Was wszystkie!!🌻 P.S. Najlepszy był ten pizdowaty Michaś..... Pięć kropek i nic poza tym.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na majówkę jadę nad morze;) I mam plana łazić przez całe 4 dni po Trójmieście. Znalazłem całkiem sympatycznego przewodnika w tak zwanym międzyczasie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Michasiu. Widzę, że znasz tą typiare co nas obraża :o Aż się zaczyna wierzyć w teorie Darwina :o No faktycznie, tak dużo pracowałeś, że nie było kiedy zaglądnąć. A Trójmiasto- super pomysł. Ja jestem na L4, jak dam rade będę poczytywać, oby bez pomarańczy spokojnego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Michaś jak trafisz na taką pogodę jak dzisiaj to spokojnie pozwiedzasz trójmiasto bo u nas dzisiaj piękna pogoda ;) Oj tam nie ma się czym denerwować, niech się pomarańczka wygada jak nie ma gdzie obelg rzucać :D Mnie to jakoś nie dotyka, osoba która mnie nie zna może sobie mówić co tylko chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam na zabiegu u mojego doktorka i bylo super:P Ale byl ciepły i mily dla mnie:P on mnie chyba naprawde lubi:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolfabatgz
sexy leydi ....buhahaha...... :D........ile kg sadla wycial tobie spaslaku ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri cicho, bo nudno jest czytac pomarańcze... jak tam przygotowania do świąt? jaja kupione ha ha ha ha :D baby będą sie piekły???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !! :D Po długiej nie obecności melduję się :D Dostałam prezent na święta- mam pracę !! :D Pracuje od środy, nie jest to idealne miejsce wiadomo są wady i zalety ważne że mam i mogę sie rozwijać w dobrym kierunku :D Wszystkiego najlepszego na te święta !! Smacznego jajka, Bogatego zająca, smacznej kiełbachy i mokrego dyngusa Laski i Dla Michasia oczywiście też tego samego zyczę 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cześć dziewczynki!!:) Mnie niestety kierat dopadł po całości i odpuścić nie chce, a do tego święta jeszcze nadchodzą.. Ale cieszę się, że mam co robić, bo za tym idzie wymierna kaska;) Chociaż akurat o tym nie powinienem może pisać tutaj, ale co tam..;) Wesołych i spokojnych świąt Wam wszystkim życzę!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuj
michas opowiedz nam chlopcze o swoich tatuazach na calej klacie :D kurwa jak recydywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie podoba sie nie oglada :P ja tam lubię wzorki:P i... nie bede tutaj pisal o tym co mam tobie do powiedzenia. jesli az tak mnie znasz, to dajesz do mnie. w necie każdy jest mocny:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No ja po dluzszej nieobecności jestem, taak chora byłam i tak jakoś nie miałam siły ani nastroju tutaj wchodzić, ale też cichutko było jak widzę. Korzystając z okazji chcialam Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt no i mokrego dyngusa, byle nie z nieba a z sikawek ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was, dziewczynki za mój post ostatni, ale widzę, że niestety będę musiał Was pożegnać, żeby nie zepsuć tego topiku... Nie chce mi się już użerać z tym trollem... W życiu też był mocno upierdliwy.. Co zrobić?? U mnie zawsze się jakoś tak składało, że na Wielkanoc coś się kończyło:):) Powodzenia Wam wszystkim, a szczególnie 4-ce;) 🌻ki 👄ki i o zobaczenia.. ❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej Michasiu, co Ty tutaj odstawiasz, nie odchodź stąd nigdzie, nie wollno poddawać się bez walki :) Co się przejmujesz, niektózy ludzie tak mają że lubią obrażac innych i to bez względu na to czy twarzą w twarz czy przez kabel. Nie uciekaj bo fajnie przeciez było :) dużo fajnych fluidów tutaj wpuściłeś :) Dziękuje za buziaki i kwiatki :) Zostań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 4 ty to potrafisz przy życiu utrzymać!!:D:D:D:D nie lubię po prostu ludzi, którzy nie umieją powiedzieć komuś prosto w twarz co im się nie podoba, tylko uskuteczniają jakieś takie dziwne zajawki, pod pomarańczowymi nickami... A ponieważ ja nie umiem czasami opanować swoich emocji, to chyba lepiej będzie, jak zamilknę. A jeśli już ktoś sprzedaje to, o czym nie mówiłem tutaj, to niech będzie prawda.. Tak, mam dość duże tatuaże, ale do recydywy mi daleko. i to bardzo.. Po prostu lubię te wzorki. Od dziecka mi się podobały...;) :)dobre fluidy?? wylałaś całą beczkę miodu na mnie tymi słowami....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no, nie przejmuj się, a jeśli tak się będzie dalej działo to jesli dziewczyny pozwola oczywiście damy namiar na nasze prywatne forum, do ktorego nikt poza nami nie ma dostępu :) Szkoda tracić fajnych ludzi, skoro tak mało ich teraz na świecie. :) A jeśli ktos lubi wzorki to jego sprawa, ja nie zrobiłabym sobie tatuażu, bo dosyć szybko się nudzę ;) choć wiele razy kusiło strasznie Siedź tu jak Ci dobrze, głupie wpisy ignoruj a jak nie to zawiniemy się stąd znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×