Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

No jasne, że chcę!!:) Oj tam okres... Zdarza się co miesiąc. Najlepiej byłoby wtedy w delegację jakąs pojechać, to fakt:P Ale mnie tam nie obrzydza. Natura taka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że Wy czasem macie przerąbane z nami, tymi humorami i złością, ale wierzcie mi, czasem tego sie nie da kontrolowac . Michaś, w delegację :P co ja już się nasłuchałam o tych delegacjach :P ;) Ok ja na chwile uciekam, , siostrzeńcy demolują mi pokój Kto dzisiaj ma jakieś randki, wyjścia? Bo ja spedzę wieczór przed kompem z Wami lub włączę film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znikam. Nie na randkę co prawda tylko na wieczór "kawalerski";) Ale jak wrócę to dam znak sygnał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 - te przyjemności były napisane w cudzysłowiu :P Ale np.chociażby że wszystko boli, przed okresem piersi, niektóre kobiety bolą nerki, później brzuch, który często robi się jak balonik, zgroza wtedy. Dołączmy do tego depilację :D na ciepło woskiem lub depilatorem zależy kto co depiluje, ja np.rzadko używam w tym celu golarki czy kremu ech aż szkoda sie rozpędzać w tym temacie :P W każdym razie Wy, mężczyźni macie otrzymac gotowy produkt, kobietę gładką , pachnącą, zadbaną, uczesaną, w sexy bieliźnie. A żeby to osiągnąć, kobieta musi usuwać włoski/wyrywać włoski (z cebulką), stosować peelingi, smarowac się balsamami, farbowac włosy, robić makijaż i zakładać te wszystkie koronki, choć ja np.tylko taką bieliznę mam, nie lubię zwykłych bawełnianych majtek w kropki. Troche więcej fantazji w tym wszystkim, zresztą to działa na podświadomość, ze mamy coś ładnego pod ubraniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W każdym razie Wy, mężczyźni macie otrzymac gotowy produkt, kobietę gładką , pachnącą, zadbaną, uczesaną, w sexy bieliźnie. A żeby to osiągnąć, kobieta musi usuwać włoski/wyrywać włoski (z cebulką), stosować peelingi, smarowac się balsamami, farbowac włosy , robić makijaż i zakładać te wszystkie koronki, choć ja np.tylko taką bieliznę mam, nie lubię zwykłych bawełnianych majtek w kropki. Troche więcej fantazji w tym wszystkim, zresztą to działa na podświadomość, ze mamy coś ładnego pod ubraniem" a ja myślę, że wszystkie te zabiegi, są powodowane Waszym lepszym samopoczuciem i chęcią nie odstawania od konkurencji. ;) ok. po części tez "wymaganiami" facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..pewnie tak, każda chce być zadbana :) Powiem szczerze, ze gdyby ten moj meżczyzna wyjechał na ta delegację, 2 tyg. to szczerze dałabym sobie spokoj z tymi staraniami,żeby odpoczac :P bo to męczące jest przeciez heh Ale jakby niespodziewanie wrócil a ja bylabym taka niezadbana, to nie dalabym sie zaciągnąc do lozka, poki nie zrobilabym ze sobą porządku :P Chyba że byłby bardzo wygłodniały :D tygrysek heh Hmm..ale zeszło ostatnio na tematy typowo "łóżkowe" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellytown
Faceci mysla tylko o seksie ,wyglad i dziurka wazna a sercem sie nie umieja kierowac, ot tacy swiniie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kellly....chyba tak ich natura stworzyła Choć na początku pewnie myślą tylko tym jednym organem, ale póxniej kiedy zbliżą się emocjonalnie do kobiety zaczynają doceniać to, jaka jest, jakim jest człowiekiem choć po tym zbliżeniu następuje często koniec, bo wygląd i dziurka ok, ale kobieta nie do zycia Z meżczyznami podobnie Teraz sobie myślę, że wiekszosc kobiet, kiedy poznaje mężczyznę, juz w sumie na początku zaczyna patrzec na niego jak na potencjalnego partnera, a meżczyxni chyba mają do tego ciut inne podejście, ale nie wiem, nie znam się, może którys nam odpowie jak to u nich jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłem.. Trzeźwy nie jestem;) 4-eczko Aniele mój!! Jesteś jeszcze?? Jak nie, to dobrej nocy....;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka z napędem Kellly....chyba tak ich natura stworzyła Choć na początku pewnie myślą tylko tym jednym organem, ale póxniej kiedy zbliżą się emocjonalnie do kobiety zaczynają doceniać to, jaka jest, jakim jest człowiekiem choć po tym zbliżeniu następuje często koniec, bo wygląd i dziurka ok, ale kobieta nie do zycia Z meżczyznami podobnie Teraz sobie myślę, że wiekszosc kobiet, kiedy poznaje mężczyznę, juz w sumie na początku zaczyna patrzec na niego jak na potencjalnego partnera, a meżczyxni chyba mają do tego ciut inne podejście, ale nie wiem, nie znam się, może którys nam odpowie jak to u nich jest dobry post czwóreczko! "póxniej kiedy zbliżą się emocjonalnie do kobiety zaczynają doceniać to, jaka jest, jakim jest człowiekiem" to mi sie bardzo spodobało, ale jak impressive muszę się przyczepić o uogólnianie. ;) ogólnie na to cżego mężczyzna oczekuje od kobiety, jest sprawą indywidualną. generalnie większość singli płci męskiej skorzysta z okazji przespania się z atrakcyjna kobietą. już trochę mniej z singli płci męskiej skorzysta z okazji przespania się z mniej atrakcyjną kobietą. to jakimi kryteriami kierują się kobiety, wiecie najlepiej same. ja w miarę rozumiem i akceptuję to. ja po pierwszej randce wiem czy chcę spotkać się na drugiej randce z tą kobietą czy nie. o związku raczej nie myślę. nie popadam w zauroczenie, u mnie odbywa się to powoli w trakcie poznawania wraz z upływem czasu. koleżeństwo, może nie przyjaźń, ale coś ponad koleżeństwo, rozmowa o intymnych sprawach, marzeniach itd.(solidne fundamenty) ;) poźniej przychodzi ona... ta na eM spopularyzowana przez pewien serial. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Michasiu, no aniołek poszedł spać ;) a teraz pije kawę bo zieeewa jeszcze 30- jakie ja mam podejście do drugiego człowieka wynika z tego, jak on się zachowuje... Jeśli na spotkaniu facet patrzy gdzieś na boki, rozmawia o jakichś pierdołach ( nie chodzi mi od razu, żeby rozmawiać o uczuciach ,planach na przyszłość itd.) to ja odpuszczam. Jeżeli nie jestem w stanie rozmawiac swobodnie z mężczyzną, to już z lekka się wycofuję. Wiadomo, że nie każdy jest wylewny, na pierwszym spotkaniu może się wstydzi, ale jednak mozna złapać kontakt i znaleźć wspólne tematy :) Ja nie cierpię bierności u mężczyzn, obietnic wyssanych z palca i manipulacji. Bo zdarzyło mi się coś takiego, że facet myślał, że jeśli będzie mi opowiadał o dzieciach, o tym jaką bylabym dobra partnerką, matką...to dzięki temu zaciągnie mnie do łóżka, bo skusze się tym jego gadaniem. Mhm, jasne. Jednak (nie uogólniam) mezczyzni często(z premedytacją) mówią nam to, co chciałybysmy usłyszec, a Wy doskonale wiecie że jednak jakby nie było (prawie każda*)kobieta rozczula się na mysl o dzieciach, każda chcialaby stabilizacji,kochającego partnera, ładnego pierscionka na palcu. Może robić źle, że wypowiadam się w imieniu pozostalych dziewczyn, ale ja tak myslę. * zdarzają sie wyjątki, mam koleżanki które nad to, co dla mnie ważne(rodzina itd.) przedkładają zarobki i karierę, są tez i takie, które wola spędzic życie samotnie a dzieci je obrzydzają. Ale, różnorodność w naturze musi być ;) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie. piszesz mądrze. podobaja mi się Twoje mysli. :) stawiałem nawet na trochę więcej lat, a tu proszę. miłe zaskoczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) miło mi Jakoś już tak mam od zawsze, jakies takie przemyślenia. Niby wszystko ładnie, ale w tych kwestiach, które są dla mnie ważne nie mam szczęścia. Choć wierze, ze kiedyś ta karta sie odwróci i będzie fajnie. U mnie śnieg, zimno, slisko, nie podoba mi sie już ta zima :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Łooooołł... Czemu tak głośno piszecie??;) 4-eczko uważaj!! 30 zaraz zacznie mówić to, co chciałabyś usłyszeć....:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie michasiu, tym możesz zając się Ty. ja nie sprzedaję ludziom złudzeń. nie mówię będzie dobrze, kiedy wiem że nie będzie. a więcej niż "podobają mi się Twoje myśli" nie napiszę. bo nie znam nic poza myslami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tutaj z całej Polski, północ-południe-wschód-zachód... A Ty Michasiu? skąd jesteś? O a 30 jak jeszcze w PL mieszkałeś to gdzie? tak plus minus Tylko bez adresów chłopaki ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×