Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda22

Co z robicie z warzywami z rosołu?

Polecane posty

Oprócz typowej sałatki jarzynowej i wrzucenia w/w do zupy :) Mile widziane jarskie kotlety Napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza sałatką
ewentualnie wywaleniem do kosza jak nadmiernie się rozgotują, to nie próbowałam inaczej ich wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
zjadam z rosołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Marchew zjadamy -reszta kosz toż to wygotowane jest do bólu i bez wartości .A marchew dla ozdoby raczej razem z natką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakreble:)
jenk Marchew zjadamy -reszta kosz toż to wygotowane jest do bólu i bez wartości .A marchew dla ozdoby raczej razem z natką natke to chyba z pietruszki a nie z marchwi się daje i to nie tylko do rosołu:O a ciekawe dlaczego marchew nie jest wygotowana a seler, piertucha por juz tak :P? gotowały sie jakos inaczej ze tylko one tracą wartośc :)? logika co niektórych mnie poraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha uuhaha
Napisał jenk ze do ozdoby ta marchew hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchew, pietruszkę i selera zjadam razem z rosołem (zanim zacznę gotować rosół to je kroję w kostkę lub talarki i takie gotuję i potem jem). Zawsze dziwne wydawało mi sie gotowanie warzyw w całości, a potem krojenie drobniutko marchewki i dodawanie tylko tym osobom, które lubią. U mnie warzywa są zawsze w rosole i jak komuś nie pasuje to po prostu niech nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kroje w kosteczke seler i pietruszke, marchewke w talarki. i zjadamy wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawszw miksuje zupy i wycho
wszystkie warzywa jemy z rosołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawszw miksuje zupy i wycho
oprócz tego, jak nagotuje dużo rosołu to mięso i warzywa miele z rosołu i robię farsz do krokietów czy pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×