Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek orzeszszek

co sądzicie o tym żeby dwóch gejów wychowywało dziecko??

Polecane posty

no dobrze ale dziecko Eltona to pewnie nie jedno dziecko na świecie które bedzie wychowywane w takich warunkach... nie każde bedzie miało 300mln funtów. Jak mama umrze to tata nie wychodzi za mąż za innego Pana. Więc Twoje przykłady są chybione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopobanga
leszek orzeszszek "...dziecko Eltona nie bedzie miało pojęcia czym jest mama. Tylko o to mi chodzi." Dzieci w domach dziecka tez nie maja pojecia o tym. Lepeij miec dwoch kochajacych tatusiow, pelny brzuszek i duzo milosci w zyciu niz chlipac nocami w poduszke w tesknocie za jakimkolwiek domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baume levres
Mój chłopak był wychowywany przez ojców-gejów. Nie został adoptowany ani sztucznie spłodzony. Jego biologiczny ojciec miał kiedyś żonę, która go zostawiła i później poznał swojego obecnego partnera. Mają wspólny staż pewnie lepszy niż przeciętne współczesne małżeństwo. Co do mojego chłopaka, a ich syna, to nie widzę by był jakoś pokrzywdzony przez los tylko dlatego, że wychowało go dwóch facetów. Zawsze był otoczony miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dzieci w domach dziecka nie maja pojęcia czym jest mama?? Myślisz że w domach dziecka są tylko dzieci porzucone w wieku niemowlęcym?? albo że nie uczy sie tam dzieci, nie mówi jak wygląda rodzina?? dziecko Eltona bedzie uczone że tak ma wyglądać rodzina. Dwóch Panów. A jak kiedys zapyta gdzie jest moja mama?? jednak jak by nie było ta kobieta jest jego matką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolenie kotka za pomoca
młotka :D leszek orzeszszek Cos mi sie wydaje że zostałam NIE zrozumiana. Mi chodzi o cos takiego że dziecko od samego początku jest wychowywane przez dwóch Panów i nie ma zielonego pojęcia czym jest mama. Czy uważacie że to jest normalne?? A NORMALNA JEST GDY SAMOTNA MATKA WYCHOWUJE DZIECKO, NIE WIE ONO KIM JEST OJCIEC? NORMALNE, GDY WDOWIEC WYCHOWUJE DZIECKO? CZY ONO NIE WIE KIM JEST MATKA? Dziecko gejów, tak samo jak "rodzin hetero" żyje w normalanym świecie gdzie istnieją inni ludzie poza rodzicami. PARĘ HOMOSEKSUALISTÓW ODRÓŻNIA OD "NORMALNEJ" RODZINY JEDYNIE ORIENTACJA, KTÓRA NIE JEST EFEKTEM WYCHOWANIA A JEST WRODZONA. głupota ludzi mnie poraża. para gejów ma być z założenia dysfunkjcyjna, ale rodzinka gdzie jest mamusia i tatuś którzy zapieprzają po 15h dziennie a dziecko wychowuje niania jest ok, podobnie jak rodzina gdzie tatuś zagląda do kieliszka ale nie na tyle by sprawa była "pod sąd" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopobanga
leszek orzeszszek a skad ty wiesz czego i jak bedzie uczone dziecko Eltona? Cieeekawe. Ja mysle, ze raczej wpoja mu duza dawke tolerancji i zrozumienia. Naprawde dzieci z rodzin gdzie rodzice sie kloca, z rodzin biednych wyrastaja zawsze na takich samych jak rodzice? Nie! I tak samo w tym przypadku, dziecko pozna inne rodziny z mamusia i tatusiem ale bedzie wrazliwsze na odmiennosc innych. Odmiennosc ne czyniaca nikomu krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baume levres
Dzieci wychowywane przez pary homoseksualne wiedzą kto to tata/mama. Słyszą o takich osobach, znają tradycyjny model rodziny. Nie są jakoś 'wypaczone' tylko dlatego że wychowywało ich 2 tatusiów czy 2 mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tambourine
Jestem na NIE, bo mogą mieć super życie w domu, ale poza nim już nie, tak naprawdę społeczeństwo tego nadal nie akceptuje. Dlatego uważam posiadanie dzieci przez homo za egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę żadnego problemu w tym, żeby homoseksualiści wychowywali dziecko. Nie ma żadnej różnicy w wychowaniu, a te głupie wzorce tatusia i mamusi można sobie w d... wsadzić, bo ich NIE MA. Homofoby myślą, że jak dziecko wychowuje się z gejami, to samo stanie się jednym z nich, ale to nieprawda, bo ono wychodzi z domu i obserwuje innych ludzi i samo wybiera swoją drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tambourine
Czasem trzeba podać w urzędzie imiona rodziców i ciekawe jakbyście wy się czuli w takiej sytuacji, gdyby was wychowywało dwóch gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem na NIE, bo mogą mieć super życie w domu, ale poza nim już nie, tak naprawdę społeczeństwo tego nadal nie akceptuje. Dlatego uważam posiadanie dzieci przez homo za egoizm." A kiedy zacznie akceptować? Z takim podejściem nigdy, to nie nastąpi :o Najpierw trzeba edukować dorosłych, że homoseksualiści są normalni, bo to oni przekazują dzieciom głupoty i stąd są różnie prześladowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Tambourine, a dziecko w domu dziecka nie ma ani super zycia w domu ani poza nim. To w rodzinie gejowskiej ma przynajmniej super dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czasem trzeba podać w urzędzie imiona rodziców i ciekawe jakbyście wy się czuli w takiej sytuacji, gdyby was wychowywało dwóch gejów." Mam czuć wstyd, że mnie wychowują, kochają i poświęcają swój czas? Patrzyłabym jedynie z obrzydzeniem na tych, którzy zaczęliby mnie wyśmiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu żadna z was nie powiedziała że w gejowskiej rodzinie też może zdarzyć się, że będą pić, albo bić albo się kłócić??Więc nie dość że dziecko będzie się wychowywało w gejowskiej rodzinie to jeszcze z ojcami pijakami...przepraszam że tak pisze zagmatwanie ale zmeczona juz jestem i nie umiem do końca myśli zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tambourine
Homoseksualizm nie jest czymś normalnym, więc społeczeństwo prawidłowo reaguje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Ja cały czas piszę o adopcji, a adopcyjne rodziny są gruntownie prześwietlane pod kątem ewentualnych patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbhdieenb
wiecie co Ci geje maja matki i ojcow gdy adoptuje sie dziecko cala rodzina podejmuje trud wychowawczy wiec nie pierdolcie o niewlasciwym modelu rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homoseksualizm nie jest czymś normalnym, więc społeczeństwo prawidłowo reaguje. Co ty za przeproszeniem pieprzysz? To jest normalne. Homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną ani zboczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest normalne żeby dwóch panów sie ten tego. Sorry ale tego mi nie wmówisz. Toleruję to, ale nie uważam tego za normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sądzicie?
zastanówmy się, czy wolno nam wybierać i decydować, ze CHCEMY i WOLIMY, by porzucone, oddane dzieciaki rosły, kształtowały się w domach dziecka. Myślę, ze większego zła niż takie coś nie ma- dla dzieci, są tam hodowane. Nie mają pojęcia co to dom, rodzina, własne miejsce na ziem. Skąd mają to wiedzieć? jak potem zakładać zdrowe rodziny? Tych dzieciaczków jest ogromna ilość. Więc jeśli mogę coś powiedzieć na ten temat: dom dziecka vs czy para gejów- para gejów. PS nie jestem gejem, ale za to nie mam pary:) a dziecko mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Dlaczego nienormalne? Nikomu tym krzywdy nie robią. Nienormalne to jest np. bicie żony, prowadzenie samochodu po pijaku, molestowanie seksualne dzieci, itp. bo to są sytuacje krzywdzące innych. A nazywanie nienormalnym czegoś, co w zasadzie nikogo nie powinno w ogóle obchodzić tylko dlatego, że jeden z drugim oszołom się "brzydzi" i wykracza to poza ich wąskie horyzonty jest po prostu chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tambourine
Jest nienormalne, bo nie podoba się to normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie jest normalne żeby dwóch panów sie ten tego. Sorry ale tego mi nie wmówisz. Toleruję to, ale nie uważam tego za normalna rzecz." Nic na siłę nie można wmówić. Co złego jest w seksie dwóch mężczyzn lub kobiet? Sprawiają sobie przyjemność, tak jak hetero. Jestem biseksualna i nikt nie będzie mi wciskał, że nie kocham swojej dziewczyny i jest to nienormalne, bo miłość nie patrzy na wiek, płeć czy wyznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
"Normalnym" czyli większości? Nie zawsze większość ma rację. Np. w Stanach dawniej czarny mógł być tylko i wyłącznie niewolnikiem, bo "większości", która uważała się za "normalnych" nie "spodobałoby się" gdyby ów czarny był wolnym człowiekiem. Ale oczywiście twoim zdaniem pewnie tak powinno być, skoro "normalni" tak uważali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika36
Gejów uważam za nieszkodliwych zboczeńców, dopóki nie zaczną wychowywać dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina jest sytuacją idealną
kiedy nie ma rodziny ... mam poczucie, że dwóch gejów, świadomie chcących wychować dziecko, zrobi to lepiej niż dom dziecka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tambourine
Normalny to nie synonim większości (zwłaszcza demokratycznej). Anai_chan, a tak abstrahując od adopcji, chcesz może w przyszłości wychowywać swoje dziecko z dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
W takim razie na jakiej podstawie uważasz siebie za "normalną", a geja za "nienormalnego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×