Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Gość zoryka
.... pokaż jej drogę :) może jest onieśmielona głupimi uwagami poprzedników? ale o nich nie myśl ... jesteś Ty i Ona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
wróććććććććććć ;) Ty i Ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
w sensie???? człowieku :) Ciesz się, że znalazłeś kogoś i ucz :) każdy lubi co innego :) cieszcie się sobą :) uczcie się siebie :) chłońcie: :) zazdroszczę możliwości .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
tzn ty teoretyzujesz? i takie czarne scenariusze malujesz? malkontent czy jak? ;) :) chłopie trochę pozytywnych myśli nie zaszkodzi :) a napewno pomoże ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. nie teoretyzuję. paru kolegów podzieliło się swoim doświadczeniem z pewną koleżanką. nie mam na nią najmniejszej ochoty, nawet nie wiem gdzie teraz jest, co robi. to było kilka lat temu. tak mi się przypomniało i zapytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
to się nie zamartwiaj :O tylko działaj :classic_cool: świat jest Twój :) a dziewczyny czekają na facetów z dystansem do sienie, poczuciem humoru i kulturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
siebie miało być :D wiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoryka
naprawdę muszę to pisać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja naprawde musze się domyślać czegoś co Ty możesz napisac w niecałą minutę? nic nie musisz. musi to na rusi, a u nas jak kto woli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30.. i potraktowales(wiem ze nie chodzi tylko o ciebie) nas jakoby my wszystkie lezymy jak kłoda w łózku:) ..ten temat jest powszechny w meskim gronie. Wasza meska głupia mentalność. Po co wrzucacie ze my wszystkie jestesmy takie same:) jak zaczynacie temat o kobietach to pada kobiety a nie kobieta w liczbie pojedynczej. Gdybyś mnie spotkał:P to we mnie kłody byś nie zobaczył, jestem typowa ,, poukładaną żoną w zyciu, gorącą kochanką w łózku'' tylko faceci zrozumcie trzeba trafic na taka ale slyszalam ze ponoc trafia sie 1 na 5:P:P nno ale ponarzekac ze nie ma pomysłów i jest nudno:P hehe zastanawia mnie dlaczego ządacie naszej otwartosci od ktorej zadamy rowniez od was, wszystko jest w temacie dla kobiet,jakoby mezczyzna był pozbawiony problemów.... t chodzi mi o cos takiego...przytocze od kogos ten komentarz(od faceta);p zrob mi sniadanko, zrob loda, posprzataj, zrob loda, pozamiataj, zrob obiad, zrob loda, popierz, zrob loda.......i co wy nato?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj :) Kurcze, ostatnie stronka zrobiła się ciekawa, 30- kurcze...ja nie pojmuję jak kobieta może nie czerpac przyjemności z dotykania i pieszczenia męskiego ciała ?! Cholera no, gdzie się takie rodzą :D Ja nie jestem niewiadomo jak doświadczona, ale jak jest okazja to czytam na temat seksu czy jakichś tam "sztuczek" i wykorzystuje ta wiedze w praktyce. 🌼Impri, to my tak samo, poukładana w domu ale w łóżku...hm...dlatego gdy kiedyś czytałam tutaj pewien temat, że młoda dziewczyna,półtora roku po slubie kochala sie z mężem 5-6 razy to szok! Chyba zaczęłabym go molestowac :D Ja chcialabym codziennie, albo przynajmniej te 5x w tygodniu.:classic_cool: A fantazje to ho ho Słyszałam że w samochodzie jest super kusi mnie winda jakaś łączka stół :D hmmm...a kłoda..współczuje mężczyznom, którzy trafili na takie jednostki :( A co do pączków, nie mieszkam sama więc chętnych do jedzenia jest kilka osób, a jeszcze sałatkę zrobię bo mi Michas narobił ochoty ;) Miłego dnia :) zajrzę tutaj później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa jeszcze, wiecie kurcze, jaki miałam sen! sniło mi się, że miałam 3 dzieci! trzech synów, i byłam trochę zawiedziona, że ani jednej córki nie ma Siostra się smiała, że sny z piątku na sobote się spełniają :D bo gdzies to przeczytała no jassssne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A mówią, żeby nie jeść przy komputerze!!:D:D:D:D:D Prawie się udławiłem:D:D:D 4 Ty to jesteś naprawdę!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive - daleki jestem od uogólniania, jesli robię t,. to robię to nieświadomie, niechcący. tak jak literówki. zapamiętaj to. nie będę już tego tłumaczył. nawet nie wiem do czego teraz pijesz. mogłabyś cytować, do czego się odnoszą Twoje wypowiedzi. bo nei mam zamiaru wertowac kilka stron wstecz. nie wiem czemu jak widzę Twój nick to czytam "Iritation" a nie "Impressive" ;) widzisz czwóreczka, mam nieco inne zdanie w tym temacie. bardzo mi odpowiada gdy partnerka chce kochać się ze mną jak najczęściej, ale czasami trzeba pozwolić zatęsknić. aby następnym razem smakowało lepiej. ;) w samochodzie jest fajnie. inaczej. podniecająco i ten dreszcz gdy ktoś przechodzi obok... gdy może Cię przyłapać. winda kusi, kusi ale w czasie jazdy to trochę za krótko. trzeba by ją zatrzymać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri... 30 wcale nie zrobił z was "zdechłych żab":) Choć zdarzają się i takie;) Każdy jest inny i ma inne potrzeby w temacie seksu... Jeśli kobieta tak lubi, a facetowi odpowiada bierna postawa kobiety, to niech im dobrze będzie...:P Ja tam lubię "skakańce"!!;);) najlepiej na stole...;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zrób sniadanko, zrób loda itd...." To chyba wymyślił jakiś kafeteryjny prawik!!:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael i 30 ...irytujaca jestem:P raczej wybredna :D powiedziałam zebyscie wiedzieli jak wyglada wasz meski punkt widzenia, jakbym byla kłodą:P to bardzo bym sie ucdieszyla gdybym do uszka szepnął a teraz moze ,,poszczekasz:D'' hahah i o jaka pozycje mi chodzi:D?? ja takie akcje uwielbiam cos typu zgadywanek, usmiech na twarzy oznacza akceptacje i włączam zmysły:D:D a niewyobrazam ze lezymy i masaz w trakcie i ups!co dalej...bo ona kloda on zastanawia sie patrzac w sufit:P odważyć sie i juz:) alez oczywiscie w pewnych granicach jak nie to nie, nie ma problemu:) panowie nie irytowac sie:* temacik fajny;) 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 na stole:D ano fajnie..w samochodzie na masce:D..oo .. pączki 3.03 bo jest tłusty czwartek:D a ja lubie paczki z marmoladka mlask:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impr... ja się wcale nie irytuję:) Po prostu lubię kobiecą aktywność:) Taką jak np. 4 zapodała;) łączka - było.. mrówek za dużo:P winda - było.. za szybko:P samochód - było.. całkiem fajnie;) stół - było... jak dla mnie rewelka!!;):D;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszzz...wiadomo, że nie zawsze się da, bo jak okres to raczej niebardzo do seksu, choć pod koniec to chcice mam jak nigdy :P Łączka...słyszałam o tych mrówkach Winda..hmm..w windzie może być preludium Samochód ooo tak! i na masce i na tylnim siedzeniu, i takie tam rozpraszanie kierowcy różnymi takimi :D :classic_cool: Michasiu, a czemu miałbys sie udławić? co takiego napisałam? ;) Aha i ja jeszcze do tego bita śmietana, opaska na oczy, kajdanki, żele i lody, na zimno i ciepło :D mrmrrrr 30- fajnie jest zatęsknić, dlatego ja jestem na tyle niedobra, że pozwoliłabym na to , albo pokusiła i odeszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-eczko... a bo o tym stole mi się przypomniało;) A kierowców nie wolno rozpraszać!!:D:D:D:D a gdzie dla mnie pączuś?? Wczoraj zapraszałaś i co?? Zapomniałaś o mnie, tak?? Chyba focha zdzielę!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do okresu... Dobry marynarz płynie i po Morzu Czerwonym....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...nie ma pączusi :( ale za to jest karpatka i babka, chcesz po kawałeczku? Aha, i sałatę też zrobiłam :) A okres, no wiesz, na początku to człowiek ledwo zywy, ale im bliżej końca to lepiej. Zresztą mam kolegę, dla ktorego sama wiadomośc, że kobieta ma w tym momencie okres działa odstraszająco i obrzydzająco. Nie wiem, co w tym takiego dziwnego, ale niektorzy są mało tolerancyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka - również nie przepadam za seksem w te dni. może w ostatni dzień. ;) ale jak tu się zabrać za Was, jak to Wy chodzicie, siadacie, łykacie tabletki, mówicie jak to Was boli, wykrzywiacie twarz w grymasie.(tak impressive, zarzut do WSZYSTKICH) gdyby mi kobieta powiedziała, że seks jej pomaga, to nie ma problemu. czego się nie robi dla ukochanej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie na początku lepiej nie eksperymentowac, przynajmniej ze mną. Ale pod koniec to sama nie wiem co się dzieje ;) W każdym razie jedna przechodzi te dni lepiej, inna gorzej, faktem jest, że Mężczyźni mają zaj... zycie ;) Tyyyyle Was omija "przyjemności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×